8. STS Chvojkovice - Brod 11 5 1 5 23:23 9

Pá 12.10.07 19:00 TEMPO Gumídci Méďové FC Borussia Dortšpunt A   (HL4C)
Pá 12.10.07 20:15 TEMPO Los Bimbananos Polární záře   (HL6E)
St 28.11.07 19:15 HRAB3 Yamato Day 02 !nBev Tigers   (HL7C)
St 28.11.07 20:30 HRAB3 Veget FC Dynamo Beránek   (HL4B)

29. 11. 07 18:15 HANSP Sorry FC Modrá vopice TJ 11. 2:4 (2:1)
Vyrovnané a rychle hrané utkání, které pravděpodobně rozhodla možnost střídání na straně Modré vopice. Ta byla ze začátku pod tlakem soupeře, kterému však postupem času docházeli síly a Vopice tak převzala iniciativu. Definitivní konec nadějí domácím učinilo ošklivě vypadající zranění jednoho jejich hráče. Kryštof Herrmann, Jakub Pinkava
Sorry FC Modrá vopice TJ
Luděk Pokorný – Lubor Černohlávek, Marek Dvořák, Petr Kovář, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Petr Vtípil vs Jakub Skála – Filip Hamza, Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jiří Kubelka
20. Jakub Sochor
22. Petr Kovář
23., 42. Michal Hlavatý
52. Martin Kmoch
54. Filip Hamza
18. 11. 07 20:00 HANSP Modrá vopice TJ Real TIDE XXL 10. 3:5 (2:1)
V oboustranně pohledném utkání dokázal Real účinněji dokončovat kombinace a ve svém kapitánovi nalezl opravdového vůdce. Filip Fremund
Modrá vopice TJ Real TIDE XXL
Jakub Skála – Filip Hamza, Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Jan Růžička, Petr Šilhánek vs Radek Řehoř – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, David Řezníček, Martin Satar, Libor Troch, Roman Vokál
18., 56. Jan Hanzlík
23. Jiří Kubelka
54 Viktor Klečar 5., 43., 44., 48. Martin Satar
35. David Řezníček
11. 11. 07 13:45 BECH Modrá vopice TJ Trilog TJTN FC 9. 1:0 (1:0)
I přes nepřízeň počasí pohledné utkání plné fotbalových momentů na obou stranách. Nakonec rozhodl gól z první půle, přestože Trilog měl ve druhém poločase více ze hry. Michal Jágrik
Modrá vopice TJ Trilog TJTN FC
Jakub Skála – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Daniel Navrátil, Petr Šilhánek vs Zdeněk Pospíšil – Ondřej Hartman, Jan Maršál, Patrik Martínek, Lukáš Najman, Michal Panýrek
19. Martin Kmoch
1. 11. 07 18:15 zzTKSPA Lipodur FC A Modrá vopice TJ 8. 4:2 (1:1)
První poločas byl velice vyrovnaný s krásnými akcemi na obou stranách. Druhá půle byla taky vyrovnaná, ale rozhodl gól v poslední minutě. Karel Klement, Rostislav Vlk
Lipodur FC A Modrá vopice TJ
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Miroslav Brůna, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Jakub Skála – Filip Hamza, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jan Růžička, Petr Šilhánek
9., 52. Petr Dvořák
44. Miroslav Brůna
60. Marek Žižka
17. Marek Jaroš
35. Petr Šilhánek
18. 10. 07 17:00 BECH Modrá vopice TJ Kožich II.FC 7. 1:1 (0:0)
V první půli hráčí Kožich II.FC marně bušili do obrany v pěti hrajících "Vopičáků". Nakonec oboustranně velmi slušně hrané utkání skončilo remízou.
