10. Polnohospodár Praha 11 2 5 4 21:30 9

Ne 21.10.07 17:30 P1 Bum bar PV B Arabská   (HL4F)
Ne 21.10.07 18:45 P1 Rowdies HFC Porter CF B   (HL2B)
Ne 21.10.07 20:00 P1 Ginesio Lord Mayor Idiot   (HL3D)
St 31.10.07 17:00 HANSP Dynamo Beránek Sargas FC   (HL4B)
St 31.10.07 18:15 HANSP Exact FC A Loxia team FC   (HL7C)
St 31.10.07 19:30 HANSP Dřevosprint FC Vokra VV   (HL2B)

1. 12. 07 10:00 BECH Kareto-Reco Inter Ohradní 11. 2:2 (1:1)
Vyrovnaný duel - výsledkově i předvedenou hrou. Více ze hry měli domácí, ale hosté hrozili z brejků.
Kareto-Reco Inter Ohradní
Jan Matucha – Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Zdeněk Pešta, Martin Pouch, Petr Tichý, Jindřich Volf vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
8. Roman Čížek
36. Pavel Chvojka
11. Jan Hrbáček
45. Filip Reinoso
17. 11. 07 10:00 P2 Grinders FC Kareto-Reco 10. 6:3 (2:2)
Kareto doplatilo na nemožnost střídat. Dokud hostům nedošly síly, bylo to vyrovnané utkání.
Grinders FC Kareto-Reco
Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Roman Lechner, Jan Pospíšil, Martin Rýdl, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček vs Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Zdeněk Pešta, Petr Tichý, Jindřich Volf
20., 45. Michal Sáss
28., 37., 55. Miroslav Dvořák
50. Jan Pospíšil
24. Pavel Chvojka
26. Viktor Doleček
50. Petr Tichý
10. 11. 07 11:15 zzJUNI1 Kareto-Reco Blue flame 9. 7:4 (5:2)
Utkání hráno v otřesných podmínkách, s kterými si nakonec lépe poradilo domácí mužstvo. Zápas byl vlastně rozhodnut už v první půli díky hattricku Ridese.
Kareto-Reco Blue flame
Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Rides, Petr Tichý vs Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
44. Jiří Hošek
4. 11. 07 13:45 P1 Atomovej brouk B Kareto-Reco 8. 5:5 (4:1)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Zatímco v tom prvním měl navrch Brouk, ve druhém vyhrál jejich soupeř stejným poměrem 1:4. Výsledkem je pro obě strany zasloužená remíza.
Atomovej brouk B Kareto-Reco
Norman David – Tomáš Autrata, Michal Fárka, Martin Kuča, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jiří Sova vs Roman Čížek – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jan Petrák, Martin Rides, Petr Tichý, Jindřich Volf
51., 59. Jan Petrák
28. 10. 07 13:45 P2 Kareto-Reco Alkohol Tea FC 7. 1:3 (0:2)
Velmi pěkné utkání hrané ve vysokém tempu. Kareto-Reco bylo v první půli o něco lepším týmem, ačkoliv prohrávalo 0:2. Hosté vytěžili z minima maximum a ujali se vedení když hráči Kareta nechali trestuhodně osamoceného Václavíka ve vápně. Další gól Alkohol Tea padl po minele gólmana domácích. Poté se hra přelévala ze strany na stranu a konečné skóre se zastavilo na 1:3. Petr Šindelář, Jan Zelenka
Kareto-Reco Alkohol Tea FC
Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Tomáš Hrubý, Jan Petrák, Petr Tichý, Jindřich Volf vs Martin Soška – Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Rudolf Thomas, Tomáš Václavík
57. Petr Tichý 25. Tomáš Václavík
29. OG
52. Zdeněk Roubal
