Ne 30.9.07 18:45, 20:00 HANSP Guinness AC
Čt 4.10.07 19:30, 20:45 DEKAN TBC Lachtan A
So 13.10.07 08:45, 10:00 BECH Jednota Košík
So 13.10.07 11:15, 12:30 zzTKSPA Target FC
St 17.10.07 19:00, 20:15 P2 TBC Lachtan A
So 20.10.07 08:45, 10:00, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00 DEKAN The Penguins 6:5 B
Čt 25.10.07 19:30, 20:45 DEKAN Befeleme
Čt 1.11.07 18:00 ZAK Sokol Vysočany B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

2. 12. 07 17:30 HANSP TBC Lachtan A Befeleme 11. 0:0 (0:0)
Bojovný, rychlý zápas dvou vyrovnaných týmů s minimem šancí na obou stranách, což dokumentuje pevnost a neprostupnost obou obran. Některé tvrdé zákroky vyplynuly ze hry. Petr Šešín
TBC Lachtan A Befeleme
Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Tomáš Říčka, Jan Vejmelka vs Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Michal Brenner, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Pavel Šimsa, Jan Zdich
2. 12. 07 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Debakl FC 11. 3:0 (1:0)
Slušně hrané utkání s mírnou územní převahou hráčů z Vysočan rozhodla individuální kvalita bratrů Kracmanů. Jiří Platil, Roman Dušek
Sokol Vysočany B Debakl FC
Jan Pekárek – Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Aleš Urban vs Luboš Valent – Petr Hrabal, Milan Knotek, Lukáš Koblása, Jiří Loudil, Miroslav Plíšek, Alexandr Sirotek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Martin Valent
9. Matěj Kracman
46., 59. Ondřej Kracman
2. 12. 07 17:30 zzTKSPA Target FC Deportivo Praga 11. 5:4 (2:3)
Slušně hrané utkání plné útočného fotbalu a zvratů. Target nastoupil ve čtyřech mužích a hned se ujal vedení 2:0. Po deseti minutách přikvačil pátý hráč do pole. Target se uklidnil a dostal čtyři góly. Fotbal se z kopaček domácích úplně vytratil. Poslední hřebíček do rakve Targetu mohl zatlouct hráč Deportiva Příbramský, který vyslal krásnou ránu z půlky, ale orazítkoval jen břevno. Posledních patnáct minut si však rezervoval hráč Targetu Mikeš, který třemi góly poslal Deportivo do fotbalové Valhally. Marek Stanislav
Target FC Deportivo Praga
Petr Bulín – Petr Hušek, Miroslav Koutenský, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas, Ladislav Rada vs Luboš Vacek – Jiří Charvát, Jan Havlíček, Libor Kovárník, Franci Mohorič, Martin Nerad, Vladimír Příbramský, Marek Solich
2. Ladislav Rada
3., 45., 54., 58. Vojtěch Mikeš
23., 24. Martin Nerad
25. Jan Havlíček
33. Vladimír Příbramský
2. 12. 07 17:30 TEMPO Sunar Free team 11. 1:10 (1:4)
Utkání mělo jednoznačný průběh, když domácí doplatili na naivní výkon obrany. Zato hosté nepolevili ani v závěru a s chutí si zastříleli. Odměnou jim byla "desítka" v síti soupeře.
Sunar Free team
Jaroslav Hrstka – Aleš Carmine, Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Koukal, Václav Kozel, Roman Verner, František Vondrášek vs František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, David Ejem, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel, Ladislav Šlápota
11. Václav Kozel 58 Roman Verner 2., 32., 51., 60. Petr Meckel
10., 50. Petr Malknecht
15. Ladislav Šlápota
20. Robert Apolín
47. Václav Frýba
59. Tomáš Kopp
2. 12. 07 17:30 DEKAN Medvědi B Guinness AC 11. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání se šťatnějším koncem pro Medvědy. Tomáš Mikula, Pavel Svoboda
Medvědi B Guinness AC
Leoš Rotter – Martin Barbora, Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Ivan Němec, Libor Petřina, Martin Petřina, Jan Pinter, Jan Zachar vs Miroslav Klinka – Tomáš Klinka, Jaroslav Koukal, Miroslav Lerche, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk
15. Luboš Kašpar
34. Ivan Němec
31. OG
2. 12. 07 17:30 P1 Jednota Košík The Penguins 6:5 B 11. 7:2 (2:1)
Utkání bohaté na góly se zlomilo v 38. minutě, kdy se nechal hloupě vyloučit Boubín. Hráči Jednoty pak utkání zcela ovládli.
Jednota Košík The Penguins 6:5 B
Jan Charvát – Daniel Fanta, Bronislav Hagovský, Štěpán Hodr, Miroslav Kolísek, Jaromír Machej, Petr Nosálek, Jiří Tecl vs Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík