Ne 9.9.07 16:15 zzS1 GFC Ya Basta! A   (HL8P)
Ne 9.9.07 17:30 zzS1 Los Muchachos River lejt B   (HL7J)
Ne 14.10.07 10:00 zzCIS Příkopy FC Judo club Jenis   (HL7I)
Ne 14.10.07 11:15 zzCIS OSTO6 Beer Team 4077 DUCKS   (HL8F)
Ne 9.12.07 12:30 zzZARUB Úderka Žižkov A votom to je VET   (VL3C)
Ne 9.12.07 13:45 zzZARUB Palouček AC Integrita Jinonice   (HL8N)

5. 12. 07 19:00 P1 The Wall Co je? 11. 4:3 (3:2)
Domácí zvítězili, ačkoli celé utkání odehráli pouze ve čtyřech v poli. Na osmou ligu rychlé, svižně odehrané utkání. Martin Procházka
The Wall Co je?
Pavel Knob – Jakub Havlíček, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal vs Roman Zimek – Karel Krčil, Jozef Ščury, Jiří Sedlák, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Petr Vorm, Ladislav Zimek
25., 27. Petr Vácha
28., 59. Lukáš Táborský
51 Lukáš Táborský 8., 42. Karel Krčil
18. Jiří Sedlák
41. Karel Krčil
21. 11. 07 17:00 DEKAN AC/DC FC The Wall 10. 1:6 (1:4)
Oboustranně slušně hrané utkání bez faulů. Lepší hrou se prezentovali hosté, když se po druhé brance obrana domácích rozpadla. David Král, Ivan Svoboda
AC/DC FC The Wall
Marian Jovič – Alexander Holko, Marek Hujer, Jan Kubín, Ladislav Náměstek, Tomáš Tureček vs Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Lukáš Ptáček, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal
5. Marek Hujer 10., 18. Petr Vácha
16. Lukáš Táborský
23., 54. Jakub Zamazal
57. Jakub Havlíček
11. 11. 07 13:45 zzHAGI4 The Wall Válcovna plechu FC 9. 7:2 (5:2)
Obě mužstva nastoupila bez hráčů na střídání, na hru to zpočátku nemělo vliv. Padlo po gólu na obou stranách, pak se štěstí začalo přiklánět k domácím, vedeným dobře hrajícím kapitánem Váchou, kteří vsítili pár rychlých gólů a po přestávce vyráželi do mnoha rychlých protiútoků. Utkání to bylo pohledné, domácí zaslouženě zvítězili. Jan Vaňkát, David Mařík
The Wall Válcovna plechu FC
Jan Topinka – Jakub Havlíček, Pavel Knob, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal vs Petr Nebehay – Tomáš Bedrna, Martin Dejmek, Petr Dobruský, Jozef Hojstrič, Roman Pýcha
6., 12., 37. Pavel Knob
18., 20., 27., 50. Petr Vácha
8. Petr Dobruský
29. Jozef Hojstrič
2. 11. 07 20:15 P3 Yakuza The Wall 8. 1:5 (1:1)
Yakuza: Výkon rozhodčích naprosto katastrofální, doporučujeme nedelegovat. Zkazili krásné utkání, přehmaty na obou stranách.

Rozhodčí: Výkon domácích ve druhé půli naprosto nedostačující, doporučujeme naučit se bránit a nehledat problémy jinde. První poločas vyrovnaný, rozhodly triviální chyby ve vápně Yakuzy.
Otakar Duben, Martin Viták
Yakuza The Wall
Martin Kopečný – Jiří Chadima, Vladimír Douša, Lukáš Fadrhons, Jan Fukala, Michal Hora, Michal Seifert, Radek Šnobl, Jakub Vaněček vs Pavel Knob – Jakub Havlíček, Tomáš Kapoun, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal
14. Vladimír Douša 18., 32., 42. Petr Vácha
40. Lukáš Táborský
47. Tomáš Kapoun
59. Jakub Zamazal
21. 10. 07 12:30 STOD Speciál Bráník A The Wall 7. 1:2 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nedostavil a tak po dohodě obou kapitánů, pískal Kodeš z Bráníku.
Vyrovnané, pohledné utkání, o jehož výsledku rozhodlo proměňování šancí.
Speciál Bráník A The Wall
Jiří Dorazil – Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Jiří Freika, David Ledinský, Martin Palacký, Pavel Procházka, Jan Ropický vs Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Tomáš Kapoun, Lukáš Ptáček, Petr Vácha, Jakub Zamazal
56. Martin Palacký 17., 35. Petr Vácha
10. 10. 07 16:45 zzPANK1 The Wall Rarach FC 6. 5:1 (2:0)
Jednoznačné utkání s jednoznačným výsledkem.
The Wall Rarach FC
Jan Topinka – Jakub Havlíček, Pavel Knob, Lukáš Ptáček, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal vs Aleš Novák – Matěj Bauer, Petr Janiuk, Jakub Karda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský
12., 53. Petr Vácha
18., 32. Pavel Knob
60. Jakub Havlíček
52. Jakub Karda
3. 10. 07 17:00 zzJUNI1 PKD 2006 The Wall 5. 8:5 (3:3)
První poločas byl až do 23 minuty jasnou záležitostí, poté však hosté zabrali a dokázali ještě do přestávky vyrovnat. Ve druhé půli se však projevilo, že hosté nemohli střídat, čehož domácí dokonale využili. Rostislav Klouda
PKD 2006 The Wall
Michal Slunečko – Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer vs Jan Topinka – Jakub Havlíček, Pavel Knob, Lukáš Ptáček, Lukáš Táborský, Jakub Zamazal
49., 55. Jakub Havlíček
26. 9. 07 17:45 zzJUNI1 The Wall Horošinktn FC 4. 6:0 k.
Výsledek odpovídá hře. Pavel Svoboda, Jan Jirásek
The Wall Horošinktn FC
Pavel Knob – Jakub Havlíček, Tomáš Kapoun, Lukáš Ptáček, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal vs Jan Hadrava – Martin Chába, Adam Maarfia, Jan Pěnkava, Tomáš Pešta, Miroslav Vidner
4., 15., 45. Jakub Havlíček
8., 18., 47., 49. Lukáš Ptáček
25., 54. Jakub Zamazal
50. Tomáš Kapoun
51., 53. Lukáš Táborský
1. Martin Chába
19. 9. 07 16:30 zzS1 GK Ohradní A The Wall 3. 0:6 k.
Mužstvo GK Ohradní se k zápasu nedostavilo v dostatečném počtu ani po uplynutí čekací doby.
GK Ohradní A The Wall
vs Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Tomáš Kapoun, Lukáš Táborský, Petr Vácha, Jakub Zamazal
12. 9. 07 16:45 zzHAGI4 The Wall EKIS Praha B 2. 6:0 k.
6. 9. 07 18:15 zzTKSPA Dědci The Wall 1. 0:6 (0:2)
Po většinu utkání diktovali tempo hosté. Dědci první půli dobře bránili, ale po přestávce už o vítězi nebylo pochyb. Radek Štveráček, Milan Balda
Dědci The Wall
František Buchal – František Buchal, Petr Buchal, Ondřej Mistr, Tomáš Rejfek, Radek Tomšů, Jan Váchal, Jakub Valeš, Tomáš Valeš vs Jan Topinka – Jakub Havlíček, Tomáš Kapoun, Pavel Knob, Petr Vácha, Jakub Zamazal