So 19.10.19 11:15 ZABEH Guaraní Avengers FC   (HL6J)
So 9.11.19 08:45 HOSTI Pogo Praha FC Hashlerka THC 1993 A   (HL7J)
So 9.11.19 10:00 HOSTI Taggart Alej FK B   (HL6J)

1. 12. 19 15:00 P1 Výlov 0.FC Splašený kozy TR 11. 2:3 (1:1)
Vítězové měli herně mírně navrch a zaslouženě nakonec vydřeli oba body.
Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Miloslav Cakl, Jiří Fexa, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Michal Scheinherr vs Oliver Genský – Martin Danielovský, Milan Flanderka, David Klobáska, Lubor Matras, Petr Polednik, Lukáš Tejnor, David Wister
45. Theodor Anfilov
7., 41. Lukáš Tejnor
54. Lubor Matras
24. 11. 19 20:00 P2 Výlov 0.FC S.N.F. A 3. 4:3 (0:0)
Výborné utkání až do poslední minuty dopadlo šťastněji pro Výlov. Lukáš Soukup, Tomáš Mesiereur
Výlov 0.FC S.N.F. A
Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Miloslav Cakl, Jiří Fexa, Tomáš Fojt, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Martin Vegricht vs Vladimír Lihne – Pavel Čech, Václav Kobes, Vladimír Kuzmik, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal
45., 47. Petr Mičánek
50. Martin Vegricht
59. Theodor Anfilov
40. Pavel Čech
46., 58. Václav Kobes
17. 11. 19 16:15 BECH Fernet team Říčany Výlov 0.FC 10. 3:1 (1:0)
Velmi bojovné utkání vyhráli domácí.
Fernet team Říčany Výlov 0.FC
Jakub Macháček – Michal Havránek, Václav Horník, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Pavel Mašek, Tomáš Remek vs Pavel Tichomirov – Jiří Fexa, Tomáš Fojt, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Marek Šoltés, Martin Vegricht
29. Jiří Macháček
48. Martin Kučera
52. Václav Horník
54. Jiří Fexa
10. 11. 19 15:00 P2 Výlov 0.FC Callida CS 9. 0:3 (0:2)
Utkání rozhodla lepší střelecká muška hostů, kteří si po zásluze připisují dva body do tabulky. Andrle
Výlov 0.FC Callida CS
Tomáš Fojt – Theodor Anfilov, Miloslav Cakl, Jiří Fexa, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Pavel Tichomirov, Martin Vegricht vs Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Štěpán Horáček, Vojtěch Horáček, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Štěpán, Petr Vacík
11. Dominik Kundrát
21. Štěpán Horáček
55. Marek Štěpán
3. 11. 19 20:00 TEMPO GP Rangers Výlov 0.FC 8. 3:1 (2:0)
Po osmi minutách vedli Rangers 2:0, a to se nakonec ukázalo jako rozhodující. Výlov sice po pauze snížil a z utkání udělal drama, ale čtyři minuty před koncem zápasu Obrusník výhru Rangers pojistil.
GP Rangers Výlov 0.FC
Filip Dolan – Dominik Čemus, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Eduard Kincl, Mikoláš Obrusník, Matěj Pokorný, Jan Skřivánek, Adam Tročil vs Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Aleš Fexa, Jiří Fexa, Tomáš Fojt, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Martin Vegricht
4. Albert Kincl
8. Eduard Kincl
56. Mikoláš Obrusník
32. Tomáš Fojt
20. 10. 19 20:00 MIKU4 Výlov 0.FC Strážci Pomeranče 7. 2:5 (0:1)
Utkání bez náboje slušící páté lize, kde zaslouženě vyhrál tým hostů. Jedlička
Výlov 0.FC Strážci Pomeranče
Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Miloslav Cakl, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Martin Vegricht vs Richard Zandt – Jakub Crha, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný
54., 56. Petr Mičánek 21. Tomáš Prokš
38., 40. Jakub Crha
55., 57. David Šťastný
13. 10. 19 20:00 P1 Atomovej brouk B Výlov 0.FC 6. 4:2 (2:1)
Atomovej brouk byl kombinačně lepším týmem. Výlov dokázal po změně stran srovnat, ale Brouk zápas dalšími dvěma góly rozhodnul. Čapla
Atomovej brouk B Výlov 0.FC
Jiří Sova – Tomáš Autrata, Tomáš Slabý, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Jiří Fexa, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Martin Vegricht
13., 14. Zbyněk Zykmund
46. Tomáš Slabý
57. Šimon Vik
17. Theodor Anfilov
43. Petr Mičánek
6. 10. 19 20:00 MIKU2 Výlov 0.FC Sací komando Modřany 5. 3:6 (2:2)
Hosté byli celý zápas jasně lepší. Zasloužená výhra. Svoboda
Výlov 0.FC Sací komando Modřany
Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Miloslav Cakl, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Martin Vegricht vs Šimon Mladý – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Lukáš Hlavatý, Matěj Kalbáč, Michal Kalbáč ml., Patrik Novotný, Dominik Štrop, Miroslav Ženíšek
26. Petr Mičánek
28., 56. Theodor Anfilov
1., 15. Ondřej Čížek
33., 48. Dominik Štrop
41. Tomáš Čížek
58. Lukáš Hlavatý
29. 9. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Výlov 0.FC 4. 1:1 (0:1)
Utkání chudé na branky. V 1. půli se trefili hráči Výlovu, aby v druhé půli opětovali výzvu hráči Sokola Vysočany. Vše ostatní byl boj, kde se hra přelévala z jedné strany na druhou. Remíza zasloužená, i přes drobné jiskření mezi některými hráči na obou stranách. Jambor
Sokol Vysočany B Výlov 0.FC
Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Jana Novotná, David Šťastný, Marek Žádný vs Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Miloslav Cakl, Tomáš Fojt, Pavel Mičánek, Petr Mičánek
50. Michal Horčík 24. Theodor Anfilov
15. 9. 19 18:45 P1 Habet Praha FŇ Výlov 0.FC 2. 4:6 (3:3)
Hezké utkání vyhráli hosté.
Habet Praha FŇ Výlov 0.FC
Martin Tlustý – Robert Jůza, Jakub Kadera, David Lukeš, Marek Piškula, Jakub Podlesný, Martin Rouček, Martin Škorík vs Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Jiří Fexa, Tomáš Fojt, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Martin Vegricht
5., 29. Martin Rouček
10., 41. Martin Škorík
8., 19., 54. Jiří Fexa
26. Tomáš Fojt
37., 58. Theodor Anfilov
8. 9. 19 14:45 PLAM Komety FC B Výlov 0.FC 1. 0:1 (0:0)
Bojovný zápas rozhodla jediná trefa Výlovu na úvod druhé půle. Oba týmy si vypracovaly množství šancí, ale vše pochytali gólmani. Petr Jambor ml.