8. Klokan Perón club A 11 5 0 6 30:44 10

Pá 6.4.07 19:15 ZAK Efficenza AC Lucky team   (HL5D)
Pá 6.4.07 20:30 ZAK Animals Těžká demence   (HL5D)
Pá 27.4.07 16:45 ZAK Traktor Praha VET Masters V   (VL3C)
Pá 27.4.07 18:00 ZAK Torpedo Ohrobec SKA Hell´s boys   (HL4C)
Pá 18.5.07 16:45 ZAK Masters V Kumpáni VET   (VL3C)
Pá 18.5.07 18:00 ZAK Hell´s boys Démoni   (HL4C)

25. 6. 07 19:15 ZAK Porter CF B Vojenské lesy 11. 1:3 (0:1)
Vojenské lesy nastupovaly do tohoto utkání již jako mistr hanspaulské ligy pro sezónu Jaro 2007, zatímco Porter potřeboval minimálně bod, aby se v 1.lize zachránil. Vojenské lesy zahájily utkání náporem, který korunoval úspěšnou střelou Frič po asistenci nestárnoucího Baumela. Porter se poté osmělil a také se dostával do šancí, ovšem gólman Vojenských lesů Schneider několika dobrými zákroky držel celou první půli čisté konto. I po změně stran vcelku vyrovnaná partie, ve 40.minutě ale Vojenské lesy zvýšily na 2:0, když skóroval Bartejs po přihrávce Šmerdy. Zdramatizování utkání přišlo již ve 43.minutě, když na 2:1 snížil pohotově Špringer. Porter "B" vycítil šanci, mohl i vyrovnat, ale dvakrát pomohla brankáři Vojenských lesů tyč. Naopak v 52.minutě po přihrávce Friče uzavřel skóre Bartejs. Srdnatě bojující Porter "B" tudíž nezískal ani ten potřebný bod. Michal Trnka
Porter CF B Vojenské lesy
Jan Sova – Tomáš Bruder, Milan Hajs, Martin Pokorný, Petr Pokorný, Tomáš Pokorný, Tomáš Šilhavý, Petr Špringr, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler, Milan Zachariáš vs David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, David Frič, František Herynk, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák, Jaromír Šmerda
43. Petr Špringr 11. David Frič
40., 52. Petr Bartejs
34. David Schneider
18. 6. 07 19:30 zzCZU Vojenské lesy Úterní hosté Ski FC A 10. 5:2 (0:1)
Od úvodních minut měly Vojenské lesy herní převahu, vytvářely si i brankové příležitosti, ale gólman Soupeře Slavík se prezentoval skvělými zákroky při několika střelách a šancích Bartejse, Filípka a Dorta. Hosté zlobili jen rušivými útoky, ale nakonec to byli oni, kteří jeden z nich zrealizovali ve vedoucí gól Chrobákem po asistenci Fitzela. O dvě minuty později Schneiderovi v brance Vojenských lesů pomohlo břevno. Druhý poločas zahájily Vojenské lesy opět mohutným náporem, ale Slavík byl dlouho nepřekonatelný. V 37.minutě však přece jen kapituloval po dělovce Paška z dálky, který trefil míč ideálně po autovém vhozu Filípka. Ve 44.minutě Bartejs našel nabíhajícího Filípka a ten dostal Vojenské lesy do vedení. Úterní hosté museli otevřít hru a v 52.minutě po rozehraném trestném kopu Zeman snížil na 3:2, ale hned v 56.minutě poslal Šmerda nádherný pas přes celé hřiště, Bartejs si míč zpracoval a střelou z otočky prostřelil Slavíka. V 57.minutě se Bartejs proměnil v nahrávače Filípkovi, který uzavřel skóre utkání. Ota Járka
Vojenské lesy Úterní hosté Ski FC A
David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Filip Dort, Josef Dufek, Jan Filípek, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Roman Slavík – Marek Chrobák, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Fitzel, Roman Fulín, Petr Seidel, Petr Šulc, Jan Zeman
37. Daniel Pašek
44., 57. Jan Filípek
52., 56. Petr Bartejs
59 Jan Filípek 25. Marek Chrobák
53. Jan Zeman
11. 6. 07 20:30 ZAK Boston HS Vojenské lesy 9. 1:1 (1:0)
Vojenské lesy nevstoupily do utkání dobře, jejich obránci nezvykle často chybovali. V 7. minutě při závaru před Schneiderem vsítil Randák vlastní gól. Boston od té doby sázel hlavně na defenzivu, s kterou si hosté dlouho nedokázali poradit. Domácí hodně držel brankář Maršál, vyprávět by o tom mohl především Bartejs, jenž neproměnil ani jednu ze svých 4 tutovek. V 53. minutě se přeci jen hosté dočkali zaslouženého vyrovnání. Vojenské lesy se nadále hrnuly do útoku, ale vyhrát mohli ještě i domácí, jenže Hrodek selhal. Vladimír Lhota, Novák M.
