Po 21.10.19 17:00 DEKAN Enzian UVL UltraNova L.F.C.   (UVL2A)
Po 21.10.19 18:15 DEKAN Socra SUP Super Calvados   (SVL3A)
Po 4.11.19 17:00 DEKAN Ladronka U70 Enzian UVL   (UVL2A)
Po 4.11.19 18:15 DEKAN GK Ohradní A Cvrčci FC   (HL5B)
Čt 14.11.19 17:00 DEKAN Pětapůl TJ Young Guns Prag   (HL7E)
Čt 14.11.19 18:15 DEKAN Enzian UVL Estudiantes UVL   (UVL2A)

1. 12. 19 15:00 P2 S.N.F. A Fernet team Říčany 11. 4:2 (3:0)
Pohledné utkání, ve kterém ale byli od počátku lepší domácí, kteří také zaslouženě zvítězili. Daniel Svoboda, Jan Soukup
S.N.F. A Fernet team Říčany
Vladimír Lihne – Václav Bazík, Pavel Čech, Václav Kobes, Vladimír Kuzmik, Jiří Sehnoutka, Petr Vostatek, Dominik Zukal vs Jakub Macháček – Václav Horník, Daniel Krčmář, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Lukáš Průcha, Tomáš Remek
15. Jiří Sehnoutka
16. Dominik Zukal
24. Pavel Čech
48. Petr Vostatek
31. Tomáš Remek
55. Lukáš Průcha
24. 11. 19 20:00 P2 Výlov 0.FC S.N.F. A 3. 4:3 (0:0)
Výborné utkání až do poslední minuty dopadlo šťastněji pro Výlov. Lukáš Soukup, Tomáš Mesiereur
Výlov 0.FC S.N.F. A
Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Miloslav Cakl, Jiří Fexa, Tomáš Fojt, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Martin Vegricht vs Vladimír Lihne – Pavel Čech, Václav Kobes, Vladimír Kuzmik, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal
45., 47. Petr Mičánek
50. Martin Vegricht
59. Theodor Anfilov
40. Pavel Čech
46., 58. Václav Kobes
17. 11. 19 20:00 P2 Callida CS S.N.F. A 10. 2:4 (1:1)
Dynamické utkání výborné úrovně. Po vyrovnaném prvním poločase se ve druhém lépe prosazoval vítězný tým. Trnka
Callida CS S.N.F. A
Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Štěpán Horáček, Vojtěch Horáček, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Marek Štěpán vs Vladimír Lihne – Václav Bazík, Pavel Čech, Václav Kobes, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Jiří Sehnoutka, Petr Vostatek
8. Vojtěch Horáček
59. Marek Michálek
24., 40., 57. Václav Kobes
51. Pavel Čech
10. 11. 19 20:00 TEMPO S.N.F. A GP Rangers 9. 2:7 (1:2)
S.N.F. sice srovnalo na 1:1, ale nakonec vysoko a zaslouženě vyhráli hráči GP Rangers. Plucar
S.N.F. A GP Rangers
Vladimír Lihne – Pavel Čech, Václav Kobes, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Jiří Sehnoutka, Vít Zukal vs Filip Dolan – Dominik Čemus, Daniel France, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Jan Musil, Mikoláš Obrusník, Jan Skřivánek, Adam Tročil
13. Daniel Krůla
56. Václav Kobes
6., 40. Daniel France
26., 32. Tadeáš Kárník
37. Adam Tročil
45., 54. Mikoláš Obrusník
3. 11. 19 18:45 TEMPO Strážci Pomeranče S.N.F. A 8. 6:3 (3:1)
S.N.F. šli rychle do vedení, ale do druhé půle šel s dvoubrankovým náskokem jejich soupeř. Ten také v úvodních minutách druhého poločasu rozhodl o svém vítězství. Pěkné utkání z obou stran.
