Pá 20.9.19 18:15 HOSTI Heliport SK Papaya Royal Club   (HL7I)
Pá 20.9.19 19:30 HOSTI Klucy PFS Primitivové   (HL7I)
Pá 20.9.19 20:45 HOSTI Ňiňos F.C. Misfits FC   (HL7I)
Čt 7.11.19 18:15 ARIT Mořský panny Bro´s   (HL8H)
Čt 7.11.19 19:30 ARIT Czech Inn Hotels Tralalalala   (HL7F)
Čt 7.11.19 20:45 ARIT FELace FK DHL Brohemians   (HL8H)

4. 12. 19 20:30 TEMPO Opatovští kanonýři FC Alibi 11. 4:7 (1:4)
I přes jednoznačný průběh zápasu domácí od zisku bodů dělila jen přesnější koncovka.
Opatovští kanonýři FC Alibi
Josef Hančl – Šimon Kubec, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Jakub Pouchlý, Michal Šimeček vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Radek Klouček, Jakub Kompert, Josef Přibyl, David Svoboda, Jiří Tourek, Matěj Wosyka
37., 43. Matěj Wosyka
27. 11. 19 17:45 DEKAN KáGéčko B Opatovští kanonýři FC 5. 5:2 (2:2)
Rychlé a pohledné utkání rozhodla lepší koncovka Kágéčka. Vostatek
KáGéčko B Opatovští kanonýři FC
Adam Šivec – Richard Bárta, Bohuslav Cabrnoch, David Hron, Martin Jermář, Antonín Matys, Tomáš Mráz, Vojtěch Müller, Anh Nguyen Duong, Jakub Valenta vs Robert Smutný – Josef Hančl, Šimon Kubec, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Michal Šimeček, Lukáš Svoboda
5., 40., 53. Bohuslav Cabrnoch
28., 47. Jakub Valenta
19., 25. Šimon Kubec 35. Jan Mareček
20. 11. 19 19:15 HRAB2 HNK Praha FC Opatovští kanonýři FC 10. 4:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, zvítězil šťastnější tým. Procházka
HNK Praha FC Opatovští kanonýři FC
Ondřej Kopecký – Václav Felgr, David Henzl, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Lukáš Navrátil, Jan Plavka, Stanislav Plecitý vs Robert Smutný – Josef Hančl, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Jakub Pouchlý, Michal Šimeček, Jan Stávek, Lukáš Svoboda
4., 41. David Henzl
36. Vojtěch Luhan
59. Stanislav Plecitý
7. Valery Mezentsev
26. Lukáš Svoboda
47. Jan Mareček
13. 11. 19 19:15 HRAB2 Opatovští kanonýři FC AC SK Viktoria 1905 9. 5:1 (1:0)
Po vcelku vyrovnané první půli vstřelili domácí v závěru zápasu tři branky a bylo rozhodnuto. Jambor
Opatovští kanonýři FC AC SK Viktoria 1905
Robert Smutný – Josef Hančl, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Jakub Pouchlý, Michal Šimeček, Jan Stávek vs David Kropáček – Pavel Balahura, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Dušan Radovanovič, Ondřej Souček
19. Josef Hančl
45. OG
56. Martin Pilík
57. Valery Mezentsev
58. Michal Šimeček
59. Ondřej Souček
6. 11. 19 19:15 HRAB1 Rebel Circus Opatovští kanonýři FC 8. 0:3 (0:3)
Kanonýři od začátku utkání kontrolovali a byli fotbalovější. Rebelové se vůbec nedostali do zápasu a zaslouženě prohráli.
Rebel Circus Opatovští kanonýři FC
Martin Eisman – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Jirůšek, Vojtěch Ryvola, Jakub Štolba, Petr Veselý vs Robert Smutný – Josef Hančl, Jan Mareček, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Jakub Pouchlý, Jan Stávek
55 Erik Čech 16., 30. Josef Hančl
26. Vojtěch Mráz
30. 10. 19 19:15 HRAB2 Opatovští kanonýři FC Penco FC 7. 2:0 (0:0)
Hezké utkání, plné kombinací a střel na branku. Penco se po většinu zápasu bránilo. Kanonýři se gólově prosadili až ve druhém poločase a zvítězili.
Opatovští kanonýři FC Penco FC
Robert Smutný – Josef Hančl, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Jakub Pouchlý, Michal Šimeček, Jan Stávek, Lukáš Svoboda vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Maroš Škvara, Jan Štěch, Michal Voith
47. Jakub Pouchlý
57. Michal Šimeček
16. 10. 19 20:30 MOTO4 Footside Opatovští kanonýři FC 6. 4:5 (1:2)
Hosté byli fotbalovějším týmem a většinu času svého soupeře přehrávali. Zasloužené vítězství.
Footside Opatovští kanonýři FC
Ondřej Michalčík – Martin Bednařík, Marek Diviš, Radek Duba, Pavel Horák, Tomáš Hos, Martin Humler, Miloslav Pražma, Lukáš Vachuta, Miloš Valek vs Robert Smutný – Josef Hančl, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Jakub Pouchlý, Michal Šimeček, Jan Stávek
52. Vojtěch Mráz
24. 9. 19 20:15 P1 Opatovští kanonýři FC Sváteční mančaft 4. 8:4 (2:0)
Mladší a početnější Kanonýři dostáli svému názvu a otevřeli si po poločase střelnici. Hosté se snažili hrát a hrozit z brejků, z kterých několikrát skórovali. František Tůma, Jan Kopřiva
Opatovští kanonýři FC Sváteční mančaft
Robert Smutný – Josef Hančl, Šimon Kubec, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Jakub Pouchlý, Michal Šimeček vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Ondřej Kubát, Martin Pinc, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka
60. Jan Ronovský
18. 9. 19 18:15 DEKAN GE Team Opatovští kanonýři FC 3. 8:2 (2:1)
Bojovný fotbal který přinesl několik zajímavých gólů a pěkné vítězství domácích. Janča
GE Team Opatovští kanonýři FC
Davide Ricciardi – Boris Freso, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Marek Líška, Nadeem Meghji, Martin Carlos Monton, Philip Maximilian Overhage, Ivan Radošević, Nicolas Riabsameu, Nischal Rokka, Benjamin Vezin vs Robert Smutný – Josef Hančl, Vojtěch Hlaváček, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Jakub Pouchlý, Michal Šimeček, Jan Stávek, Lukáš Svoboda