Boston HS Vojenské lesy
David Maršál – Zdeněk Antoš, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, David Telvak, Martin Vyroubal vs David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Jan Filípek, Daniel Pašek, Adam Randák, Jaromír Šmerda
7. OG 53. Daniel Pašek
4. 6. 07 20:30 ZAK Vojenské lesy Šumavan-Balkán 8. 4:1 (4:1)
Vše podstatné se událo již v prvním poločase, kdy v poli lepší Lesy dokázaly reagovat na kontaktní gól Šumavanu. Druhá půle patřila aktivnějším hostům, ale skóre se už nezměnilo. Novák M.
Vojenské lesy Šumavan-Balkán
David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Jan Filípek, David Frič, Daniel Pašek, Adam Randák, Jaromír Šmerda vs Lukáš Fabera – Petr Dochtor, Jan Flachbart, Jakub Honka, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Martin Šírl
7., 22. David Frič
15. Jan Filípek
29. Petr Bartejs
19. Tomáš Kučera
28. 5. 07 20:30 ZAK Klokan Perón club A Vojenské lesy 7. 4:8 (1:6)
Duel nejlepšího týmu posledního desetiletí (Klokan) a vedoucího mužstva v historické tabulce (Lesy) začal svižně a už ve druhé minutě se hosté ujali vedení. Klokan poté otevřel hru a po úspěšných protiútocích soupeře to bylo ve 13. minutě 4:0 pro Lesy. Po snížení vlastním gólem se nad Zákostelní přehnal prudký liják, který s sebou přinesl dvě další branky v siti gólmana Klokanu. Po přestávce domácí hráli už pouze na útok, dokázali snížit na 4:7, ale pět minut před koncem uzavřel účet utkání hráč Lesů Frič. Novák M.
Klokan Perón club A Vojenské lesy
Erik Löffler – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Martin Lafek, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml. vs David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Jan Filípek, David Frič, David Hůlka, Daniel Pašek, Adam Randák
56. David Frič
21. 5. 07 20:30 ZAK Vojenské lesy Smutný potapěči 6. 5:2 (0:1)
Úvodní desetiminutovka byla v režii Vojenských lesů, které si díky kombinační hře vytvářely i brankové příležitosti, ale střelecky se nedokázali jejich hráči prosadit, když Šindelka všechny pokusy kryl. Smutný potapěči vsadili na jednodušší způsob hry, nakopávali míče na dopředu nabíhající hráče, kteří bez otálení z každé pozice stříleli. Smutným potapěčům patřil zbytek poločasu, domácímu celku zase naopak druhé dějství ve kterém rozhodli o svém vítězství. Petr Materna, Novák
Vojenské lesy Smutný potapěči
David Schneider – Petr Bartejs, Ladislav Čejka, Josef Dufek, David Frič, David Hůlka, Daniel Pašek, Adam Randák vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
35., 49., 60. Petr Bartejs
43. Daniel Pašek
45. David Frič
22 David Frič 18. Jiří Žalud
42. Tomáš Kounovský
14. 5. 07 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Vojenské lesy 5. 2:3 (0:1)
Úvod duelu tradičních soupeřů, derby utkání celků, které jsou v historické tabulce Hanspaulské ligy na 2. a 1. místě, byl ve znamení mírné převahy Vojenských lesů. do šancí se ale dostávali hrotoví hráči obou týmů (Šimek, resp. Bartejs), skóre však bylo v první desetiminutovce stále bezbrankové. Až ve 12. minutě vystřelil tvrdě Frič, míč se dostal k Čejkovi, který zasunul míč za záda gólmana Džbánka, čímž se Vojenské lesy ujaly vedení. Hráči Vojenských lesů se potom ještě několikráte během zbývajících minut prvního poločasu dostali do gólových příležitostí, ale skóre se nepohnulo (Frič patičkou nastřelil tyč, šance Bartejse, Čejky a Šmerdy také nepřinesly úspěch). Lotyšák měl největší šanci ve 22.minutě, když po akci agilního Kahudy minul Kapoun odkrytou Čabovu svatyni. Hned po změně stran ve 31.minutě poslal Šmerda nádherný příčný pas přes celé hřiště na Bartejse, ten si zpracoval míč na prsou a poté dělovkou z velkého úhlu prostřelil Džbánka. Lotyšák poté začal více útočit, dostával se i do šancí, takže i Čaba v brance Vojenských lesů se měl co ohánět. Ve 42. minutě byl ale krátký na dělovku Stejskala, která skončila v horním růžku jeho branky, po signálu při zahrání trestného kopu. Dalěí šance na obou stranách gól nepřinesly, až v 53. minutě se po přihrávce Paška šikovně uvolnil Čejka a přízemní střelou zvýšil na 3:1 pro Vojenské lesy. Vojenské lesy poté měly další dvě tutovky, při jedné z nich Bartejs dokonce vstřelil gól, který však rozhodčí pro domnělý útočný faul neuznal, aby na druhé straně gólman Čaba v 56. minutě trochu zalažíroval a Kapoun jej za to potrestal kontaktním gólem na 2:3. Závěr zápasu se změnil v drama, když si šance ke skórování vytvořili hráči obou týmů (při největší Čejka minul po přihrávce Šmerdy míč před odkrytou brankou), ale skóre se již nezměnilo. Karel Zeman
Inter Lotyšák A Vojenské lesy
Martin Džbánek – Jiří Janoušek, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Jaroslav Šimek, Tomáš Stejskal vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Ladislav Čejka, Josef Dufek, David Frič, František Herynk, Daniel Pašek, Adam Randák, David Schneider, Jaromír Šmerda
42. Tomáš Stejskal
56. Petr Kapoun
12., 53. Ladislav Čejka
31. Petr Bartejs
30. 4. 07 20:30 ZAK Vojenské lesy Santa Tranta PC A 4. 5:1 (2:1)
Vojenské lesy zahájili mohutným náporem, hned v první minutě měl tutovku Filípek, ale neproměnil ji. Skóre se poprvé měnilo ve 4. minutě, Bartejs se zbavil obránce a střelou z otočky nedal gólmanovi Santa Tranty šanci. Tlak Vojenských lesů trval a brankář Kyral měl plné ruce práce.  13. minuta znamenala zvýšení na 2:0 pro Lesy, když Bartejs posunul vyraženou střelu Hrubému a ten ji uklidil do odkryté branky. Santa se ale nevzdávala a její střelci Čejka a Stupka zaměstnávali novice v bráně Vojenských lesů. Právě Stupka ve 23. minutě pohotově využil zaváhání obránce a snížil na 2:1. Brzy po změně stran pronikl po pravé straně Dohnal a jeho tvrdou střelu brankář vyrazil pouze na hlavu Bartejse, který ji vrátil do sítě a zvýšil na 3:1. Od tohoto okamžiku Santa otevřela hru a umožnila útočníkům Lesů podnikat výpady do odkryté obrany. Jako ve 44. minutě, kdy dlouhý výhoz Schneidera našel Bartejse a ten dělovkou pod břevo zvýšil na rozíl tří branek a zkompletoval svůj hattrick. V dlaších minutách se vyznamenával především brankář Santy a tak konečnou podobu skóre dal až pět minut před koncem opět Bartejs. Novák M.