Modrá vopice TJ Kožich II.FC
Jakub Skála – Marek Jaroš, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Jan Růžička, Petr Šilhánek vs Jaromír Hendrych – Martin Bezouška, Daniel Bláha, Tomáš Bubník, Jan Chládek, Štěpán Forman, Lukáš Klíma, Lukáš Křivka, Pavel Mařata, Jan Nekvapil, Lukáš Růžička, Petr Šťástka
58. Martin Kmoch 48. Lukáš Klíma
10. 10. 07 18:00 HRAB1 Kodymka FC Modrá vopice TJ 6. 5:4 (1:4)
V prvním poločase dominovala Modrá Vopice TJ, v půli druhé hru ovládli agresivně hrajicí hráči Kodymky FC, utkání se pak zvrhlo v býčí zápasy. Martin Pitrman, Jan Král
Kodymka FC Modrá vopice TJ
Dalibor Janota – Jan Abrahamčík, Drahoslav Hladík, Lukáš Holeček, Pavel Honců, Filip Petrášek, Petr Ráž, Lukáš Zindulka, Martin Zindulka vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jan Růžička, Petr Šilhánek
6., 43., 45., 49., 57. Filip Petrášek 10. Michal Hlavatý
11. Marek Jaroš
12. Viktor Klečar
15. Petr Šilhánek
4. 10. 07 17:00 zzTKSPA Modrá vopice TJ Don Giovanni 5. 9:3 (5:2)
Většinu branek vsítili domácí po chybách v rozehrávce hostů. Modrá vopice byla jednoznačně lepší. Hosté se hádali, místo aby se věnovali hře. Tomáš Heinitz, Pavel Vachalec
Modrá vopice TJ Don Giovanni
Jakub Skála – Marek Jaroš, Viktor Klečar, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Jan Růžička, Petr Šilhánek vs Josef Bůcha – František Chalupa, Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman
26. Karel Hanžlík
25. 9. 07 19:00 P3 Žalud United 1.PC Modrá vopice TJ 4. 3:1 (2:1)
Pohledné, fair-play utkání s jednoznačnou dominancí domácích.
Žalud United 1.PC Modrá vopice TJ
Luboš Mucha – Petr Fulín, Adam Horák, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Petr Musil, Roman Neužil, Pavel Řehánek, Miroslav Šafránek, Vladislav Stárek vs Jakub Skála – Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Jan Růžička, Petr Šilhánek
1. Martin Kucmocht
16. Roman Neužil
44. Petr Musil
14 Miroslav Šafránek 26. Marek Jaroš
18. 9. 07 16:30 zzJUNI1 Modrá vopice TJ Vinohrady FC 3. 2:1 (1:0)
Utkání na rozbahněném hřišti Junior. Vinohrady byly lepším týmem, ale dlouhou dobu nedokázaly vstřelit branku výbornému brankáři Skálovi. Rozhodlo několik  chyb v obraně, které Modrý vopice potrestali. Vinohrady pak nedokázaly svůj obrovský tlak v závěru dotáhnout do konce. Ondřej Lhotský, Petr Michálek
Modrá vopice TJ Vinohrady FC
Jakub SkálaMarek Jaroš, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Jan Růžička, Petr Šilhánek vs Jiří ČernýJosef Brejník, Jan Epstein, Ondřej Kuděj, Miloš Macek, Miroslav Pazdera, Karel Velíšek, Jan Zajíc
25. Jan Růžička
35. Jiří Kubelka
50. Josef Brejník
13. 9. 07 16:45 zzPANK1 Vibromax 1985 Modrá vopice TJ 2. 0:2 (0:1)
Zápas s málem šancí vyhrál šťastnější a více bojující tým. Jiří Řádek, Zbyněk Oliva
Vibromax 1985 Modrá vopice TJ
Pavel Hájek – Petr Burian, Josef Doseděl, Vladimír Freml, Milan Höllge, Pavel Mráz, Lubomír Štorek vs Jakub Skála – Michal Hlavatý, Marek Jaroš, Martin Kmoch, Jiří Kubelka, Jan Růžička, Petr Šilhánek
17. Jiří Kubelka
47. Jan Růžička
4. 9. 07 18:15 zzPODVI Modrá vopice TJ STS Chvojkovice - Brod 1. 1:2 (0:2)
Vyrovnaný zápas. První poločas vyzněl lépe pro hosty, v tom druhém se domácí nakonec neúspěšně snažili alespoň o vyrovnání. Jan Brabenec, Jiří Chytil