Čt 24.10.19 17:45 MIKU2 Dynamit Vršovice Czech Inn Hotels   (HL7F)
Čt 24.10.19 19:00 MIKU2 Defect SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Čt 24.10.19 20:15 MIKU2 Pětka Brosway team   (HL8J)
Po 11.11.19 19:15 MOTO2 Prague City FC Černý koně TMK   (HL7B)
Po 11.11.19 20:30 MOTO2 Diablos Blancos C.F. Forejt FC   (HL8F)

1. 12. 19 18:45 ZAK Efficenza AC Hosthunters 11. 1:6 (0:2)
Po vyrovnané první půli hosté přidali a Efficenza se tomu nedokázala přizpůsobit.
Efficenza AC Hosthunters
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Michal Čmakal, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Ondřej Lisko, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa vs Ondřej Hašlar – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Radek Zaoral
35. Jiří Ditter 18. Milan Mařík
28., 33., 39. Michal Jaroš
52. Martin Adámek
59. Radek Zaoral
22. 11. 19 19:15 ZAK Youngsters FC Efficenza AC 4. 9:2 (6:1)
Od úvodních minut měli jasnou převahu domácí. Jejich sehranost a rychlost byly jednoznačně na vyšší úrovni. Ve druhém poločase ale polevili a hosté začali lépe bránit, hra tak bylo už poměrně vyrovnaná.
Youngsters FC Efficenza AC
Jan Nováček – Martin Charvát, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Marcel Marcin, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Válek, Antonín Vávra vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jan Zralý
4., 6., 26., 60. Jakub Maršoun
10., 14. Lukáš Mihula
25., 55. Martin Charvát
32. Jakub Válek
28., 37. Vladimír Pavlečko
15. 11. 19 19:15 ZAK Power Rangers Efficenza AC 10. 2:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, těsná výhra domácího týmu. Krajči
Power Rangers Efficenza AC
Michal Bartůněk – David Anděl, Dominik Buchar, Pavel Caizl, Michal Kocourek, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach, Adam Trojan vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa, Jan Zemina, Jan Zralý
11. David Anděl
14. Michal Kocourek
18. František - Josef Hladík
8. 11. 19 19:15 ZAK Efficenza AC Dropa FC A 9. 8:0 (6:0)
Zasloužené vítězství domácích.
Efficenza AC Dropa FC A
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Michal Čmakal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Ondřej Lisko, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa vs Martin Votruba – Jakub Cízner, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jan Pospíšil, Jan Voráček
4., 15., 21. František - Josef Hladík
8. Michal Čmakal
12. Vladimír Pavlečko
28. Ondřej Lisko
43., 50. Břetislav Klápště
1. 11. 19 18:00 ZAK Alej FK A Efficenza AC 8. 4:4 (4:1)
Alej zaskočila hosty dvěma rychlými góly a postupně si vypracovala až tříbrankový náskok. Ve 40. minutě ale Efficenza náhodným gólem snížila a hra se obrátila. Hosté byli najednou rychlejší a zlepšili se i v technice. Alej na konci už jen bránila remízu. Zasloužená dělba bodů.
Alej FK A Efficenza AC
Petr Karhan – Pavel Beneš, Petr Beneš, Vladimír Bernát, Matej Hudec, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa
35. Kamil Bouzid
23. 10. 19 20:30 ZAK Řežem to United Efficenza AC 6. 5:1 (2:1)
Rychlý, technický i bojovný zápas, který potvrdil papírové předpoklady. Domácí byli aktivnější a vypracovali si více šancí. Pohledný zápas.
Řežem to United Efficenza AC
Martin Tran – Kryštof Dukát, Šimon Dukát, Jakub Kouba, Adam Přadka, Petr Topol, Matěj Vondrka vs Lukáš Froněk – Michal Čmakal, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
14. Kryštof Dukát
18., 37. Martin Tran
39. Šimon Dukát
52. Matěj Vondrka
29. František - Josef Hladík
18. 10. 19 20:30 ZAK Efficenza AC Plameňáci 1.FC A 7. 1:3 (1:1)
Rychlé utkání, kterému chybělo jen víc gólů. Trnka
Efficenza AC Plameňáci 1.FC A
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Michal Čmakal, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jan Zralý vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Havlina, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Jiří Zazadzi
3. Kamil Bouzid 4., 32. Martin Mihalík
57. Karel Pavlišín
6. 10. 19 18:45 MIKU4 Efficenza AC Normální Chlapi 5. 3:8 (2:3)
Ve druhém poločase hosté zlepšili bránění a přidali pěkné góly, zaslouženě tak berou oba body. Jedlička
Efficenza AC Normální Chlapi
Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jan Zralý vs Karel Andrle – Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
10. Jiří Ditter
53. Jan Zralý
2., 36. Vojtěch Zvěřina
11., 52. Petr Poláček
22., 35., 43., 58. Václav Zvěřina
20. 9. 19 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Efficenza AC 3. 6:2 (3:2)
Domácí přehráli svého soupeře ve všech ohledech a zaslouženě vyhráli. Melíšek
Hodkovičky United FC Efficenza AC
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Michal Čmakal, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jan Zralý
18. Tomáš Pechar
21., 23., 55. Dominik Pechar
36. OG
60. Jakub Hněvkovský
25. Vladimír Pavlečko
29. Michal Čmakal
13. 9. 19 18:00 ZAK Efficenza AC Huňáč PK 2. 3:3 (2:1)
Krásné vyrovnané utkání.
Efficenza AC Huňáč PK
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Michal Čmakal, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Yurii Cherevko – Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Oleh Udut, Vladyslav Yash
5. Jan Zralý
12. Jiří Ditter
42. Vladimír Pavlečko
18. Eduard Lychynskyy
46. Sergii Kichuk
53. Vladyslav Yash
8. 9. 19 20:00 P2 Lord Mayor Idiot Efficenza AC 1. 2:0 (0:0)
Pěkné utkání, domácí na rozdíl od soupeře dokázali proměnit alespoň některé své šance. Ondřej Pistulka, Václav Nič