Po 8.4.19 17:45 MIKU2 Cormoran FC SUP Bílý lev CF SUP   (SVL3A)
Po 8.4.19 19:00 MIKU2 Kikina bar 1.FC VET Tyran Saens 1.FC VET A   (VL2A)
Po 8.4.19 20:15 MIKU2 Ugandská ťava VET Paradentol 1990   (VL4A)
Čt 6.6.19 18:15 HOSTI FC Střešovice Zachovalí   (VL4D)
Čt 6.6.19 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Inter Lotyšák VET A   (VL3B)
Čt 6.6.19 20:45 HOSTI Kehar club VET Estudiantes VET B   (VL3B)

25. 6. 19 19:00 MIKU2 Slepí koně SUP Dehet Old 1.FC SUP 11. 2:2 (2:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů, v prvním dominovali Slepí koně a vedli 2:0. To samé se ale povedlo Dehtu ve druhé půli a utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou.
Slepí koně SUP Dehet Old 1.FC SUP
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Petr Votruba – Petr Bašus, Martin Burian, Roman Fiala, Vladimír Hájek, Zdeněk Matějík, Jiří Nový, Jindřich Smolík
10. Pavel Fifka
29. Petr Kolář
39. Petr Bašus
41. Roman Fiala
12. 6. 19 19:15 HRAB1 VV Vokra SV Slepí koně SUP 10. 6:0 k.
Utkání bylo předčasně ukončeno v 6. minutě pro silnou průtrž mračen. Hosté se z dohrávky v náhradním termínu omluvili.
VV Vokra SV Slepí koně SUP
Petr Řezáč – Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Tomáš Zmatlík vs
3. Tomáš Zmatlík
5. 6. 19 18:00 HRAB3 Slepí koně SUP Endoprotéza 9. 0:5 (0:3)
Poklidné utkání, ve kterém hosté celý zápas útočili, měli utkání plně pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Vostatek
Slepí koně SUP Endoprotéza
Pavel Fifka – Václav Berkovec, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Libor Panenka – Roman Böhm, Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Petr Slivka, Jiří Vácha, Petr Valenta, Karel Wheeler
20. Roman Böhm
23., 44., 51. Tomáš Hrdý
25. Viktor Hlaváč
29. 5. 19 20:45 STOD Koliba F.C.V. Slepí koně SUP 8. 4:2 (0:2)
Poklidné utkání s rozdílnými poločasy. V prvním poločase dominovali Slepí koně a v druhém Koliba.
Koliba F.C.V. Slepí koně SUP
Zdeněk Jeřábek – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Michal Hejný, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Jiří Majer, Milan Tošnar, Jindřich Tůma, Tomáš Zyta vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek
38., 44., 54. Milan Tošnar
59. Zdeněk Jeřábek
15. Pavel Fifka
20. Václav Berkovec
22. 5. 19 19:15 HRAB3 Slepí koně SUP Tycho de Brahe SUP 7. 0:4 (0:2)
Tycho bylo po celé utkání aktivnější a nakonec zaslouženě bralo dva body.
Slepí koně SUP Tycho de Brahe SUP
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Otakar Ditz, Pavel Fiala, Viktor Kassl, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Michal Sojka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák
2. Michal Sojka
21. Jiří Patka
32. Karel Vodička
52. Vladimír Chrástecký
7. 5. 19 19:15 MOTO1 1.FC RUM SUP Slepí koně SUP 6. 7:0 (2:0)
Podle výsledku jednoznačné utkání, ale Koně statečně vzdorovaly. Jaroslav Pospíšil
1.FC RUM SUP Slepí koně SUP
Pavel Škirda – Petr Červenka, Michal Chládek, Jakub Krucký, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Josef Velán vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek
13. Vladimír Mrázek
28. Pavel Škirda
38., 52., 55., 58. Milan Mrázek
59. Petr Červenka
26 Pavel Škirda
30. 4. 19 19:15 HRAB2 Radouč FC B Slepí koně SUP 5. 2:1 (2:1)
Těsné, ale zasloužené vítězství týmu domácích. Hošek
Radouč FC B Slepí koně SUP
Jiří Hálek – Václav Hrabě, Petr Janda, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek
16. Dušan Kuzmík
19. Ivan Roztočil
11. Pavel Fifka
23. 4. 19 19:00 MIKU2 Slepí koně SUP Kolotouš FC SUP 4. 1:5 (1:1)
Vyrovnaný zápas, týmy se snažily kombinovat. Vítězství nakonec vyválčili hosté. Petr
Slepí koně SUP Kolotouš FC SUP
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Miroslav Václavík – Oldřich Mácha, Petr Mácha, Miroslav Nýč, Lukáš Poláček, Pavel Procházka
2. Václav Berkovec 15., 60. Miroslav Nýč
42. Petr Mácha
52., 59. Oldřich Mácha
16. 4. 19 19:00 ZABEH Bítovská SUP Slepí koně SUP 3. 3:5 (2:0)
Bítovská začala s dvougólovým vedením, ale po změně stran jí docházely síly. Naopak Slepí koně s početnou střídačkou zápas otočili a zvítězili. Čapla
Bítovská SUP Slepí koně SUP
Jiří Fiala – Jan Choura, Robert Hlubuček, Miloš Kršek, Miroslav Tůma, Milan Vošta vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek
12., 57. Robert Hlubuček
29. Miroslav Tůma
36., 49. Martin Gutvirt
37. Zbyněk Staníček
50. Karel Limburský
51. Ondřej Krutský
10. 4. 19 18:00 HRAB2 Slepí koně SUP Houbaři 2. 1:1 (1:0)
Borci obou týmů se snažili, co to šlo. Oba brankáři ale svoje mančafty podrželi a zápas skončil nerozhodně.
Slepí koně SUP Houbaři
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, František Šťasta
22. Jaroslav Renda 50. Stanislav Petroušek
2. 4. 19 19:30 STOD Vibromax 2012 Slepí koně SUP 1. 1:1 (0:0)
Utkání prakticky bez šancí rozhodly dva šťastné góly.
Vibromax 2012 Slepí koně SUP
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek