Ne 23.9.07 11:15 zzS1 Letňany BD 1.FC Košíře   (HL7H)
Ne 23.9.07 12:30 zzS1 Cosmetic Tus Pelotas   (HL7K)
Ne 28.10.07 11:15 zzTKSPA Letňany BD Dýně AC A   (HL7H)
Ne 28.10.07 12:30 zzTKSPA Sokol Bombarďáci TJ Šajtle s.r.o.   (HL8F)
Ne 9.12.07 12:30 ZAK Sestra Sojka Gobi dezert   (HL8Q)
Ne 9.12.07 13:45 ZAK PES 3 Ya Basta! A   (HL8P)

5. 12. 07 18:15 DEKAN PKD 2006 GK Ohradní A 11. 2:2 (1:0)
Pohledné fér hrané utkání. Domácí měli více ze hry, i když technicky byli lepší hosté. U těch se ale projevila nesehranost. Tomáš Luka
PKD 2006 GK Ohradní A
Jiří Černý – Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer vs Tomáš Burger – Miroslav Beneš, Petr Čmelík, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Zdeněk Kovář, Jan Švimberský
7. Petr Polák
46. Jan Thomayer
47., 54. Jan Švimberský
25. 11. 07 08:45 zzTKSPA EKIS Praha B PKD 2006 10. 0:6 k.
11. 11. 07 12:30 zzZLICH PKD 2006 Dědci 9. 7:0 (3:0)
Hosté se sešli pouze v 5, ale statečně bojovali. Utkání hrané na bahnitém terénu, ale hráči se s tímto faktem vyrovnali až překvapivě dobře. Miloš Cabala, Jozef Mišutka
PKD 2006 Dědci
Antonín Lavrenčík – Libor Achac, Jiří Černý, Matěj Chvojka, Jan Poduška, Petr Polák vs Petr Buchal – František Buchal, František Buchal, Jiří Trenkler, Jakub Valeš
11. Libor Achac
20., 40. Matěj Chvojka
24., 52. Jan Poduška
38. Petr Polák
58. Jiří Černý
4. 11. 07 12:30 zzZLICH Co je? PKD 2006 8. 1:9 (0:2)
Kap. Co je?: Strašný terén a svaz by se měl zamyslet za co chce vlastně startovné. Šlo o zdraví!
S těžkým terénem se lépe popralo PKD a jasně zvítězilo, protože se snáze dostávalo do šancí a často je i proměňovalo.
Co je? PKD 2006
Roman Zimek – Karel Krčil, Jiří Sedlák, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Libor Achac – Jiří Černý, Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer
57. Karel Šimek 9., 38. Dušan Pařízek
19. Jan Thomayer
34., 60. Antonín Lavrenčík
36., 57. Matěj Chvojka
40. Petr Polák
43. OG
21. 10. 07 11:15 zzS2 PKD 2006 AC/DC FC 7. 3:3 (2:1)
PKD i ve čtyřech měli více ze hry a více šancí, když vyrovnávající gól přišel těsně před koncem. Remíza byla zasloužená. Tomáš Hudera, Lukáš Zahrádka
PKD 2006 AC/DC FC
Matěj Chvojka – Antonín Lavrenčík, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer vs Valdemar Staněk – Štěpán Bálek, Tomáš Brosche, Marek Hujer, Jaroslav Janáček, Jan Kubín
20., 26. Petr Polák
58. Antonín Lavrenčík
3. Štěpán Bálek
33. Marek Hujer
52. Jaroslav Janáček
14. 10. 07 13:45 zzHAGI2 Válcovna plechu FC PKD 2006 6. 0:3 (0:1)
Zasloužené vítězství PKD 2006. Tomáš Tábor, Roman Davídek
Válcovna plechu FC PKD 2006
Petr Nebehay – Martin Dejmek, Petr Dobruský, Jozef Hojstrič, Jan Kuchařík, Petr Syrůček vs Libor Achac – Jiří Černý, Matěj Chvojka, Antonín Lavrenčík, Jakub Lavrenčík, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer
23. Jan Thomayer
44. Jan Poduška
50. Matěj Chvojka
3. 10. 07 17:00 zzJUNI1 PKD 2006 The Wall 5. 8:5 (3:3)
První poločas byl až do 23 minuty jasnou záležitostí, poté však hosté zabrali a dokázali ještě do přestávky vyrovnat. Ve druhé půli se však projevilo, že hosté nemohli střídat, čehož domácí dokonale využili. Rostislav Klouda
PKD 2006 The Wall
Michal Slunečko – Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer vs Jan Topinka – Jakub Havlíček, Pavel Knob, Lukáš Ptáček, Lukáš Táborský, Jakub Zamazal
49., 55. Jakub Havlíček
30. 9. 07 12:30 P3 Speciál Bráník A PKD 2006 4. 4:5 (2:3)
Velmi pěkné technické utkání. Celý zápas se střídaly šance na obou stranách. Více jich proměnilo mužstvo bratrské duo v barvách PKD a vytěžilo tak pro svůj tým dva body za vítězství 5:4. Jan Svátek, Tomáš Veselý
Speciál Bráník A PKD 2006
Pavel Procházka – Matěj Černušák, Jiří Freika, David Ledinský, Martin Palacký, Jan Rejlek vs Michal Slunečko – Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Jakub Lavrenčík, Jan Poduška, Petr Polák
6. Jiří Freika
11., 43. Matěj Černušák
40. OG
11., 20. Antonín Lavrenčík
24., 35., 45. Jakub Lavrenčík
19. 9. 07 16:30 zzHAGI4 PKD 2006 Rarach FC 3. 5:1 (3:0)
Paradoxně, až když bylo PKD v pěti, začal Rarach vystrkoval růžky. Jinak se jednalo o jednoznačnou převahu PKD, kdy výsledek mohl být mnohem jednoznačnější. Jan Bartovič, Jiří Hanzlík
PKD 2006 Rarach FC
Michal Slunečko – Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Jakub Lavrenčík, Jan Poduška, Petr Polák vs Aleš Novák – Matěj Bauer, Petr Janiuk, Jakub Karda, Radek Mihalík, Prokop Singer, Martin Vašíček, Pavel Vízdal, Jan Vnouček
10., 49., 52. Petr Polák
19. Matěj Chvojka
23. Jan Poduška
43. Pavel Vízdal
16. 9. 07 12:30 zzPANK1 Yakuza PKD 2006 2. 0:5 (0:2)
V jednoznačném utkání zaslouženě zvítězilo mužstvo PKD 2006. Martin Adamkovič, Jan Černý
Yakuza PKD 2006
Michal Hora – Jiří Chadima, Lukáš Fadrhons, Jan Fukala, Pavel Janeček, Michal Seifert, Jakub Vaněček vs Michal Slunečko – Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Jakub Lavrenčík, Jan Poduška, Petr Polák
12., 48. Jakub Lavrenčík
19. Antonín Lavrenčík
46. Matěj Chvojka
53. Jan Poduška
3. 9. 07 17:00 zzS1 Horošinktn FC PKD 2006 1. 0:6 k.
Vyrovnané utkání, kde vyhrál šťastnější, ne lepší tým.
Horošinktn FC PKD 2006
Petr Kukla – Martin Chába, Filip Chmelík, Adam Maarfia, Tomáš Tomek, Miroslav Vidner vs Michal Slunečko – Matěj Chvojka, Antonín Lavrenčík, Jakub Lavrenčík, Jan Poduška, Petr Polák