Ne 16.9.07 16:15 zzJUNI2 Sudden death Vitellony FC   (HL8L)
Ne 16.9.07 17:30 zzJUNI2 Sme moc Los Muchachos   (HL7J)
Ne 4.11.07 11:15 zzPANK1 Rychlá rota Morna to zařídí FC   (HL8J)
Ne 4.11.07 12:30 zzPANK1 Drny FC Old Mosquitos   (HL7J)

5. 12. 07 18:00 ZAK Válcovna plechu FC AC/DC FC 11. 4:3 (1:3)
Válcovna spálila mnoho šancí a koncem 1.poločasu to vypadalo, že se jí to vymstí. Naštěstí pro ni vyrovnala hned po přestávce a slábnoucí FC AC/DC už nemělo síly na obrat. Pavel Voska, Vladimír Voska
Válcovna plechu FC AC/DC FC
Jan Kuchařík – Viktor Barda, Martin Dejmek, Ludvík Hájek, Jozef Hojstrič, Roman Pýcha, Petr Syrůček vs Marian Jovič – Marek Hujer, Jan Kubín, Jiří Kubín, Ladislav Náměstek, Tomáš Tureček
3., 31., 38. Jan Kuchařík
37. Petr Syrůček
8. Ladislav Náměstek
27. Jiří Kubín
29. Tomáš Tureček
21. 11. 07 17:00 DEKAN AC/DC FC The Wall 10. 1:6 (1:4)
Oboustranně slušně hrané utkání bez faulů. Lepší hrou se prezentovali hosté, když se po druhé brance obrana domácích rozpadla. David Král, Ivan Svoboda
AC/DC FC The Wall
Marian Jovič – Alexander Holko, Marek Hujer, Jan Kubín, Ladislav Náměstek, Tomáš Tureček vs Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Lukáš Ptáček, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal
5. Marek Hujer 10., 18. Petr Vácha
16. Lukáš Táborský
23., 54. Jakub Zamazal
57. Jakub Havlíček
10. 11. 07 13:45 BECH Speciál Bráník A AC/DC FC 9. 5:2 (3:0)
Celé utkání rozhodla první půle, kterou Speciál vyhrál 3:0. Ve druhé části se výkony i skóre vyrovnalo. Petr Jambor
Speciál Bráník A AC/DC FC
Jiří DorazilMatěj Černušák, Štěpán Černušák, Jiří Freika, Martin Kladiva, Karel Kodeš, Pavel Procházka, Jan Rejlek vs Marian Jovič – Tomáš Brosche, Marek Hujer, Jan Kubín, Ladislav Náměstek, Valdemar Staněk, Tomáš Tureček
8., 14., 38. Matěj Černušák
22. Karel Kodeš
60. Štěpán Černušák
42. Marek Hujer
53. Valdemar Staněk
30. 10. 07 17:00 zzTKSPA AC/DC FC Rarach FC 8. 6:0 (3:0)
Pěkný zápas, ve kterém jasně dominoval tým AC/DC. V první půli po několika hezkých akcích vsítili hráči AC/DC tři branky. Rarach měl v zakončení smůlu a trefoval tyče. Oba týmy hráli ve čtyřech hráčích v poli, z čehož AC/DC vytěžil ve druhé půli další tři branky. Adam Hrubý, Štěpán Hrubý
AC/DC FC Rarach FC
Valdemar Staněk – Štěpán Bálek, Marek Hujer, Jan Kubín, Tomáš Tureček vs Petr Jinda – Petr Janiuk, Radek Mihalík, Aleš Novák, Jakub Žďárský
5. Valdemar Staněk
22., 45. Štěpán Bálek
23. Jan Kubín
35. Tomáš Tureček
37. Marek Hujer
21. 10. 07 11:15 zzS2 PKD 2006 AC/DC FC 7. 3:3 (2:1)
PKD i ve čtyřech měli více ze hry a více šancí, když vyrovnávající gól přišel těsně před koncem. Remíza byla zasloužená. Tomáš Hudera, Lukáš Zahrádka
PKD 2006 AC/DC FC
Matěj Chvojka – Antonín Lavrenčík, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer vs Valdemar Staněk – Štěpán Bálek, Tomáš Brosche, Marek Hujer, Jaroslav Janáček, Jan Kubín
20., 26. Petr Polák
58. Antonín Lavrenčík
3. Štěpán Bálek
33. Marek Hujer
52. Jaroslav Janáček
14. 10. 07 11:15 zzHAGI2 AC/DC FC Horošinktn FC 6. k. 0:6 k.
10 minut po oficiálním čase zápasu se ani jeden z týmů k utkání nedostavil. Vojtěch Chlan, Martin Motl
AC/DC FC Horošinktn FC
vs
3. 10. 07 19:15 HRAB3 GK Ohradní A AC/DC FC 5. 2:0 (2:0)
Hosté zaspali začátek zápasu. Nejprve Ohradní dobře rozehrála rohový kop a poté z větší vzdálenosti Čmelík překvapil gólmana pěknou střelou. Hosté následně vyrovnali alespoň hru, ale s výsledkem se jim již nic nepodařilo udělat. Michal Benč
GK Ohradní A AC/DC FC
Tomáš Burger – Miroslav Beneš, Petr Čmelík, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Zdeněk Kovář vs Marian Jovič – Tomáš Brosche, Alexander Holko, Marek Hujer, Jan Kubín, Ladislav Náměstek
8., 12. Petr Čmelík
25. 9. 07 19:30 zzTKSPA AC/DC FC EKIS Praha B 4. 6:0 k.
20. 9. 07 17:00 BECH Dědci AC/DC FC 3. 10:0 (6:0)
Jako na střelnici. Jiří Rameš, Petr Červenka
Dědci AC/DC FC
Petr Buchal – František Buchal, Ondřej Mistr, Jiří Thür, Radek Tomšů, Jan Váchal, Jakub Valeš, Tomáš Valeš vs Marian Jovič – Alexander Holko, Antonín Končinský, Jan Kubín, Ladislav Náměstek
3., 18. Jiří Thür
10., 22. Radek Tomšů
14., 19., 38. Jan Váchal
38., 58. Jakub Valeš
55. Tomáš Valeš
13. 9. 07 16:45 zzPODVI AC/DC FC Co je? 2. 4:5 (1:3)
Mužstvo Co je? začalo v poli se 4 hráči, ale hned v úvodu doplnilo počet hráčů a získalo převahu herní i výsledkovou. V závěru ale polevilo a domácí toho využili ke snížení. Na vyrovnání už ale nezbyl čas. Miloš Krátký, Josef Dufek
AC/DC FC Co je?
Marian Jovič – Alexander Holko, Marek Hujer, Antonín Končinský, Jan Kubín, Ladislav Náměstek, Tomáš Tureček vs Roman Zimek – Karel Krčil, Petr Novotný, Jozef Ščury, Jiří Sedlák, Karel Šimek