St 5.9.07 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Ortopedie   (SVL1A)
St 5.9.07 19:30 zzNOVOB Killing power FC Útlum   (HL6C)
St 3.10.07 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Dřevorubci Modřany S   (SVL1A)
St 3.10.07 19:30 zzNOVOB Killing power FC Vršovice Breaker´s FPC   (HL6C)
St 17.10.07 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
St 17.10.07 19:30 zzNOVOB Matrix Killing power FC   (HL6C)

3. 12. 07 19:30 ARIT Ekonom WT UTS Vršovice 11. 10:2 (3:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil. Jaroslav Nesvadba, Lukáš Fabera
Ekonom WT UTS Vršovice
David Brych – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Dušan Kříž, Jan Květoň, Martin Malý, Ján Opiela, Marek Pleštil, Zdeněk Rom, Jaroslav Rychlý, Ondřej Vacek, Prokop Výravský vs Pavel Kudrman – Jan Kilián, Jan Krtil, David Šefara, Petr Střelka, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák
18. Ondřej Vacek
22., 35., 40., 41., 55. Prokop Výravský
25., 60. Martin Adamec
46., 49. Ján Opiela
28., 57. Libor Žák
25. 11. 07 13:45 ZAK UTS Vršovice Stará dáma 10. 0:6 k.
Soupeř se nedostavil.
UTS Vršovice Stará dáma
vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Radek Čihák, Lukáš Doskočil, Michal Floch, Tomáš Hanzlík, Ondřej Kraj, Tomáš Kvapil
13. 11. 07 18:15 zzNOVOB Dvorce SK MPI UTS Vršovice 9. 2:3 (0:2)
Rozhodčí neuvedli k utkání žádný komentář!!! Tomáš Voldán, Tomáš Mach
Dvorce SK MPI UTS Vršovice
Jaromír Ferkl – Marek Haleš, Pavel Lobodáš, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl vs Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, David Šefara, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák
38. Oldřich Přibyl
57. Petr Pařízek
5. David Šefara
7. Michal Wágner
47. Peter Teniak
30. 10. 07 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Sklenářka FC 8. 6:0 k.
Hosté se nedostavili. Zdeněk Muzika, Milan Cajthaml
UTS Vršovice Sklenářka FC
Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Kudrman, Michal Wágner vs
23. 10. 07 18:15 zzNOVOB Bedna 98 FC UTS Vršovice 7. 5:5 (1:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů, když v tom prvním hráči Vršovic měli více ze hry a přehrávali hráče Bedny. Druhý poločas domácí zvýšili tempo, dostali hosty pod tlak a srovnali dvoubrankové manko. Utkání skončilo zaslouženou remízou. Daniel Vrzák, Josef Píša
Bedna 98 FC UTS Vršovice
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Jakub Kučera, Vladimír Lhota, Robert Nykl, Jiří Sehnoutka, Martin Vacek vs Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Kudrman, David Šefara, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák
21., 47., 49., 53., 55. Jakub Kučera 12., 43. Peter Teniak
15. Jan Krtil
47. Libor Žák
52. Radim Jašek
15. 10. 07 20:15 P3 UTS Vršovice Santa Dominica 6. 2:8 (0:2)
Průběh zápasu zdaleka neodpovídá výsledku. Hráči Vršovic hráli pohledný fotbal, který se líbil dívákům, ale jinak předvedli naprosto netaktický a naivní výkon, hlavně tedy v obraně. Navíc úplně vypustili začátek druhé půle. Martin Tichý, Pavel Tichý
UTS Vršovice Santa Dominica
Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Kudrman, David Šefara, Aleš Štorc, Petr Střelka, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Michal Jakl, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Pavel Melichar, Tomáš Požár, Martin Tryml
50. Radim Jašek
56. Aleš Štorc
15., 41., 42. Michal Jakl
19. Stanislav Kodr
35., 39., 40. Tomáš Požár
45. Ondřej Kodr
9. 10. 07 18:15 zzNOVOB Bakera UTS Vršovice 5. 1:4 (1:0)
Utkání vysoké úrovně. Hráno v rychlém tempu a s maximálním nasazením a bojovností. Dohrávané souboje zbytečně vyhecovaly aktéry utkání. Jan Kárník, David Dobiáš
Bakera UTS Vršovice
Marek Obermajer – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Martin Ullík vs Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, David Šefara, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák
11. Martin Ullík 31., 37. Peter Teniak
44., 51. Libor Žák
25. 9. 07 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice PAVAPA Motl 4. 2:6 (1:1)
Motkl po půli rychle dorovnal vedení Vršovic a následně měl větší štěstí v koncovce. Domácí tlačili, ale nedostali se k pořádnému zakončení. Do otevřenější obrany pak inkasovali. Pravdou ale je, že konečný výsledek je až příliš krutý, domácí si šest gólů nezasloužili.
UTS Vršovice PAVAPA Motl
Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Kudrman, Petr Střelka, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner, Libor Žák vs David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon
55. David Motl
18. 9. 07 18:15 zzNOVOB Ackerman AC UTS Vršovice 3. 0:6 k.
Ackerman se dostavil pouze ve třech hráčích. Byla vyčerpána čekací doba. Miroslav Hyža
Ackerman AC UTS Vršovice
Tomáš Ryšavý – Aleš Burda, Petr Majer, Jan Pavlík, Pavel Rezek, Emil Stach vs Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, David Šefara, Petr Střelka, Jiří Sušický, Libor Žák
10. 9. 07 20:30 HRAB2 UTS Vršovice Horst 1.FC 2. 0:1 (0:1)
O výsledku zápasu rozhodla jedna povedená střela Pistulky z Horstu. UTS nelze upřít snahu o vyrovnání. Remíza by byla spravedlivější.
UTS Vršovice Horst 1.FC
Jan Kilián – Jan Krtil, Pavel Kudrman, David Šefara, Petr Střelka, Jiří Sušický, Michal Wágner, Libor Žák vs Adam Slánský – Ján Hamada, Karel Krejsa, Ondřej Múka, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Jakub Uxa
29. Martin Pistulka
4. 9. 07 18:15 BECH A.G.Č.V. UTS Vršovice 1. 2:4 (1:0)
Zápas byl ve druhém poločase hrán ve velice vypjaté atmostféře. Zápasem se bude ještě zabývat STDK. Miloš Krátký, Petr Buchta
A.G.Č.V. UTS Vršovice
Michal Černý – Daniel Donoval, David Hicl, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Ladislav Polák, Radek Šafránek vs Jan Kilián – Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Kudrman, David Šefara, Petr Střelka, Jiří Sušický, Libor Žák