So 20.10.07 08:45 DEKAN Dynamit Vršovice Ben Car   (HL7E)
So 20.10.07 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Ross Crock   (HL6F)
So 20.10.07 11:15 DEKAN Eukaryota 2.LKW Limita   (HL5E)
So 20.10.07 12:30 DEKAN VV Vokra VV Rokoska VET A   (VL2B)
So 20.10.07 13:45 DEKAN Junior Motol Blesk VK A   (HL5F)
So 20.10.07 15:00 DEKAN Orion Praha SK SUP Tučňáci SUP A   (SVL1A)

2. 12. 07 17:30 P1 Jednota Košík The Penguins 6:5 B 11. 7:2 (2:1)
Utkání bohaté na góly se zlomilo v 38. minutě, kdy se nechal hloupě vyloučit Boubín. Hráči Jednoty pak utkání zcela ovládli.
Jednota Košík The Penguins 6:5 B
Jan Charvát – Daniel Fanta, Bronislav Hagovský, Štěpán Hodr, Miroslav Kolísek, Jaromír Machej, Petr Nosálek, Jiří Tecl vs Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík
38. Filip Boubín
18. 11. 07 16:15 BECH The Penguins 6:5 B TBC Lachtan A 10. 4:5 (1:2)
V 55. minutě za stavu 1:5 by asi nikoho nenapadlo, že by se utkání mohlo nějak zdramatizovat. Jenže Lachtani hráli v závěru trochu lehkovážně v obraně a "Tučňáci" začali dotahovat. Vše vyvrcholilo v předposlední minutě, kdy Vejmělka chytil na brankové čáře míč rukou a z následné penalty Boubín snížil na rozdíl jediného gólu. V poslední minutě ještě vytvořili domácí před brankou Lachtanů závar, který oslabení hosté jen taktak zlikvidovali a připsali si tak dva body za vítězství.
The Penguins 6:5 B TBC Lachtan A
Filip Boubín – Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Milan Dvonč, Jiří Němec, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Jaroslav Hudec, Michal Krystín, Jan Mádr, Lukáš Mádr, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Tomáš Říčka, Jan Vejmelka
59. Jan Vejmelka
11. 11. 07 16:15 BECH Guinness AC The Penguins 6:5 B 9. 0:4 (0:1)
Nezajímavé utkání, ve kterém šlo týmům asi víc o to kdo vyhraje řečmi, než o fotbal. Michal Jágrik
Guinness AC The Penguins 6:5 B
Jan Tomaier – Miroslav Klinka, Tomáš Klinka, Jaroslav Koukal, Miroslav Lerche, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk vs Filip Boubín – Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Petr Csémi, Jiří Němec, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller
19. Rudolf Schiller
50. Hynek Purš
54. Milan Boubín st.
58. Milan Boubín ml.
39. Petr Csémi
4. 11. 07 17:30 ZAK The Penguins 6:5 B Sokol Vysočany B 8. 1:3 (0:2)
Hosté kontrolovali celý zápas, když bylo třeba tak přidali. Petr Veselý
The Penguins 6:5 B Sokol Vysočany B
Filip Boubín – Roman Boubín, Milan Boubín ml., Petr Csémi, Jiří Němec, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller vs Jan Pekárek – Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Matěj Kracman, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Aleš Urban
58. Petr Csémi 11. OG
20. Aleš Urban
56. Karel Pichl
28. 10. 07 16:15 BECH Free team The Penguins 6:5 B 7. 5:5 (3:2)
Zápas se musel líbit zejména přítomným divákům. Nechybělo mu téměř nic.
Free team The Penguins 6:5 B
František Kohák – Robert Apolín, Petr Calda, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht vs Filip Boubín – Roman Boubín, Petr Csémi, Jiří Němec, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller
50. OG
21. 10. 07 16:15 BECH The Penguins 6:5 B Target FC 6. 1:2 (1:1)
Velmi technické utkání, které mohlo skončit remízou, kdyby domácí proměnili penaltu. Martin Bartoníček
The Penguins 6:5 B Target FC
Filip Boubín – Roman Boubín, Milan Boubín ml., Jiří Němec, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Tomáš Martinek – Petr Bulín, David Hušek, Petr Hušek, Miroslav Koutenský, Vojtěch Mikeš, Michal Pacas, Ladislav Rada
13. Jiří Němec 2. Petr Bulín
50. Michal Pacas
14. 10. 07 16:15 BECH Deportivo Praga The Penguins 6:5 B 5. 0:4 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil.
Deportivo Praga The Penguins 6:5 B
Luboš Vacek – František Albrecht, Jan Havlíček, Libor Kovárník, Martin Nerad, Vladimír Příbramský, Michal Příhoda, Marek Solich vs Filip Boubín – Roman Boubín, Milan Boubín ml., Milan Boubín st., Jiří Němec, Hynek Purš, Rudolf Schiller
23. Jiří Němec
50. Milan Boubín st.
53. Rudolf Schiller
7. 10. 07 16:15 BECH The Penguins 6:5 B Sunar 4. 0:6 (0:4)
Rychlé utkání pro sebe rozhodl lépe technicky vybavený tým Sunaru. Jednoznačné utkání se po chvíli zvrtlo v množství osobních soubojů hodících se spíše do římského kolosea, takže se i žlutilo. Jiří Kunčík, Petr Hendrych
The Penguins 6:5 B Sunar
Martin Suchý – Roman Boubín, Milan Boubín ml., Jiří Němec, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík vs Jaroslav Hrstka – Radek Filař, Jan Fryč, Tomáš Hanák, Tomáš Koukal, Roman Verner, František Vondrášek
20 Jiří Němec 5., 59. František Vondrášek
22., 28. Radek Filař
29., 55. Tomáš Hanák
23. 9. 07 18:45 ZAK Debakl FC The Penguins 6:5 B 3. 2:1 (1:1)
Domácí byli zpočátku lepším týmem a záhy šli do vedení, ale Tučnáci brzy hru vyrovnali, což se odrazilo i na poločasovém skóre. I po pauze pokračoval vyrovnaný boj, který rozhodla až dobře zvládnutá standardka. Slušně hrané utkání, fauly vyplynuly ze hry.
Debakl FC The Penguins 6:5 B
Luboš Valent – Petr Hrabal, Milan Knotek, Lukáš Koblása, Jiří Loudil, Stanislav Pleticha, Miroslav Plíšek, Alexandr Sirotek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Miloslav Vašák vs Martin Suchý – Roman Boubín, Jiří Němec, Vladimír Pešta, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík
3. Lukáš Koblása
55. Miloslav Vašák
25. Hynek Purš
16. 9. 07 16:15 BECH The Penguins 6:5 B Medvědi B 2. 0:2 (0:0)
Obostraně vyrovnané utkání. Medvědi zvítězili také díky výbornému výkonu brankáře Rottera. Jan Bartoš, Tomáš Sklenář
The Penguins 6:5 B Medvědi B
Martin Suchý – Roman Boubín, Jiří Němec, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Rudolf Schiller vs Leoš Rotter – Martin Barbora, Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Libor Petřina, Jan Pinter, Jan Zachar
41. Luboš Kašpar
50. Libor Petřina
9. 9. 07 16:15 BECH Befeleme The Penguins 6:5 B 1. 1:4 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodla lepší koncovka hostujících Penguins.
Befeleme The Penguins 6:5 B
Jiří Měsíček – Martin Bendl, Michal Brenner, Petr Hrabě, Václav Hrabě, Miloš Johánek, Lukáš Měsíček, Slavomír Novotný, Jiří Rebl, Martin Venc, Jan Zdich vs Martin Suchý – Roman Boubín, Petr Csémi, Jiří Němec, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Rudolf Schiller, Martin Ševčík