So 10.11.07 11:15 zzJUNI1 Kareto-Reco Blue flame   (HL4E)
So 10.11.07 12:30 zzJUNI1 GK Ohradní A Yakuza   (HL8D)
Ne 2.12.07 12:30 P3 Samson Bonella B Bandidoz   (HL5H)
Ne 2.12.07 13:45 P3 Samson Bonella A Lord Mayor Idiot   (HL3D)

9. 12. 07 11:15 ZAK Gee Gee Olive Corleone 11. 1:3 (1:1)
Marek StanislavMichal Aron, Peter Blaško, Petr Novák, Martin Vachek vs Petr Hruška – Jaroslav Kolanda, Miroslav Píška, Igor Pšurný, Miroslav Sajfert, Daniel Sokolíček
28. Michal Aron 25., 42. Jaroslav Kolanda
50. Miroslav Sajfert
25. 11. 07 08:45 P2 Corleone Cosmo Hagibor FC 10. 2:2 (0:1)
V pohledném utkání byli hosté v první půli lepší po pauze ale domácí skóre otočili, vítězství ale nakonec neudrželi. Jiří Ekrt, Boris Damjanov
Corleone Cosmo Hagibor FC
Petr Hruška – Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Jiří Kučera, Igor Pšurný, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Jan Turek vs Viktor Valášek – Jiří Fábera, Robert Hejduk, David Král, Jiří Kratochvíl, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda
35. Daniel Sokolíček
50. Michal Šejvl
6. Pavel Řežábek
58. David Král
11. 11. 07 10:00 HANSP Corleone Višeň SK 9. 0:6 k.
Tým domácích se k utkání nedostavil.
Corleone Višeň SK
vs Miloš Stejskal – Pavel Klimeš, Ivo Mráz, Jiří Pátek, Jan Tempel, Luboš Zelenka
3. 11. 07 08:45 BECH Callida CS Corleone 8. 4:0 (1:0)
Pvní půle byla ještě vyrovnaná, ale ve druhé se hlavně v koncovce prosadili domácí. Jan Petrák, Daniel Tůma
Callida CS Corleone
Arnošt Adámek – Marek Červenka, Jiří Drábek, Tomáš Hachle, Pavel Hrdina, Dušan Kundrát, Borek Nagy, Radek Nezval, Daniel Schleichert, Lukáš Souček, Josef Táborský vs Petr Hruška – Miloslav Bouška, Jan Jurke, Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Jiří Kučera, Miroslav Píška, Igor Pšurný, Daniel Sokolíček, Jan Turek
29. Marek Červenka
41. Lukáš Souček
47. Jiří Drábek
52. Daniel Schleichert
28. 10. 07 10:00 HANSP Corleone Bohemia AFK 7. 5:1 (4:0)
  Rozhodčí se k utkání neobtěžovali vyjádřit ani za situace kdy rozdali pět žlutých karet, u kterých ani neuvedli časy a důvody! Vulgární komentář anonymního hráče či kapitána na jejich adresu si ale necháváme pro sebe. Faical Bachiri, Petr Pšenička
Corleone Bohemia AFK
Petr Hruška – Jaroslav Kolanda, Miroslav Píška, Igor Pšurný, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Jan Turek vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Ladislav Jacko, Miloš Kysilka, Jaromír Rajský, Stanislav Starý
38. Stanislav Starý
21. 10. 07 11:15 zzPODVI Basta fidli A Corleone 6. 4:0 (0:0)
Corleone bylo po celý zápas lepší mužstvo, ale po ojedinělé akci inkasovali gól. Závěrečný tlak nezvládli a po chybách v rozehrávce, Basta fidli rozhodli o vítězství. Zdeněk Hrabák, Tomáš Směták
Basta fidli A Corleone
Václav Candra – Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Tomáš Šalplachta, Pavel Stoklasa vs Petr Hruška – Jan Jurke, Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Milan Kupsa, Igor Pšurný, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Jan Turek
36. Tomáš Šalplachta
50., 55. Pavel Stoklasa
54. Pavel Kotrč
59. Miroslav Sajfert
14. 10. 07 10:00 P3 Corleone 666 5. 0:1 (0:1)
Šestky se nesešly v plném počtu, stav doplnily až po pěti minutách. Hned vzápětí ale využily špatnou rozehrávku soupeře a vstřelily vítězný gól. Nervózní zápas se stal zajímavým až posledních deset minut, kdy se Corleone snažilo o závěrečný tlak a Šestky útočily do otevřené obrany. Kamil Kohout, Michal Truksa
Corleone 666
Petr Hruška – Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Milan Kupsa, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Michal Suchopár, Jan Turek vs Jaroslav Vávra – Josef Antoš, Jan Brož, Vladislav Kašpar, Štěpán Maděra, Bohumil Vojta, Lukáš Vondráček
9. Josef Antoš
7. 10. 07 10:00 TEMPO Soho devils AC Corleone 4. 2:3 (0:2)
Rychle hrané utkání. Pavel Malý, Dušan Malý
Soho devils AC Corleone
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Petr Hron, Marcel Peprný, Ondřej Rygl, Jaroslav Sládek, Jan Slezák, Daniel Truneček vs Petr Hruška – Jan Jurke, Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Miroslav Píška, Igor Pšurný, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Jan Turek
53. Ondřej Rygl
60. Daniel Dusl
12. Miroslav Píška
24. Igor Pšurný
45. Michal Šejvl
23. 9. 07 10:00 HANSP Corleone Rohožník United FC A 3. 4:2 (3:0)
Od začátku byla v utkání znát touha po vítězství, která se malinko zvrtla v nervozitu, způsobenou rychlými góly. Za stavu 4:0 neproměnil Koucký penaltu. Luděk Tobola, Stanislav Roček
Corleone Rohožník United FC A
Petr Hruška – Jan Jurke, Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Milan Kupsa, Igor Pšurný, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Jan Turek vs Vladislav Skalník – Tomáš Bárta, Luboš Koucký, Marcel Maňák, Michal Manoušek, Jan Pátek, Michael Procházka, Ivo Štolc, Radim Veselý
6. Michal Šejvl
8. Jaroslav Kolanda
23. Miroslav Sajfert
34. Milan Kupsa
51 Daniel Sokolíček 40. Michael Procházka
50. Luboš Koucký
16. 9. 07 10:00 zzJUNI1 Polární sumci Corleone 2. 3:4 (1:2)
Velmi pěkný fotbal, spravedlivá by byla remíza.
Polární sumci Corleone
Petr Štěrba – Pavel Bočan, Michal Bouša, Lukáš Dušík, Tomáš Dušík, Vít Kovařik, Martin Mihalík, Vojtěch Račanský, Ondřej Semmler, Jan Zmátlík vs Petr Hruška – Jan Jurke, Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Igor Pšurný, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Jan Turek
5. Ondřej Semmler
36. Jan Zmátlík
50. Lukáš Dušík
25., 29. Igor Pšurný
34. Jaroslav Kolanda
35. Jan Jurke
9. 9. 07 11:15 zzJUNI1 Corleone Liboc united 1. 2:1 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nedostavili!!!
Corleone Liboc united
Petr Hruška – Jan Jurke, Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Jiří Kučera, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Jan Turek vs Petr Skála – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Robin Král, Pavel Třeboňák, Martin Wilczek, Aleš Zikmund