Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 19:00 | MIKU3 | Traktor humus VET A Damned CF | 11. | 2:5 |
St 13.11.19 | 17:00 | DEKAN | VV Vokra VV Traktor humus VET A | 10. | 4:3 |
Út 5.11.19 | 20:15 | MIKU1 | Klokan club Perón V Traktor humus VET A | 9. | 6:0 k. |
St 16.10.19 | 20:30 | STER1 | Rokoska VET B Traktor humus VET A | 7. | 5:2 |
St 9.10.19 | 18:15 | HOSTI | Traktor humus VET A Queen´s park club VET | 6. | 5:2 |
St 2.10.19 | 19:00 | ZABEH | PH Servis Traktor humus VET A | 5. | 2:3 |
Po 23.9.19 | 18:00 | KORAB | Traktor humus VET A Sean team VET | 4. | 4:5 |
Út 17.9.19 | 19:00 | METE2 | Santa Tranta VET Traktor humus VET A | 3. | 8:3 |
Út 10.9.19 | 18:00 | KORAB | Traktor humus VET A Javorák | 2. | 0:3 |
St 4.9.19 | 20:15 | METE2 | Kuřátka FC Traktor humus VET A | 1. | 0:6 k. |
Traktor humus VET A Indus VET | 8. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 0 | 1 | 69:23 | 20 |
2. | Rokoska VET B | 11 | 8 | 0 | 3 | 44:19 | 16 |
3. | Kuřátka FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 38:33 | 16 |
4. | Santa Tranta VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 49:34 | 13 |
5. | Queen´s park club VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:29 | 12 |
6. | Damned CF | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:23 | 12 |
7. | VV Vokra VV | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:40 | 12 |
8. | Sean team VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 34:36 | 10 |
9. | Traktor humus VET A | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:40 | 8 |
10. | Javorák | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:39 | 7 |
11. | PH Servis | 11 | 1 | 2 | 8 | 27:49 | 4 |
12. | Indus VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 6.11.19 | 17:45 | MIKU3 | Tučňáci UVL Radouč FC UVL A (UVL1A) |
St 6.11.19 | 19:00 | MIKU3 | Viktoria Bítovská A Playboy team AC (HL8F) |
St 6.11.19 | 20:15 | MIKU3 | VZ JUDr. Brouk Pytlík (HL7F) |
Út 26.11.19 | 17:45 | MIKU2 | Notorkros FK Kolíci (HL7D) |
Út 26.11.19 | 19:00 | MIKU2 | Kolotouš FC SUP Javorák plus (SVL2A) |
Út 26.11.19 | 20:15 | MIKU2 | Tučňáci SUP A Felix club super (SVL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Doležal Adam | 4 | 0 |
Feierfeil Zdeněk | 8 | 0 |
Hajný Miroslav | 3 | 1 |
Hronek Lukáš | 7 | 5 |
Karnafel Matúš | 8 | 1 |
Kautský Ladislav | 8 | 8 |
Kubec Karel | 6 | 0 |
Kudrnáč David | 8 | 3 |
Kudrnáč Filip | 2 | 0 |
Ryšavý Martin | 7 | 3 |
Zvolský Roman | 8 | 1 |