St 16.5.07 20:30 ZAK Blesk VK VET A PFC Kodymka   (VL2A)

25. 6. 07 18:15 zzNKBE Santa Tranta PC A Klokan Perón club A 11. 4:5 (4:3)
Rychlý bojovný zápas, bohatý na góly. Vyhrálo mužstvo s pevnějšímy nervy.
Kamil Kyral – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla vs Petr Voženílek – Jan Jelínek, Jaroslav Klíma, Tomáš Pecháček, Petr Pohnán, Jan Saidl, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
13., 34. Jaroslav Klíma
27. OG
39. Zdeněk Šauer
18. 6. 07 20:30 ZAK Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A 10. 2:3 (1:2)
Bojovný a rychlý zápas od A do Z. Hra se přesouvala z jedné strany na druhou, zbytečně se nezdržovalo a celkem se hrálo i čistě. V závěru jen tak tak Santa se štěstím udržela vítězství. Jiří Novák
Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A
Pavel Bek – Jan Beneš, Milan Čáp, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Radek Sláma, Tomáš Stejskal vs Kamil Kyral – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
22., 59. Jan Beneš 23. Antonín Příkaský
27. Petr Stupka
53. David Čejka
11. 6. 07 18:15 zzNKBE Santa Tranta PC A Gepard AFC 9. 9:1 (4:1)
Celkem jednoznačný zápas. V druhé půli se Gepard choval jako odevzdaný tým. Zasloužená výhra. Roman Hlinák
Santa Tranta PC A Gepard AFC
Kamil Kyral – David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Jan Strachan – Martin Ganaj, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Jiří Musil, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Karel Vohánka, Jan Zápotočný
16., 27., 28., 30., 59. Petr Stupka
40., 44. Antonín Příkaský
51., 59. David Čejka
30. Martin Ganaj
4. 6. 07 18:15 zzNKBE Ferri FC Santa Tranta PC A 8. 4:2 (2:0)
Domácí se ujali díky rychlé brance vedení a to se jim podařilo s trochou štěstí udržet až do konce. Novák
Ferri FC Santa Tranta PC A
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Jaroslav Špaček, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Kamil Kyral – David Čejka, Petr Filouš, Petr Kubík, Jan Musel, Petr Stupka, Petr Žemla
1. Miroslav Vavroušek
8. Jaroslav Špaček
38. Josef Moravec
51. Martin Bednář
42. Petr Stupka
44. David Čejka
28. 5. 07 19:30 zzCZU Santa Tranta PC A Úterní hosté Ski FC A 7. 7:2 (4:2)
Rozhodla lepší koncovka vítězů, kteří ač bez střídání, měli utkání pod kontrolou . Hráno za hustého deště, ale velmi slušně. Roman Hlinák, Michal Frýdl
Santa Tranta PC A Úterní hosté Ski FC A
Pavel Schorník – David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka vs Roman Slavík – Tomáš Čapek, Tomáš Dostálek, Roman Fulín, Michal Krimlák, Petr Pícha, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Petr Šulc
3., 8., 32., 51. Petr Stupka
23., 25. Antonín Příkaský
39. David Čejka
10 Petr Stupka 30. Michal Krimlák
30. Roman Fulín
21. 5. 07 19:15 zzARIT2 Šumavan-Balkán Santa Tranta PC A 6. 6:0 (2:0)
Šumavan byl jasně lepší. Polák, Smolík, Kotas
Šumavan-Balkán Santa Tranta PC A
Lukáš Fabera – Petr Dochtor, Jakub Honka, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Martin Šírl vs Kamil Kyral – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
1., 26., 48. Martin Maxant
38. Martin Šírl
40. Petr Dochtor
44. Tomáš Kučera
16 Tomáš Kučera 10. Jan Musel
14. 5. 07 20:00 TEMPO Santa Tranta PC A Smutný potapěči 5. 2:3 (1:1)
Vyrovnané, tvrdé a rychlé utkání rozhodli Potápěči díky většímu klidu a štěstí v koncovce. Petr Machanský, Jiří Kuchyňa
Santa Tranta PC A Smutný potapěči
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Josef ŠindelkaPetr Dedek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Jiří Žalud
10., 52. Antonín Příkaský 22. Jiří Trunečka
47., 56. Petr Dedek
30. 4. 07 20:30 ZAK Vojenské lesy Santa Tranta PC A 4. 5:1 (2:1)
Vojenské lesy zahájili mohutným náporem, hned v první minutě měl tutovku Filípek, ale neproměnil ji. Skóre se poprvé měnilo ve 4. minutě, Bartejs se zbavil obránce a střelou z otočky nedal gólmanovi Santa Tranty šanci. Tlak Vojenských lesů trval a brankář Kyral měl plné ruce práce.  13. minuta znamenala zvýšení na 2:0 pro Lesy, když Bartejs posunul vyraženou střelu Hrubému a ten ji uklidil do odkryté branky. Santa se ale nevzdávala a její střelci Čejka a Stupka zaměstnávali novice v bráně Vojenských lesů. Právě Stupka ve 23. minutě pohotově využil zaváhání obránce a snížil na 2:1. Brzy po změně stran pronikl po pravé straně Dohnal a jeho tvrdou střelu brankář vyrazil pouze na hlavu Bartejse, který ji vrátil do sítě a zvýšil na 3:1. Od tohoto okamžiku Santa otevřela hru a umožnila útočníkům Lesů podnikat výpady do odkryté obrany. Jako ve 44. minutě, kdy dlouhý výhoz Schneidera našel Bartejse a ten dělovkou pod břevo zvýšil na rozíl tří branek a zkompletoval svůj hattrick. V dlaších minutách se vyznamenával především brankář Santy a tak konečnou podobu skóre dal až pět minut před koncem opět Bartejs. Novák M.
Vojenské lesy Santa Tranta PC A
David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Jan Filípek, David Hrubý, Daniel Pašek, Adam Randák vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla
4., 32., 44., 55. Petr Bartejs
13. David Hrubý
23. Petr Stupka
25. 4. 07 19:00 P3 S.N.F. A Santa Tranta PC A 3. 6:0 (2:0)
Ze začátku vyrovnané utkání, rozhodla lepší střelecká muška hráčů S.N.F., kteří závěr zápasu prměnili v exhibici. Martin Pleštil, Richard Peer
S.N.F. A Santa Tranta PC A
Marián Pašiak – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, David Kroj, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda, Jan Taraba, Tomáš Taraba vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka
15. Marek Šveda
30. Michal Perna
46. Pavel Čech
53. Tomáš Taraba
56. Petr Sedláček
59. Jiří Pak
22. 4. 07 20:00 P2 Santa Tranta PC A Porter CF B 2. 3:2 (1:0)
Důraznější Santa si vytvořila tříbrankový náskok, když v prvním poločase ještě dvakrát rozezvonila tyč. "Uplakaný" tým Porteru se věnoval v některých pasážích více řečnění než samotné hře. V závěru dvěma slepenými góly hru zdramatizoval, ale na vyrovnání již nedosáhl. Tomáš Voldán
Santa Tranta PC A Porter CF B
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Jan Sova – Jaroslav Pokorný, Tomáš Pokorný, Petr Špringr, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler, Milan Zachariáš
8., 53. David Čejka
55. Petr Stupka
56. Milan Zachariáš
58. Jindřich Stejskal
26. Petr Špringr
2. 4. 07 18:15 zzNKBE Boston HS Santa Tranta PC A 1. 2:7 (1:5)
Zápas jednoznačně pod taktovkou Santy. Chvílemi se dokonce zdálo, že Boston nechce hrát, i když ojediněle dokázal zahrozit. Stanislav Heller, Jan Kupr, Novák