Pá 6.4.07 19:15, 20:30 ZAK Vojenské lesy
Út 10.4.07 18:00, 19:15 HANSP Šumavan-Balkán
Út 17.4.07 18:00, 19:15 HANSP Šumavan-Balkán
St 18.4.07 17:00, 18:15 zzS1 Úterní hosté Ski FC A
St 18.4.07 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Gepard AFC
Ne 22.4.07 17:30, 18:45, 20:00 P1 Ferri FC
St 25.4.07 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Inter Lotyšák A
Pá 27.4.07 16:45, 18:00 ZAK Vojenské lesy A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

25. 6. 07 19:15 zzARIT1 Šumavan-Balkán Gepard AFC 11. 5:2 (3:0)
Zápas rozhodli domácí v prvním poločase. A i když se Gepard snažil, ve druhé půli více jak na rozdíl dvou gólů nesnížil. Martin Ochozka
Šumavan-Balkán Gepard AFC
Lukáš Fabera – Petr Dochtor, Miloš Maršíček, Martin Maxant, Karel Poláček, Martin Pospíšil, Jiří Vimr vs Jan Strachan – Martin Ganaj, Ondřej Hlavata, Bohumil Kotěšovský, Jiří Musil, Vojtěch Podolák, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Karel Vohánka, Jan Zápotočný
2., 59. Petr Dochtor
20. Martin Pospíšil
28., 47. Karel Poláček
31. Daniel Reiter
51. Vojtěch Podolák
25. 6. 07 19:15 ZAK Porter CF B Vojenské lesy 11. 1:3 (0:1)
Vojenské lesy nastupovaly do tohoto utkání již jako mistr hanspaulské ligy pro sezónu Jaro 2007, zatímco Porter potřeboval minimálně bod, aby se v 1.lize zachránil. Vojenské lesy zahájily utkání náporem, který korunoval úspěšnou střelou Frič po asistenci nestárnoucího Baumela. Porter se poté osmělil a také se dostával do šancí, ovšem gólman Vojenských lesů Schneider několika dobrými zákroky držel celou první půli čisté konto. I po změně stran vcelku vyrovnaná partie, ve 40.minutě ale Vojenské lesy zvýšily na 2:0, když skóroval Bartejs po přihrávce Šmerdy. Zdramatizování utkání přišlo již ve 43.minutě, když na 2:1 snížil pohotově Špringer. Porter "B" vycítil šanci, mohl i vyrovnat, ale dvakrát pomohla brankáři Vojenských lesů tyč. Naopak v 52.minutě po přihrávce Friče uzavřel skóre Bartejs. Srdnatě bojující Porter "B" tudíž nezískal ani ten potřebný bod. Michal Trnka
Porter CF B Vojenské lesy
Jan Sova – Tomáš Bruder, Milan Hajs, Martin Pokorný, Petr Pokorný, Tomáš Pokorný, Tomáš Šilhavý, Petr Špringr, Miloš Trinkmoc, Pavel Winkler, Milan Zachariáš vs David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, David Frič, František Herynk, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák, Jaromír Šmerda
43. Petr Špringr 11. David Frič
40., 52. Petr Bartejs
34. David Schneider
25. 6. 07 19:00 P1 S.N.F. A Boston HS 11. 3:4 (1:2)
Boston fotbalovější a S.N.F. bojovnější. Boston vedl po první půli 1:2, a když zvýšil Hrodek na 1:3, mohlo být být hotovo. V tu dobu začal foukat vítr a mocně pršet a to pomohlo S.N.F, které díky bojovnosti dotáhlo na 3:3. 56.minuta však chtěla, aby bral body o něco lepší Boston.
S.N.F. A Boston HS
Marián Pašiak – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda vs David Maršál – Zdeněk Antoš, Tomáš Birkuš, Jan Cruz, Josef Hrodek, Jakub Krajíček, David Telvak, Martin Vyroubal
22. Martin Havelka
43. Roman Bačák
48. Michal Perna
15., 23. Jakub Krajíček
37. Josef Hrodek
56. Zdeněk Antoš
25. 6. 07 18:45 TEMPO Smutný potapěči Inter Lotyšák A 11. 5:6 (1:1)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Zvítězil trpělivější tým. Daniel Šmíd, Petr Kaminski
Smutný potapěči Inter Lotyšák A
Libor Koubek – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Pavel Bek – Milan Čáp, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma
30. Jiří Žalud
32., 37., 47. Jiří Trunečka
57. OG
26., 32., 58. Jaroslav Šimek
37. Aleš Kvasnička
40., 56. Radek Sláma
25. 6. 07 18:15 zzCZU Úterní hosté Ski FC A Ferri FC 11. 5:2 (4:1)
Existenční utkání pískal objektivně delegovaný rozhodčí Hošek. Mužstvo Úterních hostů využilo plně svých šancí a zcela zaslouženě vyhrálo. Martin Zalabák