Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 4.12.19 | 20:15 | P1 | GE Team Footside | 11. | 6:1 |
St 20.11.19 | 19:15 | HRAB1 | Cerveza 18.FC GE Team | 10. | 0:6 |
St 13.11.19 | 19:15 | HRAB1 | GE Team Serval KPKS | 9. | 0:0 |
St 6.11.19 | 20:45 | TEMPO | Alibi GE Team | 8. | 2:4 |
St 30.10.19 | 19:15 | HRAB1 | GE Team HNK Praha FC | 7. | 3:0 |
Po 21.10.19 | 20:45 | CESMI | GE Team Rebel Circus | 5. | 0:4 |
St 16.10.19 | 20:30 | MOTO1 | AC SK Viktoria 1905 GE Team | 6. | 1:2 |
Út 24.9.19 | 20:15 | P2 | Penco FC GE Team | 4. | 3:1 |
St 18.9.19 | 18:15 | DEKAN | GE Team Opatovští kanonýři FC | 3. | 8:2 |
St 11.9.19 | 20:15 | P2 | KáGéčko B GE Team | 2. | 0:7 |
St 4.9.19 | 20:45 | DEKAN | GE Team Sváteční mančaft | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Serval KPKS | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:13 | 18 |
2. | GE Team | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:16 | 17 |
3. | KáGéčko B | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:33 | 14 |
4. | Rebel Circus | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:25 | 14 |
5. | Alibi | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:30 | 14 |
6. | Cerveza 18.FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 32:25 | 13 |
7. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:45 | 10 |
8. | Penco FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:34 | 9 |
9. | AC SK Viktoria 1905 | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:32 | 8 |
10. | Sváteční mančaft | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:38 | 7 |
11. | HNK Praha FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 28:48 | 5 |
12. | Footside | 11 | 1 | 1 | 9 | 28:51 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 3.10.19 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Domácí potřeby SUP (SVL2B) |
Čt 3.10.19 | 18:15 | ZAK | Houbaři Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
Čt 24.10.19 | 18:15 | ARIT | Jawa-Suprtechno A Ladronka (SVL2B) |
Čt 24.10.19 | 19:30 | ARIT | Mořský panny Atlético Cerveza (HL8H) |
Ne 1.12.19 | 11:15 | P3 | Terron AC Bozi B Basta fidli B (HL8M) |
Ne 1.12.19 | 12:30 | P3 | MC Sarmat A Alvarez D.C. (HL6K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Freso Boris | 11 | 0 |
Ginnane Paul | 11 | 1 |
Gross Sebastian | 10 | 1 |
Líška Marek | 9 | 2 |
Meghji Nadeem | 10 | 4 |
Monton Martin Carlos | 10 | 2 |
Overhage Philip Maximilian | 10 | 2 |
Radošević Ivan | 10 | 11 |
Riabsameu Nicolas | 10 | 3 |
Ricciardi Davide | 10 | 1 |
Rokka Nischal | 9 | 10 |
Vezin Benjamin | 11 | 5 |