7. Kikina bar 1.FC VET 11 3 4 4 23:32 10

Út 10.9.19 18:15 ARIT Chlapi FK Hell Avalanche   (HL8I)
Út 10.9.19 19:30 ARIT Masokombinát Růžoví delfínci 97,2   (HL7D)
Út 10.9.19 20:45 ARIT Lazareth GRPD Battloš   (HL8D)
Ne 10.11.19 18:45 TEMPO Drny FC Talent Praha FC   (HL6K)
Ne 10.11.19 20:00 TEMPO S.N.F. A GP Rangers   (HL5I)

25. 11. 19 19:00 MIKU1 Miminka AC VET Ferri FC VET 11. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl jedinou trefou v samén závěru utkání Čunát a hosté berou body. Janča
Miminka AC VET Ferri FC VET
Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Pavel Poustecký vs Marek Kutina – Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jiří Hořejší, Petr Majer, Jaroslav Špaček, Tomáš Strnad
60. Petr Čunát
19. 11. 19 17:45 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Miminka AC VET 1. 1:6 (1:2)
V první půli celkem vyrovnané utkání. V polovině druhého poločasu však Miminka třikrát skórovala a o vítězi bylo rozhodnuto.
Folprecht 1.FC VET Miminka AC VET
Jaroslav Láznička – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Kubálek, Roman Schich vs Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Petr Doutnáč, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička
20. Jiří Benda ml. 7. Jan Blažíček
22., 49. Jan Dolejš
34., 47. Petr Doutnáč
40. Martin Lněnička
12. 11. 19 18:00 KORAB Estudiantes VET B Miminka AC VET 10. 3:0 (2:0)
Jasné utkání pro domácí, klidná výhra 3:0.
Estudiantes VET B Miminka AC VET
Miroslav Kalvas – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Pavel Krejčík, Jan Kůstka, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil vs Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Petr Doutnáč, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Pavel Poustecký
5. Tomáš Hrubý
18., 59. Miroslav Michňa
4. 11. 19 19:30 PLAM Miminka AC VET Dřevosprint SC 9. 3:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. Andrei Turculet, Vitalie Dumitras
Miminka AC VET Dřevosprint SC
Antonín Buriánek – Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Pavel Poustecký vs Pavel Bokůvka – Jindřich Marhoul, Čestmír Novotný, Antonín Procházka, Zdeněk Studený, Roman Vaďura
13. Martin Lněnička
25. Jan Blažíček
58. Pavel Poustecký
5. Antonín Procházka
6. Roman Vaďura
40. Pavel Bokůvka
21. 10. 19 19:00 METE2 Ďáblická klička Miminka AC VET 8. 6:1 (2:0)
Když Miminka snížila na začátku druhé půle na 1:2, vypadalo to na drama. To však Ďáblice nepřipustily a třemi brankami během tří minut zápas rozhodly.
Ďáblická klička Miminka AC VET
Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Jan Hruška, Bohdan Jelen, Petr Jelínek , Lukáš Majcharčík, Antonín Mareš, Jiří Musel, Jiří Pelich vs Antonín Buriánek – Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Petr Doutnáč, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Pavel Poustecký
6. Bohdan Jelen
30., 46. Petr Jelínek
43. Ondřej Bednář
45., 54. Jiří Musel
34. Miroslav Bartoš
14. 10. 19 19:15 MOTO1 Miminka AC VET Věčná žízeň FC VET 7. 3:3 (2:1)
Zápas ve vysokém tempu, kdy ze začátku měli hosté smůlu a razítkovali tyče, kdežto domácí trestali z brejků. Hosté měli v druhém poločase drtivý tlak a vyrovnali.
Miminka AC VET Věčná žízeň FC VET
Zdeněk Reich – Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Jiří Dlesk, Petr Doutnáč, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Pavel Poustecký vs Filip Fuchsa – Ludvík Bruckner, Jan Čipera, Jan Hodík, Tomáš Kirbl, Tomáš Králíček, Zdeněk Matějka, Zdeněk Mikuš, Zdeněk Vajdl, Jan Zdich
13. OG
16. Pavel Poustecký
43. Tomáš Linka
20., 52. Jan Čipera
50. Ludvík Bruckner
8. 10. 19 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Miminka AC VET 6. 3:3 (2:2)
Zasloužená remíza. Husák
Tamu Pua 1.FC VET Miminka AC VET
Dušan Trnavský – Michal Beneš, Pavel Holan, František Jílek, Lubomír Ondráček, Michal Šich, Pavel Synek vs Antonín Buriánek – Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Petr Doutnáč, Vlastimil Krkoška
9. Pavel Synek
26. Michal Šich
44. Lubomír Ondráček
23. Jiří Dlesk
29. Petr Doutnáč
52. Jan Blažíček
30. 9. 19 17:45 MIKU4 Miminka AC VET PFC Kodymka 5. 1:0 (0:0)
Férově odehrané utkání s minimem šancí. Zvítězil šťastnější tým. Procházka
Miminka AC VET PFC Kodymka
Antonín Buriánek – Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Petr Doutnáč, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Pavel Poustecký vs Josef Koštíř – Jan Doležal, Martin Hes, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Lukáš Tůma, Martin Varga
59. Jan Blažíček
23. 9. 19 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Miminka AC VET 4. 3:2 (2:0)
Velmi pohledné a klidné utkání. O vítězství Zlatých krys rozhodla větší vůle po vítězství.