20. 10. 07 08:45 zzPANK1 Sedm zbabělých B Kareto-Reco 6. 1:3 (1:1)
Domácí se zvýšeným tlakem v posledních deseti minutách snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale několik neproměněných šancí a dva vydařené brejky soupeře rozhodly o výhře Kareta-Reco. Stanislav Petroušek, Jiří Stádník
Sedm zbabělých B Kareto-Reco
Jaroslav SalivarMichal Kašpar, Ondřej Loučka, Tomáš Pelikán, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík vs Tomáš Hrubý – Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Zdeněk Pešta, Jan Petrák, Petr Tichý, Jindřich Volf
11. Michal Kašpar 18., 55., 56. Jan Petrák
14. 10. 07 18:45 P3 Kareto-Reco Polnohospodár Praha 5. 3:3 (2:0)
Polnohospodár v druhé půli vyvinul větší aktivitu a bojovností srovnal výsledek se silnějším soupeřem. Oldřich Křížek, Daniel Híře
Kareto-Reco Polnohospodár Praha
Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jan Petrák, Martin Pintir, Martin Rides, Petr Tichý, Jindřich Volf vs Jan Molnár – Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
16. Martin Rides
53. Jan Petrák
43. Jiří Havle
47. Martin Král
53. Pavel Škába
7. 10. 07 16:15 DEKAN Kalparta Kids Kareto-Reco 4. 2:4 (1:2)
Parádní utkání, které sneslo nejpřísnější hanspaulská měřítka. Kareto vyhráli zaslouženě.
Kalparta Kids Kareto-Reco
Rudolf Roubíček – Emiliano Caroti, Jan Čelák, Martin Hanzal, Libor Kubelka, Jiří Kunce, Petr Novák, Roman Šperker vs Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Jan Petrák, Jindřich Volf
17., 48. Petr Novák 16., 33., 60. Jan Petrák
27. OG
23. Roman Čížek
22. 9. 07 11:15 zzJUNI1 Kareto-Reco Nisa AC 3. 1:3 (0:1)
Zápas byl jednoznačně ovlivněn malým počtem hráčů týmu Kareto-Reco. Hráči Nisy ale dokázali početní převahu využít pouze třemi góly. Zdeněk Štěpán
Kareto-Reco Nisa AC
Tomáš HrubýViktor Doleček, Zdeněk Pešta, Jan Petrák, Jindřich Volf vs Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Jiří Kordovský, Martin Kubín, Vojtěch Mráz, Jiří Šindela, Jaroslav Válek, Jaroslav Vaněček, Václav Žákovský
39. Zdeněk Pešta 5. OG
46. Jiří Šindela
58. Jiří Kordovský
16. 9. 07 18:45 P3 Sever 1.FC Kareto-Reco 2. 3:1 (1:1)
Velmi pěkné utkání, kde jasně vedl Sever, protože hrál první poločas směrem na jih. Neuvěřitelné kombinace by se daly předvádět i v reprezentaci ČR. Nominujeme Dusbabu místo Kollera. Daniel Forman, František David
Sever 1.FC Kareto-Reco
Roman Kuba – Jiří Charousek, Pavel Dusbaba, Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský vs Tomáš Rejman – Roman Čížek, Viktor Doleček, Tomáš Hrubý, Zdeněk Pešta, Jan Petrák, Martin Rides
12. Pavel Dusbaba
33. Miloš Niesner
40. Karel Frankota
21. Martin Rides
9. 9. 07 20:00 P3 Jožin z bažin FNQB Kareto-Reco 1. 2:2 (2:1)
Parádní utkání, jenž skončilo zaslouženou remízou.
Jožin z bažin FNQB Kareto-Reco
Radek Malínský – Jaromír Cenkl, Jiří Hájek, Zdeněk Hanzlík, Ivo Koranda, Michal Moravec, Jakub Navrátil, Karel Ochman, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Petr Vaněček vs Tomáš Rejman – Roman Čížek, Viktor Doleček, Tomáš Hrubý, Martin Rides, Petr Tichý