3. 12. 07 20:15 P3 Stará dáma A.G.Č.V. 11. 7:3 (3:3)
Rozhodčí se nedostavili!!! Bylo to pohledné a v klidu hrané utkání.
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Jakub Kučera, Tomáš Kvapil, Petr Tesař, Rostislav Vojtěch vs Pavel Nebřenský – Daniel Donoval, David Hicl, Daniel Krynický, Ladislav Polák, Radek Šafránek
51. Rostislav Vojtěch
3., 28. Daniel Donoval
29. Daniel Krynický
19. 11. 07 18:15 BECH A.G.Č.V. Sklenářka FC 10. 6:3 (3:0)
Bezstarostně odehrané utkání v pohodové atmosféře. Domácí měli 3 hráče na střídání a to se projevilo, když Sklenářka odehrála celý zápas bez střídání.
A.G.Č.V. Sklenářka FC
Michal Černý – Daniel Donoval, Milan Haas, David Hicl, Michal Kolařík, Pavel Nebřenský, Ladislav Polák, Martin Urbánek, Ondřej Urbánek vs Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Karel Rozhon, Jan Souček, Tomáš Včelák
57. Karel Rozhon
12. 11. 07 20:15 P2 Santa Dominica A.G.Č.V. 9. 5:2 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání, které rozhodla větší střelecká efektivita hráčů vítězného týmu. Ladislav Němec, Petr Materna
Santa Dominica A.G.Č.V.
Martin Petrů – Jiří Bašta, Pavel Melichar, David Miklík, Tomáš Požár, Nikola Štochl, Bedřich Štumpf, Martin Tryml vs Michal Černý – Daniel Donoval, Milan Haas, David Hicl, Miloš Klouček, Michal Kolařík, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Ladislav Polák, Radek Šafránek
12. David Miklík
25., 55. Bedřich Štumpf
43., 59. Martin Tryml
8. Michal Kolařík
31. Miloš Klouček
30. 10. 07 20:15 P1 A.G.Č.V. PAVAPA Motl 8. 0:4 (0:1)
I když domácí měli uvedeno v zápise šest hráčů, tak celý zápas odehráli ve složení 4+1. Přes absenci jednoho hráče se však drželi statečně a do 45. minuty bylo utkání naprosto otevřené. PAVAPA vstřelila prakticky po jedné střele na bránu úvodní gól a to byl rozhodující moment celého utkání. Když ve 47. minutě upravil po vyšachování celé obrany domácích Lojda na 0:2, tak nebylo co řešit. Škoda, že se domácí nesešli v plném počtu. Rozhodně by měli na to, aby hosty porazili.
A.G.Č.V. PAVAPA Motl
Michal Černý – Daniel Donoval, Milan Haas, Miloš Klouček, Ladislav Polák, Radek Šafránek vs David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl
22. Jakub Motl
47. Miroslav Lojda
51., 57. Pavel Motl
28. 10. 07 16:15 TEMPO Horst 1.FC A.G.Č.V. 7. 8:2 (5:1)
Od první minuty jednoznačné utkání. Martin Koutek
Horst 1.FC A.G.Č.V.
Adam Slánský – Lucián Baltaretu, Ján Hamada, Karel Krejsa, Ondřej Múka, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Jakub Uxa vs Zdeněk Havlík – Daniel Donoval, David Hicl, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Jan Lacina, Pavel Nebřenský, Ladislav Polák
43. Ladislav Polák
15. 10. 07 19:30 ARIT A.G.Č.V. Ekonom WT 6. 1:2 (1:0)
Velmi pěkné a korektně hrané utkání. Ekonom měl více sil a územní převahu, ale šance byly na obou stranách. AGČV dlouho sahalo po bodu, ale 4 minuty před koncem rozhodl Vacek. Vyhrál šťastnější tým. David Davídek
A.G.Č.V. Ekonom WT
Michal Černý – Milan Haas, Zdeněk Havlík, David Hicl, Daniel Krynický, Jan Müller, Ladislav Polák vs Michal JunaLadislav Adamec, David Horák, Miroslav Kamarád, Dušan Kříž, Marek Pleštil, Jaroslav Rychlý, Ondřej Vacek, Prokop Výravský
22. Daniel Krynický 32. Marek Pleštil
56. Ondřej Vacek
8. 10. 07 20:45 DEKAN Dvorce SK MPI A.G.Č.V. 5. 2:1 (1:1)
V první půli byli lepším týmem AGČV, ale své šance nedokázali využít. Po změně stran se hra vyrovnala. Rozhodla šťastná branka střelou z úhlu mezi nohy brankáře. Remíza by utkání slušela více. Jan Beneš, Martin Džbánek
Dvorce SK MPI A.G.Č.V.
Jaromír Ferkl – Marek Haleš, Pavel Lobodáš, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl vs Michal Černý – Daniel Donoval, Milan Haas, David Hicl, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Ladislav Polák, Radek Šafránek
29. Pavel Lobodáš
56. Petr Pařízek
4. Daniel Krynický
26. 9. 07 20:15 P2 A.G.Č.V. Bedna 98 FC 4. 3:2 (1:1)
Velice hezké a obrovsky rychle hrané utkání, ve kterém zvítězilo mužstvo jdoucí za výhrou s větším elánem a početnou lavičkou. Daniel Hylas
A.G.Č.V. Bedna 98 FC
Pavel Nebřenský – Daniel Donoval, Milan Haas, Pavel Kaidl, Miloš Klouček, Michal Kolařík, Daniel Krynický, Jan Müller, Ladislav Polák, Martin Urbánek, Ondřej Urbánek vs Mirko Vasič – Karel Antonín, Patrik Boubín, Vladimír Lhota, Miroslav Motl, Robert Nykl, Jiří Sehnoutka, Martin Vacek
12. Daniel Donoval
50. Jan Müller
54. Martin Urbánek
54 Miloš Klouček 28. Robert Nykl
38. Martin Vacek
18. 9. 07 20:15 P2 Bakera A.G.Č.V. 3. 2:0 (0:0)
Hostům v závěru utkání chyběly síly.
Bakera A.G.Č.V.
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Luboš Řeháček, Pavel Schütz, Pavel Šimáček vs Michal Černý – Daniel Donoval, Michal Kolařík, Daniel Krynický, Jan Müller, Pavel Nebřenský, Ladislav Polák
52. Luboš Řeháček
57. Roman Petrák
11. 9. 07 18:00 zzPANK1 A.G.Č.V. Ackerman AC 2. 3:5 (0:0)
Ackerman proměňoval více šancí a byl lepším týmem. Michal Svoboda, Karel Novák
A.G.Č.V. Ackerman AC
Pavel Nebřenský – Milan Haas, Pavel Kaidl, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Jan Lacina, Jan Müller vs Tomáš Ryšavý – Petr Majer, Jan Pavlík, Petr Pavlík, Pavel Rezek, Emil Stach
48., 49. Milan Haas 33. Pavel Rezek
36., 51. Petr Pavlík
45. Petr Majer
4. 9. 07 18:15 BECH A.G.Č.V. UTS Vršovice 1. 2:4 (1:0)
Zápas byl ve druhém poločase hrán ve velice vypjaté atmostféře. Zápasem se bude ještě zabývat STDK. Miloš Krátký, Petr Buchta
A.G.Č.V. UTS Vršovice
Michal Černý – Daniel Donoval, David Hicl, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Ladislav Polák, Radek Šafránek vs Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Kudrman, David Šefara, Petr Střelka, Jiří Sušický, Libor Žák