Pá 12.10.07 16:45 zzJUNI1 Pornolištičky Traktor Praha B   (HL8F)
Ne 4.11.07 13:45 zzJUNI2 Kulva PVC Los Muchachos   (HL7J)
Ne 4.11.07 15:00 zzJUNI2 Arseanal FC Suchá dáseň AC   (HL7A)
So 17.11.07 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Huňáč PK   (HL6F)
So 17.11.07 10:00 BECH Mystique Dynamo CF Výtržník HFC   (HL6F)
So 17.11.07 11:15 BECH Paseka FC XXX   (HL7B)

28. 11. 07 19:15 ZAK Z.O.M.B. Banzai 11. 1:3 (0:1)
K vidění byl ospalý zápas bez náboje. V poli byli sice lepší domácí, ale nedokázali proměnit ani vyložené šance. Vítězství si tak přivlastnili hosté, když Zeman hattrickem zařídil dva body. Tomáš Švec, Prokop Houda
Z.O.M.B. Banzai
Karel Seidl – Josef Dluhoš, Zdeněk Kmoch, Jiří Kralčák, Tomáš Nedvěd, Milan Rojík, Josef Vyrtych vs Josef Kalabis – Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák, Lukáš Zeman
54. Jiří Kralčák 30., 51., 60. Lukáš Zeman
15. 11. 07 18:15 zzTKSPA Banzai Tazy FPC 10. 4:8 (1:3)
Obě mužstva hrála velmi slušně a protože se všichni hráči soustředili jen na hru, byl k vidění na 7. ligu pohledný fotbálek plný krásných gólů. Domácí celý zápas tahali za kratší konec. Oživení hry přineslo poločasové střídání brankářů v domácí svatyni a výborný výkon Kalabise v poli. Náhradní brankář Polák svůj tým však moc nepodržel. Jaroslav Vimer, Jindřich Černý
Banzai Tazy FPC
Josef Kalabis – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Karel Kolman, Jiří Mandík, Robert Polák, Lukáš Zeman vs Jaroslav Šimek – Jan Dopita, Tomáš Kroužek, Pavel Martinec, Jan Stibůrek, Daniel Strnad, Michal Zákostelský, Milan Zoulek
12., 53. Lukáš Zeman
46. Josef Kalabis
51. Petr Hlavatý
4., 41., 51. Milan Zoulek
9., 47., 58. Jan Dopita
25., 43. Tomáš Kroužek
11. 11. 07 13:45 P1 Tazmánští čertíci Banzai 9. 1:5 (0:2)
Čertíci pouze v pěti bojovali seč jim síly stačily. Prohra 1:5 je pro ně příliš krutá. Vypracovali si řadu příležitostí, ale vítěze podržel brankář Kalabis. Martin Baitler
Tazmánští čertíci Banzai
Tomáš Ptáček – Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf vs Josef Kalabis – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Lukáš Zeman, Aleš Ziegler
57. Ondřej Homolka 16., 37. Aleš Ziegler
30., 52. Petr Kalabis
36. Petr Hlavatý
30. 10. 07 18:15 zzTKSPA Banzai OrangeBoom 8. 10:1 (4:1)
Zápas se odehrál v poměrně svižném tempu. Oba týmy se snažily hrát kombinační fotbal, ale ve většině případů chyběla přesná předfinální přihrávka. Utkání bylo rozhodnuto již po první půli, ve které hráči Banzaie prokázali větší důraz na půli soupeře a klid v zakončení. Ve druhé půli přidal Banzai na obrátkách a bylo z toho dalších šest gólů v síti oranžových. Za zmínku stojí výkon hráče Josefa Kalabise, který v prvním poločase jistě střežil svatyni domácích a do druhé půle nastoupil v poli, kde stihnul vsítil hattrick. Adam Hrubý, Štěpán Hrubý
Banzai OrangeBoom
Josef Kalabis – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák, Lukáš Procházka, Lukáš Zeman, Aleš Ziegler vs Ondřej Dušek – Martin Fazekaš, Martin Horyna, Jakub Malý, Luboš Neveršil, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Vojtěch Samohýl, Pavel Schnirch, Štěpán Vlasák
29. Ondřej Samohýl
20. 10. 07 12:30 zzPANK1 Ratajski démoni Banzai 7. 6:0 k.
