10. Studenti Praha FC VET 9 0 1 8 10:54 1

Čt 3.10.19 18:00 STER3 Pražský axiom No fear KK   (HL8I)
Čt 3.10.19 19:15 STER3 Slamník I.USP J.R.Club B   (HL7G)
Čt 3.10.19 20:30 STER3 4 TD Ala Bundy B Credit Praha FC   (HL6H)

19. 11. 19 20:45 DEKAN Traktor humus VET B Touš KK 9. 1:2 (0:0)
Zápas první gól nabídl až ve druhé půli a postarali se o něj domácí. Hosté ale dokázali otočit a zvítězit.
Traktor humus VET B Touš KK
René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda vs Tibor Szenczi – Jan Budský, Jan Hodek, Daniel Piech, František Rada, Marek Valter, František Vladař, Filip Votava
35. Pavel Vejvoda 52. Filip Votava
54. Daniel Piech
5. 11. 19 18:15 DEKAN Turman VET Traktor humus VET B 8. 3:8 (3:2)
Jednoznačné utkání ve prospěch hostů, kteří domácím nedali skoro žádnou šanci se zápasem něco udělat.
Turman VET Traktor humus VET B
Rudolf Kašpar – František Flesar, Tomáš Forejt, Martin Micka, Petr Packert, Martin Tůma vs René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Oldřich Pokorný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda
25., 27. František Flesar
26. Petr Packert
6., 34., 52. Milan Průša
10., 41. Oldřich Pokorný
32., 60. Pavel Vejvoda
48. Daniel Dubec
29. 10. 19 19:30 DEKAN Traktor Praha VET Traktor humus VET B 7. 6:1 (2:1)
Pěkné utkání hrané v poklidném tempu. Domácí byli přesnější v zakončení a v poklidu si došli pro vítězství.
Traktor Praha VET Traktor humus VET B
Michal Vrňák – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Martin Prokop, Luděk Tobola vs René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Petr Prchlík, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda
9. Martin Prokop
17. Pavel Kopečný
36., 42. Jiří Malaník
48., 52. Luděk Tobola
18. Pavel Vejvoda
22. 10. 19 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Dejvický expres VET 6. 2:4 (1:3)
Expres byl od začátku důraznějším a produktivnějším týmem v útočné fázi a kromě pěkné individuální akce při vyrovnání Traktoru kontroloval hru i ve vlastním pokutovém území. Zasloužené body.
Traktor humus VET B Dejvický expres VET
René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda vs Tomáš Axler – Patrik Benda, Aleš Breburda, Filip Hartmann, Petr Honka, Lukáš Švec, David Votýpka
10. Milan Průša
37. OG
5. David Votýpka
14., 28. Lukáš Švec
38. Petr Honka
15. 10. 19 18:15 DEKAN Křídla Ďáblic VET B Traktor humus VET B 1. 3:4 (1:1)
Křídla dokázala pět minut před koncem zlikvidovat dvoubrankové manko, ale poslední slovo patřilo Traktoru. Voldán
Křídla Ďáblic VET B Traktor humus VET B
Vojtěch Engelmann – Martin Dauda, Michal Král, Karel Kreuzer, Ladislav Lajner Fečo, Jiří Prokop, Jan Répal vs René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Jiří Podaný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda
20. Jiří Prokop
46. OG
54. Karel Kreuzer
28. Pavel Macák
34., 58. Václav Svoboda
44. Jiří Šubrt
8. 10. 19 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Traktor humus VET B 5. 0:6 (0:2)
Hrál se velmi klidný pohodový fotbálek.
Studenti Praha FC VET Traktor humus VET B
Radek Janouš – Pavel Kučera, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda, Tomáš Voříšek vs Pavel Macák – Daniel Dubec, Jiří Podaný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda
28. Jiří Šubrt
29., 50., 56. Václav Svoboda
39. Daniel Dubec
55. Pavel Vejvoda
1. 10. 19 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Stýbla Ďáblic VET 4. 3:4 (2:1)
Pěkné utkání, kterému by slušela remíza. Boubín
Traktor humus VET B Stýbla Ďáblic VET
René Provazník – Pavel Macák, Oldřich Pokorný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Petr Michetschläger – Michal Bartůněk, Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Pavel Novák, Roman Štochl, Roman Vejvoda, Roman Venc
5. Oldřich Pokorný
16. Pavel Vejvoda
49. Václav Svoboda
15. Václav Friml
37., 54. Roman Štochl
57. Jan Mach
24. 9. 19 18:15 DEKAN Přezletice SG Traktor humus VET B 3. 2:4 (1:1)
Pěkné utkání s ještě hezčími zákroky brankářů na obou stranách, kteří se stali hvězdami zápasu.
Přezletice SG Traktor humus VET B
Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Pavel Řeřucha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban vs René Provazník – Pavel Macák, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Petr Prchlík, Milan Průša, Jiří Šubrt, Pavel Vejvoda, Michal Žák
28. Martin Budař
44. Petr Dufek
7., 32., 42. Pavel Vejvoda
47. Pavel Macák
17. 9. 19 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Paradentol 1990 2. 3:2 (0:1)
První poločas s mírnou převahou Paradentolu. Rozhodly tři rychlé góly v polovině druhého poločasu.