Pá 21.9.07 16:30 zzCIS OSTO6 Beer Team Šajtle s.r.o.   (HL8F)
Pá 21.9.07 17:45 zzCIS M16 AC FC Meďák FC   (HL8E)
Ne 14.10.07 12:30 zzCIS Eskadra smrti CFG Suchdol   (HL8O)
Ne 14.10.07 13:45 zzCIS Věčná žízeň Sme moc   (HL7J)
St 21.11.07 18:00 HRAB2 Ecotoner Sebranka FC VET   (VL4A)
St 21.11.07 19:15 HRAB2 Dehet Old FC Slepí koně VET   (VL4A)

5. 12. 07 19:00 P1 The Wall Co je? 11. 4:3 (3:2)
Domácí zvítězili, ačkoli celé utkání odehráli pouze ve čtyřech v poli. Na osmou ligu rychlé, svižně odehrané utkání. Martin Procházka
The Wall Co je?
Pavel Knob – Jakub Havlíček, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal vs Roman Zimek – Karel Krčil, Jozef Ščury, Jiří Sedlák, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm, Ladislav Zimek
25., 27. Petr Vácha
28., 59. Lukáš Táborský
51 Lukáš Táborský 8., 42. Karel Krčil
18. Jiří Sedlák
41. Karel Krčil
25. 11. 07 12:30 zzJUNI1 Co je? Speciál Bráník A 10. 0:6 k.
Tým Co je? se nedostavil k utkání a je kontumován.
Co je? Speciál Bráník A
vs Jiří Dorazil – Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Jiří Freika, David Ledinský, Martin Palacký, Pavel Procházka
11. 11. 07 13:45 zzPERT Rarach FC Co je? 9. 0:6 (0:1)
Jednoznačné utkání s jednoznačným výsledkem.
Rarach FC Co je?
Aleš Novák – Petr Janiuk, Petr Jinda, Jakub Karda, Radek Mihalík, Martin Vašíček, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Roman Zimek – Karel Krčil, Jozef Ščury, Jiří Sedlák, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm, Ladislav Zimek
35 Jakub Žďárský 21., 37., 44. Karel Krčil
46. Jozef Ščury
52. Karel Šimek
57. Jiří Štechmüller
4. 11. 07 12:30 zzZLICH Co je? PKD 2006 8. 1:9 (0:2)
Kap. Co je?: Strašný terén a svaz by se měl zamyslet za co chce vlastně startovné. Šlo o zdraví!
S těžkým terénem se lépe popralo PKD a jasně zvítězilo, protože se snáze dostávalo do šancí a často je i proměňovalo.
Co je? PKD 2006
Roman Zimek – Karel Krčil, Jiří Sedlák, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Libor Achac – Jiří Černý, Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer
57. Karel Šimek 9., 38. Dušan Pařízek
19. Jan Thomayer
34., 60. Antonín Lavrenčík
36., 57. Matěj Chvojka
40. Petr Polák
43. OG
21. 10. 07 11:15 zzCIS Horošinktn FC Co je? 7. 0:6 k.
10. 10. 07 18:00 HRAB3 Co je? GK Ohradní A 6. 5:1 (2:0)
Utkání odpovídající 8.lize. Zvítězil lepší tým. Pavel Živný
Co je? GK Ohradní A
Roman Zimek – Karel Krčil, Petr Novotný, Jozef Ščury, Jiří Sedlák, Jiří Štechmüller, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Tomáš Burger – Miroslav Beneš, Petr Čmelík, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Zdeněk Kovář, Ondřej Srb, Karel Zeman
9., 26. Petr Vorm
55., 58. Karel Krčil
59. Jiří Štechmüller
58. Petr Čmelík
7. 10. 07 11:15 zzHAGI2 EKIS Praha B Co je? 5. 0:6 k.
27. 9. 07 16:30 zzJUNI1 Co je? Dědci 4. 1:3 (0:3)
V prvním poločase byl lepší tým hostů, ale po přestávce se dostali pod velký tlak a více než na hru se soustředili na debaty s rozhodčím. Jenže domácí nedokázali své příležitosti využívat a tak ještě naopak inkasovali. Vyzdvihnul bych výkon brankáře Dědků, který zmařil soupeřům neuvěřitelné šance. Vojtěch Sedmidubský, Matouš Kostlivý
Co je? Dědci
Roman Zimek – Karel Krčil, Jiří Sedlák, Karel Šimek, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Petr Buchal – František Buchal, František Buchal, Ondřej Mistr, Tomáš Rejfek, Jiří Thür, Radek Tomšů, Jan Váchal, Jakub Valeš, Tomáš Valeš
50. Karel Krčil 12. Jakub Valeš
14. František Buchal
29. František Buchal
20. 9. 07 17:45 zzJUNI1 Co je? Yakuza 3. 5:5 (4:2)
Utkání na velmi špatném povrchu bez jakéhokoliv náznaku kombinační hry. V zápase mírně dominoval domácí tým, ale hostům vyšly oba vstupy do poločasů a tím si zaslouženě vybojovali remízu. Tomáš Luka, Jan Horn
Co je? Yakuza
Roman Zimek – Karel Krčil, Petr Novotný, Jozef Ščury, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Radek Šnobl – Jiří Chadima, Lukáš Fadrhons, Jan Fukala, Michal Hora, Pavel Janeček, Martin Kopečný, Michal Seifert, Jakub Vaněček
19., 28. Jozef Ščury
21., 24., 53. Karel Krčil
11 Karel Krčil 4., 47. Michal Seifert
5. Jakub Vaněček
33. Jan Fukala
35. Michal Hora
13. 9. 07 16:45 zzPODVI AC/DC FC Co je? 2. 4:5 (1:3)
Mužstvo Co je? začalo v poli se 4 hráči, ale hned v úvodu doplnilo počet hráčů a získalo převahu herní i výsledkovou. V závěru ale polevilo a domácí toho využili ke snížení. Na vyrovnání už ale nezbyl čas. Miloš Krátký, Josef Dufek
AC/DC FC Co je?
Marian Jovič – Alexander Holko, Marek Hujer, Antonín Končinský, Jan Kubín, Ladislav Náměstek, Tomáš Tureček vs Roman Zimek – Karel Krčil, Petr Novotný, Jozef Ščury, Jiří Sedlák, Karel Šimek