Tým Banzai se nesešel v dostatečném počtu. Kontumace ve prospěch Démonů.
Ratajski démoni Banzai
David Vandrovec – František Hnátek, Radek Jimel, Jakub Jirásek, Zdeněk Kučera, Milan Novák, Pavel Pokorný, Miloš Zapadlo, Petr Ziegner vs
14. 10. 07 15:00 zzRIEG Banzai 1.FC Holešovice 6. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání hrané v rychlém tempu. Holešovicím patřil závěr, díky čemuž si odvezli dva body. Michal Lasko, Jiří Marek
Banzai 1.FC Holešovice
Karel Kolman – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Josef Kalabis, Jiří Mandík, Jakub Novák, Lukáš Zeman vs Jakub Kříž – Jaroslav Jíra, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Jiří Prchal
14. Lukáš Zeman
46. OG
38., 57. Dmitriy Kedyarov
58. Jaroslav Jíra
3. 10. 07 18:15 HANSP Banzai Exact FC A 5. 2:10 (0:5)
Od začátku jasná převaha hostujícího Exactu. Zdeněk Kopečný, Petr Ehmig
Banzai Exact FC A
Josef Kalabis – Petr Hlavatý, Karel Kolman, Jakub Novák, Lukáš Procházka, Lukáš Zeman vs Lukáš Kubásek – Roman Fuzzi, Tomáš Hrdlička, Lukáš Klicpera, Petr Lojek, David Müller, Michael Rapp, Lukáš Rychnovský, Milan Trýb
36. Lukáš Rychnovský
26. 9. 07 18:15 BECH Czech line Banzai 4. 2:1 (1:1)
Slušně hrané utkání s minimem faulů. Zápas rozhodl větší klid v zakončení hráčů Czech line.
Czech line Banzai
Radek Csik – Petr Jirka, Jiří Kuchařík, Stanislav Smeták, Jaroslav Štekrt, Silvestr Svoboda, Libor Zientek vs Josef Kalabis – Petr Hlavatý, Jan Hotěk, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák, Lukáš Zeman, Aleš Ziegler
23. Jiří Kuchařík
46. Libor Zientek
5. OG
19. 9. 07 20:30 HRAB3 Banzai !nBev Tigers 3. 1:3 (0:0)
Statečně bojující Banzai držela ve čtyřech v poli ještě 4 minuty před koncem naději na bod. Nakonec se ale soupeř dokázal šťastnými dorážkami prosadit. Rozhodčí oceňují férovost hráčů Banzai, kteří (byť oslabeni) přiznávali všechny auty a rohy. Jejich soupeř smysl pro fair-play asi nechal doma. Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář
Banzai !nBev Tigers
Josef Kalabis – Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík vs Ľudovít Albert – Tomáš Cerman, Václav Dlouhý, Martin Hosnedl, Lászlo Páczelt, Jaromír Staroba, Marcelo Tardin
42. Karel Kolman 50. Tomáš Cerman
56., 59. Lászlo Páczelt
13. 9. 07 18:15 zzTKSPA Yamato Day 02 Banzai 2. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání dobré úrovně. První poločas skončil díky nepřesnosti střelců bez branek. Brzy po změně stran se tým Banzai ujal vedení. Za deset minut došlo k vyrovnání ukázkovým vlastňákem. Týmy si tak body rozdělily.
Yamato Day 02 Banzai
Martin Matyáš – Robert Flasza, Jan Horyna, Martin Horyna, Jan Jelínek, Tomáš Řezáč, Jakub Rybka vs Josef Kalabis – Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák, Lukáš Zeman
45. OG 34. Petr Kalabis
5. 9. 07 17:00 BECH Banzai Loxia team FC 1. 2:2 (2:0)
Rozhodčí se nevyjádřil. Petr Váňa, Ladislav Velechovský
Banzai Loxia team FC
Josef Kalabis – Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jiří Mandík, Jakub Novák, Lukáš Zeman vs Jakub Kulhánek – Vít Brandejský, Michal Fott, Petr Holeček, Aleš Moravec, Bohumil Pikhart, Tomáš Vávra, Ondřej Veselý