Čt 25.10.07 19:30 DEKAN Zachovalí Po Útlumu 06   (VL3A)
Čt 25.10.07 20:45 DEKAN Pašáci Traktor Praha A   (HL4B)
Čt 8.11.07 17:00 BECH VSK MFF UK Praha A Veget FC   (HL4B)
Čt 8.11.07 18:15 BECH Rokoska VET B Dejvický expres VET   (VL4B)

2. 12. 07 17:30 HANSP TBC Lachtan A Befeleme 11. 0:0 (0:0)
Bojovný, rychlý zápas dvou vyrovnaných týmů s minimem šancí na obou stranách, což dokumentuje pevnost a neprostupnost obou obran. Některé tvrdé zákroky vyplynuly ze hry. Petr Šešín
TBC Lachtan A Befeleme
Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Tomáš Říčka, Jan Vejmelka vs Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Michal Brenner, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Pavel Šimsa, Jan Zdich
18. 11. 07 17:30 ZAK Befeleme Sokol Vysočany B 10. 0:5 (0:1)
Do 20.minuty vyrovnaná partie. Po obdržené brance muselo ale Befeleme otevřít hru a to se jim stalo osudným. Poté se hosté rozehráli a přidávali další branky, konečný výsledek byl pro solidně hrající domácí krutým výsledkem.
Befeleme Sokol Vysočany B
Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Michal Brenner, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Martin Venc, Jan Zdich vs Jan Pekárek – Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Aleš Urban
20., 36. Matěj Kracman
40. Radim Knetl
42. Petr Hochmann
56. Karel Pichl
11. 11. 07 13:45 zzPANK1 Target FC Befeleme 9. 1:1 (0:1)
Zcela vyrovnané utkání. Především v první půli. V té druhé již měli více navrch hráči Targetu, ale na víc než na vyrovnání to nestačilo. Martin Vaňač, Ondřej Novotný
Target FC Befeleme
Karel Vodochodský – Jaroslav Benda, Petr Bulín, David Hušek, Miroslav Koutenský, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas, Ladislav Rada vs Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Michal Brenner, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Slavomír Novotný, Martin Venc, Jan Zdich
33. Jaroslav Benda 25. Slavomír Novotný
4. 11. 07 13:45 zzPANK2 Befeleme Sunar 8. 5:2 (0:1)
Vcelku vyrovnané utkání, kde Befeleme zužitkoval své šance a Sunar měl více smůly, když jejich brankář neměl svůj den.
Befeleme Sunar
Jiří Měsíček – Martin Bendl, Michal Brenner, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Pavel Šimsa, Martin Venc, Jan Zdich vs Tomáš Hanák – Radek Filař, Jaroslav Hrstka, Tomáš Koukal, Roman Verner, František Vondrášek
31., 34., 47., 48., 58. Martin Bendl 30. František Vondrášek
47. Jaroslav Hrstka
28. 10. 07 16:15 P2 Medvědi B Befeleme 7. 3:1 (0:0)
Utkání v duchu fair-play. Medvědi rozhodli o své výhře až v poslední minutě, kdy vsítili dvě branky. Jan Šindelář, Hynek Mrázek
Medvědi B Befeleme
Leoš Rotter – Martin Barbora, Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Ivan Němec, Libor Petřina, Martin Petřina, Jan Pinter, Jan Volek, Jan Zachar vs Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Michal Brenner, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Pavel Šimsa, Martin Venc, Jan Zdich
40. Luboš Kašpar
59. Ivan Němec
59. Jan Volek
47. Petr Hrabě
21. 10. 07 15:00 zzPANK1 Befeleme Jednota Košík 6. 3:2 (1:2)
Nervózní utkání, ve kterém hosté vinou špatné docházky začali oslabeni o jednoho hráče v poli a vinou nedisciplinovanosti brankáře dohrávali oslabeni o dalšího hráče. Domácí po celý zápas tlačili, hosté brejkovali a zápas rozhodli domácí závěrečným tlakem. Josef Novák, Tomáš Jirmásek
Befeleme Jednota Košík
Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Michal Brenner, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Pavel Šimsa, Martin Venc, Jan Zdich vs Jiří Michal – Daniel Fanta, Bronislav Hagovský, Jaromír Machej, Petr Nosálek, Jan Segeš
2. Slavomír Novotný
33., 47. Martin Bendl
6., 30. Petr Nosálek 43. Jiří Michal
14. 10. 07 15:00 zzPANK1 Guinness AC Befeleme 5. 1:0 (1:0)
Utkání začalo v poklidném tempu. Útočníci se dlouho nemohli prosadit, až těsně před přestávkou se po chybě obrany prosadil Guinness. I po změně stran obrany přehrávaly útoky a další gól již nepadl.
Guinness AC Befeleme
Miroslav Lerche – Tomáš Klinka, Ivo Měšťánek, Martin Musílek, Michal Vodňaruk, Jan Zelenka vs Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Michal Brenner, Václav Hrabě, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Martin Venc, Jan Zdich
29. Martin Musílek
7. 10. 07 16:15 zzPANK2 Befeleme Free team 4. 1:1 (0:1)
Velice slušně hrané utkání. Remíza byla spravedlivým vyjádřením sil na hřišti.
Befeleme Free team
Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Michal Brenner, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Pavel Šimsa, Martin Venc, Jan Zdich vs František Kohák – Petr Calda, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht
44. Slavomír Novotný 18. Tomáš Kopp
23. 9. 07 17:30 zzPANK2 Deportivo Praga Befeleme 3. 1:4 (0:2)
Befeleme byl po celý zápas techničtější a ujal se vedení 2:0 po dvou hlavičkách. Deportivo se snažilo a z ojedinělého brejku snížilo na 1:2. V poslední minutě však Befeleme pečetilo dvěma góly do otevřené obrany vítězství. Slušné utkání.
Deportivo Praga Befeleme
Luboš Vacek – Jan Havlíček, Stanley Hayer, Libor Kovárník, Franci Mohorič, Martin Nerad, Vladimír Příbramský, Marek Solich vs Michal Brenner – Martin Bendl, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Pavel Šimsa, Martin Venc
56. Jan Havlíček 13. Václav Hrabě
24. Lukáš Měsíček
60. Pavel Šimsa
60. Martin Bendl
16. 9. 07 18:45 ZAK Befeleme Debakl FC 2. 8:1 (3:0)
Velice jednostranné a zároveň férově hrané utkání. Libor Martinček, Petr Skřivan
Befeleme Debakl FC
Vojtěch Buřič – Martin Bendl, Michal Brenner, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Miloš Johánek, Jiří Měsíček, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Pavel Šimsa, Martin Venc, Jan Zdich vs Luboš Valent – Milan Knotek, Jiří Loudil, Stanislav Pleticha, Miroslav Plíšek, Alexandr Sirotek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Martin Valent
5., 37., 39. Martin Venc
11., 15. Pavel Šimsa
35. Lukáš Měsíček
48. Michal Brenner
51. Jan Zdich
49. Milan Knotek
9. 9. 07 16:15 BECH Befeleme The Penguins 6:5 B 1. 1:4 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodla lepší koncovka hostujících Penguins.
Befeleme The Penguins 6:5 B
Jiří Měsíček – Martin Bendl, Michal Brenner, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Johánek, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Martin Venc, Jan Zdich vs Martin Suchý – Roman Boubín, Petr Csémi, Jiří Němec, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík