Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 4.12.19 | 20:15 | MIKU2 | Sváteční mančaft Cerveza 18.FC | 11. | 7:3 |
Út 19.11.19 | 20:30 | MOTO1 | Serval KPKS Sváteční mančaft | 10. | 4:0 |
St 13.11.19 | 20:45 | TEMPO | Sváteční mančaft Alibi | 9. | 1:3 |
St 6.11.19 | 18:00 | HRAB1 | HNK Praha FC Sváteční mančaft | 8. | 5:3 |
St 30.10.19 | 19:00 | P2 | Sváteční mančaft AC SK Viktoria 1905 | 7. | 2:0 |
St 16.10.19 | 19:15 | MOTO4 | Rebel Circus Sváteční mančaft | 6. | 2:2 |
St 9.10.19 | 17:45 | MIKU4 | Sváteční mančaft Penco FC | 5. | 1:3 |
Út 24.9.19 | 20:15 | P1 | Opatovští kanonýři FC Sváteční mančaft | 4. | 8:4 |
St 18.9.19 | 20:30 | STER2 | Sváteční mančaft KáGéčko B | 3. | 0:4 |
Út 10.9.19 | 20:30 | MOTO2 | Footside Sváteční mančaft | 2. | 1:4 |
St 4.9.19 | 20:45 | DEKAN | GE Team Sváteční mančaft | 1. | 5:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Serval KPKS | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:13 | 18 |
2. | GE Team | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:16 | 17 |
3. | KáGéčko B | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:33 | 14 |
4. | Rebel Circus | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:25 | 14 |
5. | Alibi | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:30 | 14 |
6. | Cerveza 18.FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 32:25 | 13 |
7. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:45 | 10 |
8. | Penco FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:34 | 9 |
9. | AC SK Viktoria 1905 | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:32 | 8 |
10. | Sváteční mančaft | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:38 | 7 |
11. | HNK Praha FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 28:48 | 5 |
12. | Footside | 11 | 1 | 1 | 9 | 28:51 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 17.9.19 | 18:00 | STER3 | Růžoví delfínci 97,2 Prtzalona C.F. (HL7D) |
Út 17.9.19 | 19:15 | STER3 | Čechie 12° SUP VV Vokra SV (SVL2A) |
Út 17.9.19 | 20:30 | STER3 | Friends Prague Libeň SK A (HL6C) |
Po 7.10.19 | 18:15 | HANSP | Endoprotéza Flamengo FC SUP (SVL2A) |
Po 7.10.19 | 19:30 | HANSP | Vlci samotáři Těžká demence (HL7A) |
Po 7.10.19 | 20:45 | HANSP | Pivní pohoda AC Ústavan 01 KK (HL8B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čerhák Tomáš | 10 | 8 |
Hrubý Tomáš | 7 | 1 |
Jiroušek Karel | 8 | 4 |
Kotous Jiří | 1 | 0 |
Kubát Ondřej | 10 | 4 |
Lesiak Pawel | 7 | 0 |
Pinc Martin | 7 | 1 |
Ronovský Jan | 10 | 3 |
Šiška Jiří | 7 | 0 |
Stodulka Ladislav | 11 | 5 |
Žoha Michal | 9 | 1 |