4. 11. 19 18:00 KORAB Sean team VET VV Vokra VV 9. 1:5 (1:1)
Hosté byli celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Bořek Jehlička, Vojtěch Neuberg, Michal Petlan, Martin Plicka, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Smělý vs Tomáš ZmatlíkOndřej Bláha, Michal Bobysud, Ladislav Kovács, Petr Novák, Michael Procházka, Michal Šotola, Pavel Zmatlík
52. Petr Novák
53. Ladislav Kovács
60. Michael Procházka
22. 10. 19 20:15 MIKU1 VV Vokra VV Klokan club Perón V 8. 3:7 (0:2)
Nabitá sestava Klokanu soupeře zamkla ve vlastním vápně a postupně navýšila vedení až na pětibrankový náskok. Ve druhé půli se hrál překrásný fotbal z obou stran, plný kombinací a šancí. Domácí odevzdali na hřišti maximum.
VV Vokra VV Klokan club Perón V
Tomáš ZuntOndřej Bláha, Ladislav Kovács, Michael Procházka, Michal Šotola, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Petr Víšek – Filip Hološko, Zdeněk Kuneš, Mario Lička, Tomáš Manhart, Radek Šírl, Václav Socher
48. Filip Hološko
17. 10. 19 17:00 DEKAN Santa Tranta VET VV Vokra VV 7. 3:2 (1:1)
Oboustranně nervózní a nepříliš pohledné utkání, ve kterém oba týmy měly stejně blízko k vítězství. Závěr ale lépe vyšel domácím.
Santa Tranta VET VV Vokra VV
Kamil Kyral – David Čejka, Roman Kašajík, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Daniel Pašek, Petr Stupka, Milan Svoboda, Petr Žemla vs Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Ladislav Kovács, Petr Novák, Michael Procházka, Michal Šotola, Pavel Zmatlík
30. David Čejka
50. Petr Stupka
58. Lukáš Krajči
24., 48. Petr Novák 15. Petr Novák
7. 10. 19 17:45 ZABEH VV Vokra VV Indus VET 6. 6:0 k.
V první půli jasně dominovali domácí, kteří svou sílu potvrdili hezkými góly. Indus se trápil v zakončení a prosadil se až ve druhé půli. Vokra si ale náskok hlídala a zaslouženě vyhrála. Janča
VV Vokra VV Indus VET
Ondřej Bláha – Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Petr Novák, Michael Procházka, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Lumír Kübel – Jan Čížek, Tomáš Coufal, Luděk Kula, Jiří Lantora, Milan Šafr, Martin Šalamoun, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
54. Zdeněk Tichý
30. 9. 19 19:15 ZAK Javorák VV Vokra VV 5. 2:2 (1:1)
Domácí měli víc míč, ale ztroskotali v zakončení, proto z toho byla jen remíza.
Javorák VV Vokra VV
Petr Klouček – Jan Eibl, Pavel Hofrichter, Lukáš Krupička, Jaromír Šmatla, Radomír Staněk, Tomáš Vyležík vs Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Ladislav Kovács, Petr Novák, Michael Procházka, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
19. Jaromír Šmatla
47. Jan Eibl
5., 46. Michal Bobysud
25. 9. 19 20:30 STER1 VV Vokra VV Rokoska VET B 4. 4:1 (1:1)
V prvním poločase naprosto vyrovnaný zápas ve všech ohledech. Po přestávce byli hosté o něco lepší, ale ve 47. minutě inkasovali a v závěru z brejků do otevřené obrany dostali ještě dva góly. Plucar
VV Vokra VV Rokoska VET B
Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Ladislav Kovács, Petr Novák, Michael Procházka, Michal Šotola vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Svatopluk Michal, Lubomír Velčovský
8. Michal Bobysud
47., 55., 59. Ladislav Kovács
24. Martin Beránek
19. 9. 19 19:00 P3 Kuřátka FC VV Vokra VV 3. 9:4 (5:2)
Pohledné utkání s dobrým startem domácích. Hosté se probrali až v závěru prvního poločasu a snížili posléze až na 6:4, závěr ale patřil znovu Kuřátkům. Kohout
Kuřátka FC VV Vokra VV
Martin Houdek – Pavel Baborovský, Pavel Caizl, Lukáš Jelínek, Václav Kural, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jiří Samek, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Ladislav Kovács, Petr Novák, Michael Procházka, Michal Šotola, Igor Svobodník, Tomáš Zmatlík