Po 10.9.07 16:45 zzPANK2 Suchá dáseň AC Sbohemka   (HL7A)
Po 10.9.07 18:00 zzPANK2 Dynamo Beránek Kontis 1.FC   (HL4B)
St 19.9.07 16:30 zzJUNI1 Pašáci Veget FC   (HL4B)
St 19.9.07 17:45 zzJUNI1 Koliba F.C.V. Ortopedie   (SVL1A)

29. 11. 07 19:00 P3 Vibromax 1985 Kožich II.FC 11. 0:6 k.
Domácí se nesešli v dostatečném počtu. Jiří Malý
Vibromax 1985 Kožich II.FC
vs Lukáš Růžička – Tomáš Bubník, Jan Chládek, Lukáš Klíma, Lukáš Křivka, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Petr Šťástka, Vít Vondráček, Jan Žák
15. 11. 07 17:00 BECH Kožich II.FC STS Chvojkovice - Brod 10. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, v prvním poločase měli převahu hosté. V tom druhém zlepšeným výkonem Kožich utkání otočil. Jaroslav Drahota, Václav Leitermann
Kožich II.FC STS Chvojkovice - Brod
Jaromír Hendrych – Tomáš Bubník, Jan Chládek, Štěpán Forman, Lukáš Klíma, Lukáš Křivka, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Lukáš Růžička, Petr Šťástka vs Martin Hejra – Zdeněk Chuchel, Martin Dlouhý, Jan Holouš, Jakub Hrubeš, Jiří Kopáč, Martin Moták, Jan Váňa
36. Jan Chládek
50. Jan Nekvapil
18. Jan Váňa
11. 11. 07 15:00 zzPANK3 Sorry FC Kožich II.FC 9. 0:2 (0:2)
Pohledné utkání bez záludností. Michal Holiš, Jiří Knobloch
Sorry FC Kožich II.FC
Pavel Škirda – Lubor Černohlávek, Michal Mertl, Petr Pelikán, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Petr Vtípil vs Jaromír Hendrych – Jan Chládek, Štěpán Forman, Lukáš Křivka, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Lukáš Růžička, Petr Šťástka
6. Lukáš Křivka
9. Štěpán Forman
30. 10. 07 19:30 BECH Kožich II.FC Real TIDE XXL 8. 0:3 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil. Martin Morch, Jiří Vyhnánek
Kožich II.FC Real TIDE XXL
Jaromír Hendrych – Jan Chládek, Štěpán Forman, Lukáš Klíma, Lukáš Křivka, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Lukáš Růžička, Petr Šťástka vs Radek Řehoř – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Jan Pilmaier, Libor Troch, Roman Vokál
21., 49. Peter Demjanovič
52. Jiří Bouše
18. 10. 07 17:00 BECH Modrá vopice TJ Kožich II.FC 7. 1:1 (0:0)
V první půli hráčí Kožich II.FC marně bušili do obrany v pěti hrajících "Vopičáků". Nakonec oboustranně velmi slušně hrané utkání skončilo remízou.
Modrá vopice TJ Kožich II.FC
Jakub Skála – Marek Jaroš, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Jan Růžička, Petr Šilhánek vs Jaromír Hendrych – Martin Bezouška, Daniel Bláha, Tomáš Bubník, Jan Chládek, Štěpán Forman, Lukáš Klíma, Lukáš Křivka, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Lukáš Růžička, Petr Šťástka
58. Martin Kmoch 48. Lukáš Klíma
13. 10. 07 11:15 zzPANK1 Kožich II.FC Lipodur FC A 6. 1:2 (1:1)
Zbytečně vyhecované utkání rozhodl ve svůj prospěch tým FC Lipodur A díky hráči Dvořákovi.
Kožich II.FC Lipodur FC A
Petr Šťástka – Daniel Bláha, Tomáš Bubník, Jan Chládek, Štěpán Forman, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Tomáš Růžička, Jan Žák vs Tomáš Benda – Ladislav Benda, Miroslav Brůna, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Vladimír Vindiš
20. Jan Nekvapil 2., 49. Petr Dvořák
26. 9. 07 18:00 HRAB1 Kodymka FC Kožich II.FC 4. 1:1 (0:1)
Hosté, přestože měli v zápise uvedeno 8 hráčů, odehráli celé utkání pouze v 5 hráčích. Domácí si ale ani s převahou jednoho hráče nedokázali poradit, hráli pomalu, do šířky, a tak se hostující obrana, skvěle dirigovaná Janem Nekvapilem, dokázala na útoky domácích připravit. Přesto domácí neproměnily 2 vyložené šance a zaplatili za to ve 20.minutě, kdy se fantasticky přes 3 hráče uvolnil Jan Nekvapil a vybídl ke gólu Chládka, který do odkryté branky otevřel gólový účet zápasu - byla to vůbec první útočná akce trpělivě vyčkávajích hostů. Kdyby se 5 minut před koncem, po špatném došlapu, nezranil jediný útočník hostů, který na hřišti už jen pajdal, asi by hosté zvítězili. Takhle byli rádi i za remízu, kterou domácícm zajistil Honců.
Kodymka FC Kožich II.FC
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Drahoslav Hladík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Petr Ráž, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Petr Šťástka – Jan Chládek, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Tomáš Růžička
58. Pavel Honců 20. Jan Chládek
24. 9. 07 18:15 DEKAN Kožich II.FC Trilog TJTN FC 5. 5:1 (1:1)
Přes řadu nepřesností na obou stranách divácky atraktivní a slušně odehrané utkání. Oba celky si vytvářely zajímavé fotbalové šance, v góly je však proměňovali pouze domácí. Kožich vyhrál bezesporu zaslouženě, Trilog se však nevzdal a bojoval i za nepříznivého stavu až do konce. Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov
Kožich II.FC Trilog TJTN FC
Petr Šťástka – Jan Chládek, Štěpán Forman, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Lukáš Růžička, Jan Žák vs Jan Plecháč – Ondřej Hartman, Ivo Koukolík, Jiří Lain, Jan Maršál, Patrik Martínek, David Najman, Lukáš Najman, Michal Panýrek
23., 47. Jan Nekvapil
42. Štěpán Forman
44. Jan Žák
48. Pavel Mařata
36 Pavel Mařata 16. Michal Panýrek
17. 9. 07 16:30 zzPODVI Kožich II.FC Don Giovanni 3. 0:4 (0:1)
Obě mužstva hrála čistě a fair play. V druhé půli zbylo více sil týmu Don Giovanni a zvítězil 4:0.
Kožich II.FC Don Giovanni
Petr Šťástka – Daniel Bláha, Tomáš Bubník, Jan Chládek, Štěpán Forman, Pavel Mařata, Jan Nekvapil vs Josef Bůcha – František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman
10. Jiří Šťastný
52. Antonín Svoboda
53. Karel Hanžlík
59. Petr Hromádko
13. 9. 07 18:00 zzHAGI4 Žalud United 1.PC Kožich II.FC 2. 0:0 (0:0)
Zápas dvou odlišných poločasů. Zatímco v 1.půli běhavější a šikovnější tým Kožich svého soupeře přehrával - domácí měli problémy hlavně s technicky vybaveným Nekvapilem - v druhé půli jim došel dech a po sérii šancí Žaludů si mohl odnést i porážku. Vojtěch Luhan, Jan Křivánek