Ne 1.4.07 16:15 zzPANK1 Horst 1.FC Sparta Pankrác   (HL3D)
Ne 1.4.07 17:30 zzPANK1 Oranjes 04 FC Sedm andělů 1.FC   (HL3D)
So 23.6.07 08:45 DEKAN Tuscarora A F.C.s   (HL3C)
So 23.6.07 10:00 DEKAN Notorkros FK Černý koně TMK   (HL8G)

24. 6. 07 15:00 P3 Mercl 1.HLC Atomovej brouk B 11. 0:7 (0:3)
Tomáš Vlček – Tomáš Bílek, Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Martin Valenta, Václav Venclík vs Petr Bureš – Tomáš Autrata, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jakub Šrom
2., 3., 14., 50. Jakub Šrom
37., 46. Jiří Pech
44. Tomáš Reiter
10. 6. 07 13:45 P2 Atomovej brouk B Medicína 10. 7:3 (3:1)
"Rozhodčí za stavu 2:1 pro Brouky nám uznal gól a potom na radu diváků gól neuznal. "Vobecký
"Míč ležel na čáře pod gólmanem, nikdo, ani soupeř, ho za čárou vidět nemohl." Bureš
Gól nebyl prokázaný a po radě diváků za brankou nebyl uznán. Lepší tým zvítězil.
Leon Petrů, Michal Vojáček
Atomovej brouk B Medicína
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Aleš Sedlák, Jiří Sova, Karel Svoboda vs Michal Čop – Oldřich Dvořák, Martin Kuzmiak, Martin Macko, Rastislav Macko, Roman Prokeš, Martin Vobecký
49. Martin Vobecký
3. 6. 07 12:30 zzZARUB Reds FC Atomovej brouk B 9. 0:8 (0:3)
Brouci převyšovali soupeře technicky i fyzicky, navíc mohli střídat. Zcela zasloužené vítězství. Pavel Lebeda, Luděk Pokorný
Reds FC Atomovej brouk B
Josef Panec – Michal Havránek, Jakub Kafka, Jan Landa, Milan Šumný, Martin Vambera vs Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund
5., 21., 38. Zbyněk Zykmund
23., 41., 60. Jiří Pech
51. Tomáš Autrata
59. OG
27. 5. 07 15:00 P1 Atomovej brouk B Gente - Yeti FC 8. 7:2 (4:1)
Byl to nerovný boj. Hráči týmu Atomovej brouk výborně kombinovali a z mnoha šancí sedm proměnili. Hráčům Gente - Yeti nelze upřít snahu, ale na rozjetého soupeře nestačili. Střelec Šrom zaznamenal hattrick.
Atomovej brouk B Gente - Yeti FC
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Jan Hrabák, Tomáš Reiter, Jiří Sova, Jakub Šrom, Karel Svoboda, Zbyněk Zykmund vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Pavel Jiroušek, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Radek Smejkal
4., 54. Zbyněk Zykmund
24. Karel Svoboda
25., 26., 37. Jakub Šrom
57. Jan Hrabák
10. Stanislav Bezděka
32. OG
20. 5. 07 15:00 TEMPO Drsný šrouby Atomovej brouk B 7. 4:7 (3:5)
Poté, co se Drsný šrouby dostaly do vedení, bylo utkání v prvním poločase napínavé a zajímavé. V druhém poločase už Atomovej brouk pouze udržel vedení a soupeři už nenašli síly na obrat v utkání. Tomáš Lukeš, Filip Fremund
Drsný šrouby Atomovej brouk B
David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Pavel Hájek, Jiří Kasal, Pavel Pospíšil, Michal Roubal, Jiří Škrabánek vs Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Bureš, Jan Hrabák, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund
29., 53. Tomáš Autrata
13. 5. 07 18:45 TEMPO Atomovej brouk B TBC Lachtan A 6. 8:2 (3:1)
Po dohodě kapitánů zápas odpískal hráč Atomového brokla T.Autrata a TBC Lachtan Hudec. Delegovaný rozhodčí se nedostavil.
Atomovej brouk B TBC Lachtan A
Jakub Skřejpek – Petr Bureš, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jiří Sova, Jakub Šrom, Karel Svoboda, Zbyněk Zykmund vs Vladimír Mádr – Jiří Balla, Michal Krystín, Jan Mádr, Lukáš Mádr, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka
15., 55. Zbyněk Zykmund
19., 29., 38., 48. Jakub Šrom
39., 56. Karel Svoboda
21. Michal Krystín
35. Lukáš Mádr
6. 5. 07 17:30 P3 Atomovej brouk B Šrot FC 5. 2:4 (1:1)
Průměrný zápas, vyrovnaný s hodně šancemi. Brouci se velmi snažili, ale kromě dvou gólů se jim další vstřelit nepodařilo. Každopádně podali sympatický výkon ale proti zkušenému týmu  Šrotu se již neprosadili. Tomáš Kolomazník, Eduard Avilov
Atomovej brouk B Šrot FC
Jan Hrabák – Petr Bureš, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Tomáš Rezek, Jiří Sova, Karel Svoboda vs Michal Adamec – Zbyněk Adamec, Pavel Kramer, Jiří Kurka, Robert Lamáček, Jiří Vinecký, Gustav Vondráček
15., 60. Tomáš Rezek 12. Pavel Kramer
45., 55. Jiří Kurka
50. Zbyněk Adamec
29. 4. 07 16:15 P3 1.FC Žižkov Atomovej brouk B 4. 1:7 (0:3)
Jednoznačné utkání, kdy jasně dominovali hráči Brouka. Milan Dvonč, Petr Csémi
1.FC Žižkov Atomovej brouk B
Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Kašpar, Pavel Ševčenko, Josef Šimek, Martin Sýkora, Petr Vágner, Pavel Voborník vs Jiří Sova – Tomáš Autrata, Petr Kuracina, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund
58. Martin Sýkora 4., 44. Jiří Pech
21., 24., 58. Jakub Šrom
49. Petr Kuracina
52. Zbyněk Zykmund
22. 4. 07 16:15 ZAK Atomovej brouk B Notorax AFC 3. 2:3 (2:2)
Velmi rychlé utkání z obou stran. Přesto Brouk vytěžil dvoubrankové vedení. Ještě před poločasem však Nororax vyrovnal. Na začátku druhé půle dal Notorax třetí branku. Brouk tlačil a měl ve 45 minutě penaltu, kterou gólman vyrazil do tyče a přes velký tlak už nevyrovnali. Jan Šuráň, Jan Neureuter
Atomovej brouk B Notorax AFC
Jiří Sova – Tomáš Autrata, Petr Kuracina, Jiří Pech, Vladimír Šnídl, Zbyněk Zykmund vs Roman Janda – Petr Dvořák, Michal Hoffmann, Stanislav Kvasnička, Oleh Lazaryev, Martin Pěchota, Tibor Rezdovič, Josef Rožnovský, Ivan Šimko, Ondřej Turek
5. Petr Kuracina
13. Tomáš Autrata
24. Martin Pěchota
28., 31. Petr Dvořák
15. 4. 07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Atomovej brouk B 2. 0:6 (0:5)
Velice pěkné utkání, plné nezakončených šancí Sokola ač k prohře 6:0 Sokol stále bojoval a předvedl pěkný fotbal. Atomový brouk potrestal již v 1. minutě soupeřovu chybu gólem. Obě mužstva předvedla bojovnost a rozvahu. Michal Hurajčík, Karel Semirád
Sokol Vysočany B Atomovej brouk B
Martin Vyhnánek – Milan Doskočil, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil vs Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Kuracina, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jiří Sova, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund
1., 4. Zbyněk Zykmund
22. Petr Kuracina
23., 25. Jakub Šrom
55. OG
9. 4. 07 13:45 P2 Atomovej brouk B Rokoska 1. 7:1 (2:0)
Turečtí rozhodčí komentář a nej. hráče neuvedli! Ilhan Sabanoglu, Ali Yilmaz
Atomovej brouk B Rokoska
Petr Kuracina – Tomáš Autrata, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Tomáš Rezek, Josef Scharfen, Vladimír Šnídl vs Petr Louša – Tomáš Čáp, Radovan Dostál, Roman Havel, Martin Sitař, Pavel Šnor, Radek Zábal, Martin Zelenka