Pá 16.11.07 19:00 P2 Sopouch FC Prohibice FKK   (HL5D)
Pá 16.11.07 20:15 P2 Holosmetky FC A Terron AC Bozi A   (HL2A)

3. 12. 07 20:30 HRAB2 PAVAPA Motl Bedna 98 FC 11. 3:6 (0:3)
Rozhodčí se k zápasu nevyjádřil. Jan Vojtěch, Martin Beneš
David Motl – Pavel Hofman, Milan Korman, Marek Lojda, Pavel Motl, Michal Šimon vs Mirko Vasič – Karel Antonín, Patrik Boubín, Vladimír Lhota, Miroslav Motl, Robert Nykl
8. Robert Nykl
9., 29., 31. Miroslav Motl
34., 59. Patrik Boubín
19. 11. 07 17:00 zzNOVOB Bakera PAVAPA Motl 10. 1:1 (1:1)
Vyrovnané  utkání s minimem šancí. Remíza je spravedlivým výsledkem. Hráno čistě a bez nějakých vyhecovaných situací. Jan Hartig, Tomáš Černý
Bakera PAVAPA Motl
Václav Kohout – Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Martin Ullík vs David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon
18. Robert Šafránek 25. Pavel Motl
12. 11. 07 17:00 HANSP PAVAPA Motl Ackerman AC 9. 2:5 (0:3)
Hosté o osudu utkání rozhodli již v prvním poločase. Domácí se do hry dostali až v závěru utkání, kdy stihli alespoň kosmeticky upravit výsledek.
PAVAPA Motl Ackerman AC
David Motl – Pavel Hofman, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon vs Aleš Burda – Petr Balouš, David Kuneš, Petr Majer, Jan Micka, Martin Pohořelý, Pavel Rezek
52. Marek Lojda
57. Michal Šimon
10., 37. Jan Micka
13., 43. Petr Majer
30. Petr Balouš
11. 11. 07 11:15 zzHAGI2 PAVAPA Motl Stará dáma 7. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání velmi dobré úrovně, hrané ve vysokém tempu. Vyhrálo mužstvo Staré dámy. Petr Moucha, Tomáš Zahradník
PAVAPA Motl Stará dáma
David Motl – Pavel Hofman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Radek Čihák, Lukáš Doskočil, Michal Floch, Ondřej Kraj, Jakub Kučera, Tomáš Kvapil, Petr Tesař, Rostislav Vojtěch
12. Pavel Motl
58. Michal Šimon
2. Rostislav Vojtěch
12., 34. Ondřej Brusch
30. 10. 07 20:15 P1 A.G.Č.V. PAVAPA Motl 8. 0:4 (0:1)
I když domácí měli uvedeno v zápise šest hráčů, tak celý zápas odehráli ve složení 4+1. Přes absenci jednoho hráče se však drželi statečně a do 45. minuty bylo utkání naprosto otevřené. PAVAPA vstřelila prakticky po jedné střele na bránu úvodní gól a to byl rozhodující moment celého utkání. Když ve 47. minutě upravil po vyšachování celé obrany domácích Lojda na 0:2, tak nebylo co řešit. Škoda, že se domácí nesešli v plném počtu. Rozhodně by měli na to, aby hosty porazili.
A.G.Č.V. PAVAPA Motl
Michal Černý – Daniel Donoval, Milan Haas, Miloš Klouček, Ladislav Polák, Radek Šafránek vs David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl
22. Jakub Motl
47. Miroslav Lojda
51., 57. Pavel Motl
15. 10. 07 18:15 BECH Sklenářka FC PAVAPA Motl 6. 2:5 (1:3)
Sklenářka výborně začala a vedla. Jenže díry v její obraně znamenaly otočení výsledku až na 1:3. Na úvod druhé půle se povedlo Sklenářce snížit. Jenže to bylo i přes velikou snahu vše. Zkušenost v koncovce asi nejstaršího hráče utkání Pavla Motla nakonec rozhodla. Dal totiž hattrick a v závěru zavěsil i brankář PAVAPY stejného jména po fantastické střele z vlastního vápna.
Sklenářka FC PAVAPA Motl
Martin Včelák – František Brabec, Marek Hála, Martin Král, Karel Rozhon, Jan Souček, Tomáš Včelák vs David Motl – Pavel Hofman, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Pavel Motl, Michal Šimon
10., 37. Jan Souček 16. Marek Lojda
20., 25., 58. Pavel Motl
59. David Motl
8. 10. 07 20:15 P2 PAVAPA Motl Santa Dominica 5. 0:3 (0:0)
Dobré a v rychlém tempu hrané utkání. V prvním poločase byli lepší domácí, ale nedokázali proměnit žádnou svou šanci. V druhé půli Dominica jasně předčila pohybem svého unaveného soupeře a zaslouženě vyhrála. Michal Antonický
PAVAPA Motl Santa Dominica
David Motl – Dušan Beníček, Pavel Hofman, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Michal Jakl, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Pavel Melichar, David Miklík, Tomáš Požár, Zdeněk Požár
31. Tomáš Požár
49. Stanislav Kodr
55. Michal Jakl
25. 9. 07 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice PAVAPA Motl 4. 2:6 (1:1)
Motkl po půli rychle dorovnal vedení Vršovic a následně měl větší štěstí v koncovce. Domácí tlačili, ale nedostali se k pořádnému zakončení. Do otevřenější obrany pak inkasovali. Pravdou ale je, že konečný výsledek je až příliš krutý, domácí si šest gólů nezasloužili.
UTS Vršovice PAVAPA Motl
Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Kudrman, Petr Střelka, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák vs David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon
55. David Motl
23. 9. 07 16:15 zzPANK3 Horst 1.FC PAVAPA Motl 3. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Horst měl v poli mírnou převahu, kterou využil k vstřelení rozdílové branky. Závěrečný tlak Motlů vyzněl naprázdno, naopak z ojedinělého protiútoku podruhé inkasovali. Marek Lisý, Pavel Žirko
Horst 1.FC PAVAPA Motl
Adam Slánský – Lukáš Jambor, Ondřej Múka, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Jakub Uxa vs David Motl – Dušan Beníček, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon
41., 60. Jakub Uxa
10. 9. 07 19:30 ARIT PAVAPA Motl Ekonom WT 2. 2:3 (1:3)
V prvním poločase to vypadalo na jasnou výhru Ekonomu. Ke konci se ale do popředí dostával tým Pavapa, který v úplném závěru mohl vyrovnat. Za zmínku stojí výkon o generaci staršího Pavla  Motla. Hráno za stálého deště. Ladislav Linek, Luboš Poláček
PAVAPA Motl Ekonom WT
David Motl – Dušan Beníček, Pavel Hofman, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Pavel Motl, Michal Šimon vs David Brych – Ladislav Adamec, Michal Hájek, David Horák, Miroslav Kamarád, Dušan Kříž, Jan Květoň, Zdeněk Rom, Ondřej Vacek
15. Pavel Motl
52. Pavel Hofman
38 Dušan Beníček 7. Miroslav Kamarád
24. David Horák
28. Zdeněk Rom
3. 9. 07 17:00 zzANG Dvorce SK MPI PAVAPA Motl 1. 1:8 (1:5)
Tým Dvorce nestačil tempu protihráčů a fyzicky odpadl. Motl boys řádili od začátku do konce. Hráno za stálého deště. Jednoznačné a spravedlivé vítězství. Otomar Sláma
Dvorce SK MPI PAVAPA Motl
Petr Pařízek – Marek Haleš, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Oldřich Přibyl vs David Motl – Pavel Hofman, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon