8. Klokan Perón club A 11 5 0 6 30:44 10

St 25.4.07 18:00 ZAK Bedna 98 FC Betl K.F.K. B   (HL2B)
St 25.4.07 19:15 ZAK GFC Regent A Lucián FC A   (HL3B)
St 25.4.07 20:30 ZAK Traktor humus VET A PFC Kodymka   (VL2A)
Ne 13.5.07 17:30 P3 Berlínští lvi M - Bubo A   (HL3D)
Ne 13.5.07 18:45 P3 Cormoran FC Hvězda VAB F.C.   (VL2B)
Ne 13.5.07 20:00 P3 Betl K.F.K. B Terron AC Bozi A   (HL2B)

25. 6. 07 18:45 TEMPO Smutný potapěči Inter Lotyšák A 11. 5:6 (1:1)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Zvítězil trpělivější tým. Daniel Šmíd, Petr Kaminski
Smutný potapěči Inter Lotyšák A
Libor Koubek – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Pavel Bek – Milan Čáp, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma
30. Jiří Žalud
32., 37., 47. Jiří Trunečka
57. OG
26., 32., 58. Jaroslav Šimek
37. Aleš Kvasnička
40., 56. Radek Sláma
18. 6. 07 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A 10. 2:3 (1:2)
Bojovný a rychlý zápas od A do Z. Hra se přesouvala z jedné strany na druhou, zbytečně se nezdržovalo a celkem se hrálo i čistě. V závěru jen tak tak Santa se štěstím udržela vítězství. Jiří Novák
Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A
Pavel Bek – Jan Beneš, Milan Čáp, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Radek Sláma, Tomáš Stejskal vs Kamil Kyral – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
22., 59. Jan Beneš 23. Antonín Příkaský
27. Petr Stupka
53. David Čejka
17. 6. 07 20:00 P2 S.N.F. A Inter Lotyšák A 9. 1:1 (1:0)
Neuveden!!
S.N.F. A Inter Lotyšák A
Marián Pašiak – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda, Jan Taraba vs Pavel Bek – Jiří Janoušek, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal
4. Jan Taraba 43 Jan Taraba 39. Tomáš Stejskal 17. Tomáš Petrák
10. 6. 07 20:00 P1 Inter Lotyšák A Porter CF B 8. 3:1 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání. O výsledku rozhodla utěšená střela hráče Stejskala z domácího Interu Lotyšák. Ladislav Němec, Filip Němec
Inter Lotyšák A Porter CF B
Pavel Bek – Milan Čáp, Jiří Janoušek, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Tomáš Petrák, Radek Sláma, Tomáš Stejskal vs Jan Sova – Milan Hajs, Jaroslav Pokorný, Tomáš Pokorný, Tomáš Šilhavý, Petr Špringr, Pavel Winkler, Milan Zachariáš
5., 50. Tomáš Stejskal
56. Radek Sláma
11. Tomáš Šilhavý
28. 5. 07 18:15 zzHAGIB Boston HS Inter Lotyšák A 7. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodl jediný gól.
Boston HS Inter Lotyšák A
David Maršál – Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jan Krajíček, Martin Vyroubal vs Aleš Kvasnička – Milan Čáp, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Jaroslav Šimek, Radek Sláma
25. Martin Vyroubal
21. 5. 07 19:30 zzZARUB Inter Lotyšák A Klokan Perón club A 6. 4:1 (0:0)
Výborné utkání ve kterém Klokan club pořád útočil a Lotyšák dával z rychlých protiútoků branky. Tomáš Voldán, Kovařík
Inter Lotyšák A Klokan Perón club A
Martin Džbánek – Milan Čáp, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Tomáš Petrák, Tomáš Stejskal vs Erik Löffler – Ondřej Bálek, Lukáš Debnár, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Ondřej Vaňous
38. Petr Kapoun
45., 56. Milan Čáp
48. Aleš Kvasnička
35. Lukáš Debnár
14. 5. 07 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Vojenské lesy 5. 2:3 (0:1)
Úvod duelu tradičních soupeřů, derby utkání celků, které jsou v historické tabulce Hanspaulské ligy na 2. a 1. místě, byl ve znamení mírné převahy Vojenských lesů. do šancí se ale dostávali hrotoví hráči obou týmů (Šimek, resp. Bartejs), skóre však bylo v první desetiminutovce stále bezbrankové. Až ve 12. minutě vystřelil tvrdě Frič, míč se dostal k Čejkovi, který zasunul míč za záda gólmana Džbánka, čímž se Vojenské lesy ujaly vedení. Hráči Vojenských lesů se potom ještě několikráte během zbývajících minut prvního poločasu dostali do gólových příležitostí, ale skóre se nepohnulo (Frič patičkou nastřelil tyč, šance Bartejse, Čejky a Šmerdy také nepřinesly úspěch). Lotyšák měl největší šanci ve 22.minutě, když po akci agilního Kahudy minul Kapoun odkrytou Čabovu svatyni. Hned po změně stran ve 31.minutě poslal Šmerda nádherný příčný pas přes celé hřiště na Bartejse, ten si zpracoval míč na prsou a poté dělovkou z velkého úhlu prostřelil Džbánka. Lotyšák poté začal více útočit, dostával se i do šancí, takže i Čaba v brance Vojenských lesů se měl co ohánět. Ve 42. minutě byl ale krátký na dělovku Stejskala, která skončila v horním růžku jeho branky, po signálu při zahrání trestného kopu. Dalěí šance na obou stranách gól nepřinesly, až v 53. minutě se po přihrávce Paška šikovně uvolnil Čejka a přízemní střelou zvýšil na 3:1 pro Vojenské lesy. Vojenské lesy poté měly další dvě tutovky, při jedné z nich Bartejs dokonce vstřelil gól, který však rozhodčí pro domnělý útočný faul neuznal, aby na druhé straně gólman Čaba v 56. minutě trochu zalažíroval a Kapoun jej za to potrestal kontaktním gólem na 2:3. Závěr zápasu se změnil v drama, když si šance ke skórování vytvořili hráči obou týmů (při největší Čejka minul po přihrávce Šmerdy míč před odkrytou brankou), ale skóre se již nezměnilo. Karel Zeman
Inter Lotyšák A Vojenské lesy
Martin Džbánek – Jiří Janoušek, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Jaroslav Šimek, Tomáš Stejskal vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Ladislav Čejka, Josef Dufek, David Frič, František Herynk, Daniel Pašek, Adam Randák, David Schneider, Jaromír Šmerda
42. Tomáš Stejskal
56. Petr Kapoun
12., 53. Ladislav Čejka
31. Petr Bartejs
10. 5. 07 18:15 BECH Gepard AFC Inter Lotyšák A 4. 6:0 k.
Tým Inter Lotyšák se nedostavil k utkání ani po čekací době. Výsledek 6:0 kontumačně v 18.30. David Kácl, Petr Vyhnal
Gepard AFC Inter Lotyšák A
Jan Strachan – Martin Ganaj, Ondřej Hlavata, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Jiří Musil, Vojtěch Podolák, Karel Vohánka, Jan Zápotočný vs
23. 4. 07 19:00 P2 Inter Lotyšák A Ferri FC 3. 0:2 (0:0)
Celý zápas hraný ve vysokém tempu. Spousta šancí na obou stranách. Obrana domácích dvakrát chybovala a byla za to vždy potrestána. Pěkné utkání. Novák M.
Inter Lotyšák A Ferri FC
Martin Džbánek – Jan Kahuda, Aleš Kvasnička, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Miroslav Vavroušek
45. Tomáš Otcovský
60. Josef Moravec
16. 4. 07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A Inter Lotyšák A 2. 2:5 (0:3)
Kdyby se hrálo na držení míče, tak by jednoznačně zvítězili Úterní hosté. Bohužel pro ně, fotbal se hraje na góly a ty dával neomylně Lotyšák, podpořen fantasticky chytajícím Bekem. Petr Štípl, Jan Goll
Úterní hosté Ski FC A Inter Lotyšák A
Roman Slavík – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Roman Fulín, Michal Krimlák, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Jan Zeman vs Pavel Bek – Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma
46. Jan Mikeš
58. Martin Doležal
4. Tomáš Petrák
8. Jan Kahuda
20. Aleš Kvasnička
43., 55. Jaroslav Šimek
2. 4. 07 18:00 zzARIT2 Inter Lotyšák A Šumavan-Balkán 1. 1:6 (0:1)
Domácí byli bez možnosti střídání a přesto i na obrovském hřišti Aritmy dlouho drželi přijatelné skóre proti přesile domácích. V první půli padla jen jedna branka, a to po chybě jinak dobře chytajícího brankáře. V závěru utkání ještě hosté odpověděli na snížení Lotyšáku hned třemi brankami. Miloš Adamec, Hošek
Inter Lotyšák A Šumavan-Balkán
Pavel Bek – Jiří Janoušek, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Jaroslav Šimek, Radek Sláma vs Lukáš Fabera – Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Vojtěch Kubányi, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Jiří Pokorný, Martin Pospíšil, Martin Šírl