Strážci Pomeranče S.N.F. A
Richard Zandt – Jakub Crha, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Slavomír Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský vs Vladimír Lihne – Václav Bazík, Pavel Čech, Václav Kobes, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Jiří Sehnoutka, Petr Vostatek, Dominik Zukal
10. OG
18., 35., 37. Jindřich Marhoul
30. Slavomír Stárek
31. Petr Tinka
2., 36. Václav Kobes
50. Pavel Čech
20. 10. 19 20:00 P2 S.N.F. A Atomovej brouk B 7. 2:9 (1:3)
Vítezství fotbalovějšího týmu. Jan Vosýnek, Michal Levora
S.N.F. A Atomovej brouk B
Lukáš DvořáčekVáclav Bazík, Alexandr Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Petr Vostatek, Dominik Zukal vs Jiří Sova – Tomáš Autrata, Petr Fárka, Filip Sobota, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund
20. Alexandr Ščiklin
50. Jiří Sehnoutka
12., 40. Tomáš Autrata
23., 28., 37., 44. Filip Sobota
47., 48., 51. Šimon Vik
13. 10. 19 20:00 MIKU3 Sací komando Modřany S.N.F. A 6. 2:5 (1:5)
Krásné utkání. Zasloužené vítězství hostů. Dufek
Sací komando Modřany S.N.F. A
Šimon Mladý – Petr Chadt, Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Matěj Kalbáč, Michal Kalbáč ml., Patrik Novotný, Dominik Štrop, Miroslav Ženíšek vs Vladimír Lihne – Václav Bazík, Pavel Čech, Václav Kobes, Jiří Sehnoutka, Petr Vostatek, Dominik Zukal
18. Dominik Štrop
31. Lukáš Hlavatý
6., 14., 16., 21., 23. Václav Kobes
6. 10. 19 17:30 ZAK S.N.F. A Sokol Vysočany B 5. 3:1 (2:0)
Hosté se sice snažili, ale tým domácích byl nad jejich síly. S.N.F. bylo silnější v kombinaci a pouze výborný výkon brankaře hostům dlouho držel naději na přijatelný výsledek.
S.N.F. A Sokol Vysočany B
Vladimír Lihne – Pavel Čech, Václav Kobes, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Matěj Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Jana Novotná, David Šťastný, Marek Žádný
9. Václav Kobes
20. Pavel Čech
48. Jiří Sehnoutka
39 Dominik Zukal 40. Matěj Kracman
29. 9. 19 18:45 P2 Habet Praha FŇ S.N.F. A 4. 2:3 (1:1)
Hezké utkání, kterému by slušela remíza.
Habet Praha FŇ S.N.F. A
Kryštof Herrmann – Robert Jůza, Jakub Kadera, David Lukeš, Marek Piškula, Jakub Podlesný vs Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Václav Kobes, Daniel Krůla, Vladimír Lihne, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal
17. Robert Jůza
33. David Lukeš
8., 45. Václav Kobes
47. Jiří Sehnoutka
15. 9. 19 14:45 PLAM S.N.F. A Komety FC B 2. 4:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který vyhráli domácí. Voldán
S.N.F. A Komety FC B
Lukáš Dvořáček – Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Vladimír Lihne, Alexandr Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal vs Boris Bichkenov – Pavel Khandecký, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Robert Minasian, Hajimurad Razagov, Eduard Reypashi, Denis Savin, Viacheslav Sazonov
18., 33., 59. Vladimír Kuzmik
60. Daniel Krůla
25. Vadim Leganov
43. Mark Litvinov
8. 9. 19 20:00 P3 Splašený kozy TR S.N.F. A 1. 1:6 (0:4)
V zápase v duchu fair play, hraném za stálého deště, byli hosté lepším týmem.
Splašený kozy TR S.N.F. A
Milan Flanderka – Martin Danielovský, Oliver Genský, Zdeněk Grosman, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik, David Wister vs Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Václav Kobes, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Vladimír Lihne, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal, Vít Zukal