Po 23.9.19 17:45 MIKU4 Tlakové galoše Klapzubova jedenáctka   (HL6B)
Po 23.9.19 19:00 MIKU4 Lipnice Traktor Praha A   (HL7B)
Po 23.9.19 20:15 MIKU4 Ugandská ťava VET Premiéra TV - Nowatron   (VL4A)
Po 21.10.19 18:15 BECH Střílíme veverky FC Ústavan 01 KK   (HL8B)
Po 21.10.19 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Blesk VK VET B   (VL4A)
Po 21.10.19 20:45 BECH Zimbru Olymp A Admira 97   (HL4A)

5. 12. 19 20:30 TEMPO No fear KK Los Muchachos 11. 5:5 (2:2)
Domácí působili fotbalovějším a techničtějším dojmem, hosté vynikali spíše důrazem a bojovností. Domácí v závěru odskočili, ale nadšeně bojující Muchachos ještě v poslední minutě zvládli vyrovnat. Andrle
No fear KK Los Muchachos
Andrej Melnik – Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Petr Mikulec, Lukáš Prokop, Pavel Šmidt, Jan Trojan, Matěj Vochala, Ondřej Zadražil vs Pavel Nulíček – Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Ondřej Kořínek, Rudolf Varga, Ladislav Žitný, Vojtěch Žitný
30. Rudolf Varga
21. 11. 19 18:15 DEKAN Chrontodont ARV No fear KK 10. 4:5 (2:2)
Pěkné, útočné utkání, kdy domácí měli lepší úvod a závěr zápasu, ale k jejich smůle to na body nestačilo.
Chrontodont ARV No fear KK
Jan Dlask – Tomáš Barva, Daniel Bureš, Martin Bureš ml., Martin Bureš st., Jiří Dušek, Jaroslav Nezbeda, Tomáš Pospíšil, Lukáš Ptáček vs Petr Mikulec – Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Lukáš Prokop, Ondřej Štefl
48., 58. Lukáš Prokop
14. 11. 19 18:15 HOSTI No fear KK Hell Avalanche 9. 3:5 (1:2)
Za stavu 2:1 to vypadalo nadějně. Poté domácí vypadli ze hry a odešli bez bodu. Janča
No fear KK Hell Avalanche
Andrej Melnik – Radoslav Běhal, Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Petr Mikulec, Ondřej Štefl, Jan Trojan, Ondřej Zadražil vs Ondřej Fabián – David Hladík, Robert Jungmann, Lukáš Rejšek, Tomáš Špaček, Jan Urban
23. Jiří Fuciman
47. Radoslav Běhal
59. Petr Mikulec
9., 37. Tomáš Špaček
15., 59. David Hladík
45. Lukáš Rejšek
7. 11. 19 20:30 MOTO3 Gobi dezert No fear KK 8. 2:12 (0:9)
Utkání hrané na jednu bránu, kde hosté svého soupeře naprosto rozebrali. Boubín
Gobi dezert No fear KK
Martin Havel – Vojtěch Glomb, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Jakub Plechšmíd vs Petr Mikulec – Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Lukáš Prokop, Ondřej Štefl, Jan Trojan
44., 54. Vojtěch Glomb 1., 11., 13., 19., 25. Tomáš Kundrát
2., 17. Lukáš Prokop
9., 51., 60. Jiří Fuciman
20. Petr Kodeda
35. Jan Trojan
31. 10. 19 20:30 STER1 No fear KK Galantní jeleni 7. 3:6 (1:1)
Z obou stran statické utkání bez faulů. Během druhého poločasu se domácí dokázali dostat do vedení, poté však nastal totální zkrat a během necelých deseti minut inkasovali hned pětkrát. To také rozhodlo o výsledku utkání. Štěpán Los, Tadeáš Vachek
No fear KK Galantní jeleni
Petr MikulecRadoslav Běhal, Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Lukáš Prokop, Jan Trojan vs Ladislav Tichý – Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, Michal Jansa, Jakub Málek, Vojtěch Vastl, Adam Zrůbek
13. Radoslav Běhal
38., 57. Petr Kodeda
4. OG
43., 46. Adam Zrůbek
44., 47. Albert Burýšek
51. Jakub Málek
24. 10. 19 18:15 ZAK No fear KK OrangeBoom 3. 4:8 (1:3)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě brali oba body. Voldán
No fear KK OrangeBoom
Andrej Melnik – Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Petr Mikulec, Ondřej Štefl, Ondřej Zadražil vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Miroslav Kajzr, Jakub Malý, Juraj Michalec, Lukáš Mutňanský, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Petr Zetel
45., 56. Jiří Sisel
17. 10. 19 20:30 MOTO2 Chlapi FK No fear KK 6. 5:4 (3:2)
Pohledné utkání, kdy se domácí dostali do třígólového vedení, ale Fear se dokázal zlepšeným výkonem vrátit do zápasu. Domácí pak museli zapnout na vyšší rychlost a v závěru vítězství vybojovali.
Chlapi FK No fear KK
Jan Šaník – Nikola Jerinič, Marek Kaftan, Richard Kosina, Robert Kosina, Aleš Patrman, Adam Šimůnek, Václav Škarýd, Tomáš Straka vs Andrej Melnik – Radoslav Běhal, Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Petr Mikulec, Lukáš Prokop, Roman Šimek, Pavel Šmidt, Jan Trojan
40. Roman Šimek
10. 10. 19 17:00 BECH No fear KK S nadhledem 5. 5:5 (1:5)
Tým S nadhledem v prvním poločase kombinoval a vedl 5:1, ovšem ve druhé půli nastalo velké zlepšení týmu No fear a za 10 minut bylo vyrovnáno. Poté už další góly nepadly. Hošek
No fear KK S nadhledem
Andrej Melnik – Radoslav Běhal, Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Petr Mikulec, Lukáš Prokop, Jan Trojan, Matěj Vochala vs Jaroslav Botek – Lukáš Braunsperger, David Kubát, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
19., 32., 37., 41. Lukáš Prokop
33. Jan Trojan
14., 27. Ladislav Sedlák
17. Lukáš Braunsperger
25., 26. Michal Pilař
3. 10. 19 18:00 STER3 Pražský axiom No fear KK 4. 0:6 (0:2)
Hosté měli Kundráta, který si s obranou domácích dělal, co chtěl. Domácí nedokázali vstřelit gól kvůli svému nepřesnému zakončení. Pohodové vítězství hostů.
Pražský axiom No fear KK
Jan Poruba – Martin Bednář, Ondřej Doubrava, Šimon Hrabák, Filip Krechan, Enrique Molina Ruiz, Michal Seifert, Libor Stočes, Jakub Vaněček vs Petr Mikulec – Radoslav Běhal, Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Matěj Vochala
15., 43. Radoslav Běhal
22., 58. Tomáš Kundrát
33., 60. Jiří Fuciman
12. 9. 19 17:00 HANSP Skleňák AC No fear KK 2. 9:1 (5:0)
Jasné utkání po celou dobu a klidná výhra domácích.
Skleňák AC No fear KK
Robert Hájek – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Kryštof Hereš, Filip Jankovský, Martin Pelen, Filip Poonam, Tomáš Řehák vs Andrej Melnik – Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Petr Mikulec, Lukáš Prokop, Roman Šimek, Pavel Šmidt, Jan Trojan
2., 55. Tomáš Řehák
8., 59. Adam Argaláč
16., 27., 53. David Česal
30., 36. Kryštof Hereš
39. Lukáš Prokop
5. 9. 19 19:15 MOTO4 Misch Masch No fear KK 1. 11:1 (5:1)
Jasný zápas od začátku a pohodová výhra domácích.
Misch Masch No fear KK
Martin Bursík – Michal Dohnal, Jakub Fau, Richard Feurich, František Prchlík, Marián Prchlík, Petr Prchlík, Tomáš Ptáček, Martin Raček vs Andrej Melnik – Radoslav Běhal, Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Petr Mikulec, Lukáš Prokop, Ondřej Štefl, Jan Trojan, Matěj Vochala, Ondřej Zadražil