St 16.10.19 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC Deportivo Estudiantil FC B   (HL5E)
St 23.10.19 18:00 ZAK Jacobs Hlavonožci na niti FC   (HL5E)
St 23.10.19 19:15 ZAK Inter Bubeneč GFC Regent A   (HL4C)
St 23.10.19 20:30 ZAK Řežem to United Efficenza AC   (HL3D)

1. 12. 19 15:00 ZAK Sokol Vysočany B Callida CS 11. 1:3 (1:3)
Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Jana Novotná, David Šťastný, Marek Žádný vs Vojtěch Piatak – Marek Červenka, David Dufek, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Marek Štěpán
20. Michal Horčík 6. Marek Červenka
25. Marek Michálek
27. Dušan Kundrát
17. 11. 19 20:00 TEMPO GP Rangers Sokol Vysočany B 10. 6:1 (3:0)
Utkání v režii domácích. Sokol se snažil až do konce, ale fotbalová kvalita mu chyběla. Rangers předvedli dost průměrný výkon, ale na pohodlnou výhru to stačilo.
GP Rangers Sokol Vysočany B
Filip Dolan – Daniel France, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Matěj Pokorný, Jan Skřivánek, Adam Tročil vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Jana Novotná, Ondřej Richetský, Daniel Vostřez, Marek Žádný
9. Tadeáš Kárník
12. Mikoláš Obrusník
14., 39. Patrik Jantač
32. Albert Kincl
40. Daniel France
60. Michal Horčík
10. 11. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Strážci Pomeranče 9. 0:3 (0:0)
Poměrně vyrovnaný zápas, jehož výsledek se zrodil v rozmezí dvou minut. Andrle
Sokol Vysočany B Strážci Pomeranče
Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Jana Novotná, David Šťastný, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Richard Zandt – Jakub Crha, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný, Petr Tinka
51. David Šťastný
52., 53. Petr Tinka
3. 11. 19 20:00 P2 Atomovej brouk B Sokol Vysočany B 8. 6:0 (3:0)
Domácí nedali soupeři žádnou šanci na zvrat. Kohout
Atomovej brouk B Sokol Vysočany B
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Tomáš Slabý, Filip Sobota, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Zbyněk Zykmund vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, David Šťastný, Marek Žádný
1. Tomáš Slabý
9., 24., 48. Filip Sobota
54., 60. Jakub Sýkora
45 Zbyněk Zykmund 45. Tomáš Kreitl
20. 10. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Sací komando Modřany 7. 0:2 (0:0)
Celé utkání držel domácí gólman skvělým výkonem naději na remízu. Ovšem v 58. minutě rozhodla tečovaná střela o zasloužené výhře hostů. Velmi dobré utkání z obou stran. Kohout
Sokol Vysočany B Sací komando Modřany
Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Matěj Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Jana Novotná, David Šťastný, Marek Žádný vs Patrik Novotný – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Matěj Kalbáč, Jonáš Kos, Šimon Mladý, Kryštof Nedvídek, Tomáš Strnad, Dominik Štrop, Miroslav Ženíšek
58. Tomáš Strnad
59. Patrik Novotný
13. 10. 19 18:45 P2 Habet Praha FŇ Sokol Vysočany B 6. 1:4 (0:2)
Ve vyrovnaném utkání se v prvním poločase ujal vedení tým Sokol Vysočany. V druhém poločase se domácí tým snažil hrát, ale opět obdržel dva góly a prohrál. Jaroslav Havran, Petr Mládek
Habet Praha FŇ Sokol Vysočany B
Robert Jůza – Jan Gregar, David Lukeš, Marek Piškula, Jakub Podlesný, Martin Škorík vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Matěj Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Jana Novotná, David Šťastný, Marek Žádný
60. Marek Piškula 26. Tomáš Kreitl
30. Jana Novotná
32., 57. Antonín Kadlec
6. 10. 19 17:30 ZAK S.N.F. A Sokol Vysočany B 5. 3:1 (2:0)
Hosté se sice snažili, ale tým domácích byl nad jejich síly. S.N.F. bylo silnější v kombinaci a pouze výborný výkon brankaře hostům dlouho držel naději na přijatelný výsledek.
S.N.F. A Sokol Vysočany B
Vladimír Lihne – Pavel Čech, Václav Kobes, Daniel Krůla, Vladimír Kuzmik, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Matěj Kracman, Hedvika Kracmanová, Tomáš Kreitl, Jana Novotná, David Šťastný, Marek Žádný
9. Václav Kobes
20. Pavel Čech
48. Jiří Sehnoutka
39 Dominik Zukal 40. Matěj Kracman
29. 9. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Výlov 0.FC 4. 1:1 (0:1)
Utkání chudé na branky. V 1. půli se trefili hráči Výlovu, aby v druhé půli opětovali výzvu hráči Sokola Vysočany. Vše ostatní byl boj, kde se hra přelévala z jedné strany na druhou. Remíza zasloužená, i přes drobné jiskření mezi některými hráči na obou stranách. Jambor
Sokol Vysočany B Výlov 0.FC
Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Jana Novotná, David Šťastný, Marek Žádný vs Pavel Tichomirov – Theodor Anfilov, Miloslav Cakl, Tomáš Fojt, Pavel Mičánek, Petr Mičánek
50. Michal Horčík 24. Theodor Anfilov
22. 9. 19 14:45 PLAM Komety FC B Sokol Vysočany B 3. 2:1 (2:0)
Překvapivě vyrovnané utkání, vzhledem k tomu, že hosté hráli ve čtyřech v poli celý zápas.
Komety FC B Sokol Vysočany B
Boris Bichkenov – Alexander Bondarev, Pavel Khandecký, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Robert Minasian, Hajimurad Razagov, Eduard Reypashi, Viacheslav Sazonov vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Antonín Kadlec, Ondřej Kracman, Marek Žádný
21. Robert Minasian
26. Viacheslav Sazonov
43. Michal Horčík
15. 9. 19 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Splašený kozy TR 2. 2:1 (0:0)
Zápas slabé úrovně na pátou ligu skončil vítězstvím týmu domácích, kteří měli z pekla štěstí. Janča