Vojenské lesy Santa Tranta PC A
David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Jan Filípek, David Hrubý, Daniel Pašek, Adam Randák vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla
4., 32., 44., 55. Petr Bartejs
13. David Hrubý
23. Petr Stupka
23. 4. 07 20:30 ZAK Gepard AFC Vojenské lesy 3. 0:5 (0:1)
Vojenské lesy zahájily náporem a během několika úvodních minut si vypracovaly slušné příležitosti, ve kterých se objevoval především Bartejs. V 6. minutě se však proměnil v nahrávače a po jeho akci otevřel skóre Hrabák. Dále excelovali oba gólmani. Druhý poločas začal stejně jako ten první, náporem hostí. Po druhé brance ve své síti domácí převzali iniciativu ve snaze zvrátit utkání. Bušili do obrany Lesů, ale ta odolávala a naopak z brejků jejich útočníci ještě třikrát udeřili. Roman Procházka
Gepard AFC Vojenské lesy
Patrik Keseli – Ondřej Hlavata, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Vojtěch Podolák, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Karel Vohánka vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Lukáš Hrabák, David Hrubý, David Hůlka, Adam Randák, Jaromír Šmerda
6., 31. Lukáš Hrabák
50. Adam Randák
51. Petr Bartejs
55. Jaromír Šmerda
9. 4. 07 20:00 P1 Vojenské lesy S.N.F. A 2. 1:2 (0:1)
Rychlý, bojovný fotbal ze strany SNF slavil vítězství. Lesy to chvílemi s technikou přeháněly a některé akce se míjely účinkem. V posledních pěti minutách se SNF zabetonovali před brankou a výhru udrželi. Karel Hrubeš, Radek Schnider, Novák M.
Vojenské lesy S.N.F. A
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Lukáš Hrabák, David Hrubý, Daniel Pašek, Adam Randák vs Marián Pašiak – Roman Bačák, Martin Havelka, David Kroj, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda, Jan Taraba
57. Daniel Pašek 35 Petr Bartejs 14., 56. Jiří Pak
2. 4. 07 20:30 ZAK Ferri FC Vojenské lesy 1. 1:3 (1:1)
Oba týmy začali opatrně a v úvodní desetiminutovce se mnoho brankových příležitostí neurodilo.Poté přeci jen získali převahu Vojenské lesy a v 16. minutě ji korunovaly gólem. Po autu Hrabáka, převzal míč Čejka, prosmýkl se mezi dvěma obránci a otevřel skóre. Možnost navýšit skóre nevyužil o chvíli později Bartejs a tak podle hesla "nedáš - dostaneš", ve 20. minutě, po zpětné přihrávce Strnada, vyrovnal Novák. Zaznamenal tak premiérový gól týmu FC Ferri v 1.lize. O dvě minuty později zachránila Čabu v brance Vojenských lesů tyč a na druhé straně Kutina zlikvidoval příležitosti Bartejse, Čejky i Hrabáka. Po změně stran našel Čaba svým výhozem Bartejse, který se prosadil přes dva obránce a ve 33.minutě dostal hosty do vedení. Mužstvo Ferri ve snaze vyrovnat více otevřelo hru a mělo i příležitosti ke skórování, ale buď zákroky gólmana Čaby, nebo nepřesná muška tomu zabránili. Také Vojenské lesy měli několik šancí navýšit náskok, ale ač několikrát postupovali i ve třech na jednoho obránce, nic z toho nevytěžili. Až v předposlední minutě pronikl individuálně Bartejs celým hřištěm, nezištnou přihrávkou našel Čejku a ten do odkryté branky upravil na konečných 3:1 pro Vojenské lesy. Antonický
Ferri FC Vojenské lesy
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Michal Hladík, Josef Moravec, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Jan Filípek, František Herynk, Lukáš Hrabák, David Hůlka