17. 11. 19 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Huňáč PK 10. 2:5 (2:3)
Hosté byli od začátku dominantní. Adam Bouguetouta, Tomáš Dobřanský
Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Vladimír Folber, Tung Pham, Michal Schneider, Petr Sedláček vs Ihor Sabadosh – Oleg Iakob, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Eduard Lychynskyy, Yurii Menchak, Edgárd Moldován, Dmytro Nahornyi, Oleksandr Rusyn, Oleh Udut, Vladyslav Yash
8., 59. Dmytro Nahornyi
10. Yurii Menchak
48. Oleksiy Karabynosh
10. 11. 19 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Youngsters FC 9. 2:2 (2:1)
Velmi důležitý zápas pro oba týmy, zasloužená remíza. Pěkné utkání se spoustou šancí. Jáchym Trajhan
Lord Mayor Idiot Youngsters FC
Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Vladimír Folber, Jarmil Králíček, Michal Schneider, Petr Sedláček vs Dominik Letko – Martin Charvát, Jakub Hanzík, Tomáš Koubek, Marcel Marcin, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Martin Tetiva, Antonín Vávra
9. Pavol Bendík
26. Petr Sedláček
25. Jakub Maršoun
45. Tomáš Koubek
3. 11. 19 20:00 P1 Hosthunters Lord Mayor Idiot 8. 4:2 (2:1)
Skvělý fotbal nahoru dolů.
Hosthunters Lord Mayor Idiot
Filip Kožmín – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý, Radek Zaoral vs Michal Pinka – Petr Burget, Vladimír Folber, Karel Janďourek, Jarmil Králíček, Tung Pham, Michal Schneider, Petr Sedláček
3. Radek Zaoral
17., 50. Jan Suchý
60. Milan Mařík
18. Tung Pham
48. Petr Burget
20. 10. 19 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Power Rangers 7. 3:2 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání dvou různých generací.
Lord Mayor Idiot Power Rangers
Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Vladimír Folber, Jarmil Králíček, František Křesťan, Michal Schneider, Petr Sedláček vs Tomáš Dobrý – Dominik Buchar, Pavel Caizl, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Matyáš Tittelbach
24., 57. Petr Burget
15. Michal Kocourek
37. Pavel Caizl
13. 10. 19 18:45 BECH Dropa FC A Lord Mayor Idiot 6. 2:9 (2:2)
Domácí začali výborně a vypadalo to, že se zápas bude vyvíjet v jejich prospěch. Lordi ale do poločasu vyrovnali a po přestávce nemilosrdně trestali každou jejich chybu. Pro Dropu je výsledek krutý.
Dropa FC A Lord Mayor Idiot
Martin Votruba – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Jan Horák, Jan Horn, Aleš Malinovský, Karel Sádlo ml., Jan Voráček vs Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Vladimír Folber, Karel Janďourek, Jarmil Králíček, Michal Schneider, Petr Sedláček
56. Pavol Bendík
6. 10. 19 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Alej FK A 5. 4:1 (2:0)
Zápas byl herně dost vyrovnaný, hosté se ale nemohli prosadit v koncovce. Vyhráli efektivnější domácí. Petr Najman
Lord Mayor Idiot Alej FK A
Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Vladimír Folber, Karel Janďourek, Daniel Kinnert, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa vs Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Vladimír Bernát, Matej Hudec, Tomáš Jauker, Petr Jelínek, Petr Karhan, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix
10., 48. Petr Burget
23., 58. Petr Sedláček
53. Tomáš Kmínek
29. 9. 19 20:00 P1 Plameňáci 1.FC A Lord Mayor Idiot 4. 3:6 (3:2)
Domácí byli v prvním poločase lepší, pak ale polevili a Lordi po přestávce zápas otočili.
Plameňáci 1.FC A Lord Mayor Idiot
Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Havlina, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Karel Pavlišín, Václav Štefan, Jiří Zazadzi vs Michal Pinka – Petr Burget, Vladimír Folber, Petr Hartmann, František Křesťan, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa
5. Jiří Maroušek
23., 29. Karel Pavlišín
24. Vlastimil Váňa
26., 39., 42., 57. Petr Sedláček
42. Petr Burget
22. 9. 19 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Řežem to United 3. 1:2 (0:1)
V prvním poločase udávali tempo hry hosté. Lordi se pak zlepšili, kontaktní gól se jim ale podařilo dát až tři minuty před koncem. Velmi slušné, dynamické utkání.
Lord Mayor Idiot Řežem to United
Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Vladimír Folber, Jarmil Králíček, František Křesťan, Tung Pham, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa vs Matěj Vondrka – Kryštof Dukát, Šimon Dukát, Jiří Hrubý, Jakub Kouba, Tomáš Paszyc, Adam Přadka, Lukáš Svoboda
57. Vladimír Folber 2. Lukáš Svoboda
43. Kryštof Dukát
15. 9. 19 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Lord Mayor Idiot 2. 3:3 (0:1)
Zasloužená dělba bodů.
Normální Chlapi Lord Mayor Idiot
Jan Varga – Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, Petr Rys, Patrik Tomášek, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Vladimír Folber, Petr Hartmann, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa
44., 52., 60. Václav Zvěřina 26., 41. Petr Burget
43. Petr Sedláček
8. 9. 19 20:00 P2 Lord Mayor Idiot Efficenza AC 1. 2:0 (0:0)
Pěkné utkání, domácí na rozdíl od soupeře dokázali proměnit alespoň některé své šance. Ondřej Pistulka, Václav Nič