Ne 22.9.19 18:45 DEKAN Marná snaha VET Reka Group - Calvados   (VL3D)
Ne 22.9.19 20:00 DEKAN Heart Attack Tycho de Brahe VET   (VL3D)
Po 7.10.19 19:00 METE2 Ďáblická klička Kikina bar 1.FC VET   (VL3A)
Po 7.10.19 20:15 METE2 New Jersey Devils B Bohemia AFK   (HL6A)
Ne 17.11.19 18:45 MIKU3 Bohemia Roztyly Samson Žižkov 1.FC   (HL8O)
Ne 17.11.19 20:00 MIKU3 Jižní Sheepy Periferie United   (HL4E)

29. 11. 19 18:00 P1 Romania F.C. Yugo FC 11. 1:3 (1:1)
V prvním poločase byli hosté více než vyrovnaným soupeřem favoritovi utkání. Ve druhém poločase se vedení ujali hosté, kteří vstřelili dva góly a rozhodli o svém vítězství.
Romania F.C. Yugo FC
Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Mihail Catansus, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Trahim vs Omar Kamaleldin – Asif Aslanov, Dominik Juriga, Nikola Kranjčevič, Mykyta Patramanskyi, Jan Řehák, Igor Tumbaš
15. Andrei Trahim 20., 55. Mykyta Patramanskyi
33. Igor Tumbaš
15. 11. 19 19:15 P3 Pyjavíce FK Romania F.C. 10. 0:5 (0:5)
Romania byla fotbalovější a zaslouženě vyhrála. Smetana
Pyjavíce FK Romania F.C.
Zdeněk Kopelent – David Brožek, Jan Friml, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Michal Papež, Tomáš Tominec vs Petru Cerevatov – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Igor Ceban, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Rusu, Andrei Trahim
20., 29. Mihail Botnari
22., 26. Ion Cepoi
30. Andrei Rusu
10. 11. 19 17:30 P3 Romania F.C. Devils of Zderaz 9. 0:4 (0:2)
Kvalitní, ve vysokém tempu hrané utkání. V koncovce byli důraznější Devils, a proto také zaslouženě slavili výhru. Michal Antonický, Evžen Krajina
Romania F.C. Devils of Zderaz
Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Rusu, Andrei Trahim vs Aleš Kučera – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jan Dovrtěl
18., 57. Jan Dovrtěl
19. Adam Bouguetouta
55. Petr Balek
1. 11. 19 19:15 SCBEC Co je? Romania F.C. 8. 3:5 (0:2)
Jednoznačný průběh zápasu. Co je? v závěru zkorigovali na přijatelný výsledek.
Co je? Romania F.C.
Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Petr Vorm vs Igor Ceban – Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Rusu, Andrei Trahim
51. Andrei Cepoi
18. 10. 19 19:15 P2 Romania F.C. Beach attack 90210 7. 2:1 (2:0)
Vyrovnaný zápas rozhodl velice kvalitním výkonem hráč Trahim.
Romania F.C. Beach attack 90210
Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Mihail Catansus, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Rusu, Andrei Trahim vs Josef Teichman – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Jan Kožíšek, Vít Svoboda, Petr Žáček
23., 28. Andrei Trahim 40. OG
13. 10. 19 20:00 P2 Defect Praha Romania F.C. 6. 4:5 (0:2)
Velmi bojovné utkání, ve kterém si lepší Romania vytvořila výrazný náskok, o který ale v závěru přišla. Přesto dokázala v poslední minutě ještě strhnout zápas na svou stranu.
Defect Praha Romania F.C.
Jan Korostenski – Jan Hammer, Jaroslav Kára, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner vs Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Rusu, Andrei Trahim
51., 56. Jan Hammer
54. Ján Somora
60. Jaroslav Kára
11 Jan Hammer 22., 25. Cristian Modol
36., 45. Mihail Botnari
60. Ion Cepoi
6. 10. 19 20:00 P3 Romania F.C. Homogen 1.FC A 5. 7:3 (1:1)
První poločas se hrál pěkný fotbal. Rychlý tým domácích se ujal vedení, ale hosté stihli vyrovnat. Druhý poločas se hrál v podobném duchu, kdy domácí zaslouženě vyhráli. Husák
Romania F.C. Homogen 1.FC A
Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Andrei Trahim vs Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Yordan Ganchev, Lukáš Hron, Alexandr Kedyarov, Petr Schimon, Jan Toufar, Vladimír Zeman