Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 24.6.07 | 15:00 | ZAK | Sokol Vysočany B Notorax AFC | 11. | 6:1 |
Ne 24.6.07 | 15:00 | zzHAGI2 | Rokoska 1.FC Žižkov | 11. | 2:2 |
Ne 24.6.07 | 15:00 | P3 | Mercl 1.HLC Atomovej brouk B | 11. | 0:7 |
Ne 24.6.07 | 15:00 | zzTKSPA | Medicína TBC Lachtan A | 11. | 8:3 |
Ne 24.6.07 | 15:00 | zzZARUB | Reds FC Drsný šrouby | 11. | 2:4 |
Ne 24.6.07 | 15:00 | P1 | Gente - Yeti FC Šrot FC | 11. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrot FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:24 | 19 |
2. | Atomovej brouk B | 11 | 9 | 0 | 2 | 68:20 | 18 |
3. | Medicína | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:35 | 12 |
4. | Drsný šrouby | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:29 | 12 |
5. | Notorax AFC | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:29 | 11 |
6. | 1.FC Žižkov | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:37 | 11 |
7. | Reds FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:36 | 11 |
8. | Mercl 1.HLC | 11 | 5 | 0 | 6 | 22:30 | 10 |
9. | Rokoska | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:34 | 9 |
10. | Sokol Vysočany B | 11 | 2 | 3 | 6 | 17:25 | 7 |
11. | Gente - Yeti FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:26 | 6 |
12. | TBC Lachtan A | 11 | 2 | 2 | 7 | 17:49 | 6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 1.4.07 | 12:30, 13:45 | zzZARUB | Reds FC |
Ne 1.4.07 | 12:30, 13:45 | TEMPO | Rokoska |
Ne 1.4.07 | 16:15, 17:30 | zzPANK1 | Atomovej brouk B |
Pá 6.4.07 | 16:45, 18:00 | ZAK | Sokol Vysočany B |
So 7.4.07 | 12:30, 13:45 | P2 | Mercl 1.HLC |
So 7.4.07 | 13:45, 15:00 | ZAK | Notorax AFC |
So 7.4.07 | 15:00, 16:15 | P1 | Gente - Yeti FC |
Pá 13.4.07 | 16:45, 18:00 | ZAK | Sokol Vysočany B |
Pá 20.4.07 | 16:45, 18:00 | ZAK | Sokol Vysočany B |
So 21.4.07 | 12:30, 13:45 | P1 | Gente - Yeti FC |
So 21.4.07 | 15:00, 16:15 | P2 | Mercl 1.HLC |
Po 23.4.07 | 17:00, 18:15 | zzPANK2 | Drsný šrouby |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jakub Šrom | Atomovej brouk B | 18 |
2. | Robert Lamáček | Šrot FC | 17 |
3. | Radovan Dostál | Proradost FK | 13 |
4. | Martin Kuzmiak | Medicína | 13 |
5. | Jiří Pech | Atomovej brouk B | 11 |
6. | Ondřej Turek | Holota FC | 10 |
7. | Michal Roubal | Drsný šrouby | 10 |
8. | Zbyněk Zykmund | Atomovej brouk B | 10 |
9. | Vladimír Marek | Drsný šrouby | 8 |
10. | Zbyněk Adamec | Šrot FC | 7 |
11. | Oldřich Dvořák | Medicína | 7 |
12. | Zbyněk Šimek | Saens 1.FC A | 7 |
13. | Petr Dvořák | Lobotomici | 7 |
14. | Martin Kotlár | Medicína | 6 |
15. | Petr Kafka | Nikdo nikde | 6 |
16. | Jiří Vinecký | Šrot FC | 6 |
17. | Jan Čmolík | s.Oliver A | 6 |
18. | Pavel Hájek | Nulová šance | 6 |
19. | Michal Hudec | TBC Lachtan B | 5 |
20. | Jiří Povýšil | Sokol Vysočany B | 5 |