11. Sokol Vysočany SUP 13 3 4 6 29:45 10
12. Kotlářka CAHA FC SUP 13 2 5 6 15:27 9
13. Old Fernet Cinda SUP 13 4 1 8 27:48 9

Ne 23.9.07 13:45 zzTKSPA Hardly Athletic Athletico KMF   (HL8N)
Ne 23.9.07 15:00 zzTKSPA Šílené veverky Ivánci   (HL8L)
Ne 9.12.07 10:00 P2 Nikdo nikde Banana Chiquíta   (HL4D)
Ne 9.12.07 11:15 P2 Modrý balet A Konvikt klub   (HL7H)

10. 12. 07 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Old Fernet Cinda SUP 13. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání. Bod by si zasloužily oba týmy, jenže v poslední minutě rozhodl nejlepší hráč hostí o vítězství Fernetu. Ladislav Kovács, Petr Žižka
Sokol Vysočany SUP Old Fernet Cinda SUP
Michal Háva – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Bohuslav Rambousek, Jan Šuráň vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Richard Vladyka
9. Václav Hanzlík
15. Petr Hrabal
28., 60. Miroslav Kouble
47. Vladimír Kuneš
4. 12. 07 19:30 zzTKSPA Old Fernet Cinda SUP Valník 12. 4:1 (2:0)
Rozhodčí komentář neuvedli!!!
Old Fernet Cinda SUP Valník
Jan Říha – Vladimír Gistr, Miroslav Kouble, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Jan Halouska – Jan Frohna, Josef Kouba, Stanislav Roček, Luděk Tobola, Ctirad Veverka
6. Tomáš Průcha
15., 51. Miroslav Kouble
51. Vladimír Kuneš
56. Luděk Tobola
19. 11. 07 18:00 HRAB1 Suprtechno Old Fernet Cinda SUP 11. 6:0 (0:0)
Zápas byl předčasně ukončen po 1.poločase pro nedostatečný počet hráčů hostů způsobený třemi zraněními. Petr Tichý, Pavel Tichý
Suprtechno Old Fernet Cinda SUP
Jaroslav Sochor – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Bohumil Mauer, Zdeněk Polanský, Petr Řezníček, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček, Jiří Zach vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Eduard Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka
13. 11. 07 20:15 P2 Old Fernet Cinda SUP SuperNova L.F.C. 10. 5:2 (3:1)
Velmi pohledné utkání vysoké technické úrovně. Hrané v klidném a vyzrálém tempu. Petr Bartoš, Ladislav Král
Old Fernet Cinda SUP SuperNova L.F.C.
Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vladimír Kuneš, Richard Vladyka vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Klatovec, Jaroslav Novák, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček
3., 7., 33. Vladimír Gistr
12. Miroslav Kouble
36. Vladimír Kuneš
9., 45. Vladimír Anev
6. 11. 07 17:00 zzNOVOB Rokoska SUP Old Fernet Cinda SUP 9. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, kde vynikali oba brankáři a kterému by více slušela remíza. Vyhrál šťastnější tým. Dušan Melíšek, Miroslav Vostatek
Rokoska SUP Old Fernet Cinda SUP
Jaroslav MarekLudvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Matějka vs Richard Vladyka – Vladimír Gistr, Miroslav Kouble, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Jan Říha
20. Zdeněk Genčev
23. 10. 07 20:45 BECH Old Fernet Cinda SUP Kotlářka CAHA FC SUP 8. 0:3 (0:2)
Vyrovnaný zápas. Kotlářka rozhodla šťastnými góly o svém vítězství. Antonín Buriánek, Vlastimil Krkoška
Old Fernet Cinda SUP Kotlářka CAHA FC SUP
Vlastimil Krčmář – Ondřej Grafnetter, Eduard Krčmář, Vladimír Kuneš, Richard Vladyka, Vladimír Zúber vs Jaroslav Řezníček – Jaroslav Kvarda, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jiří Svátek, Martin Václavík, Jiří Vaněček
15. Jiří Vaněček
23. Martin Václavík
39. Miroslav Miketa
17. 10. 07 18:00 HRAB2 Felix club super Old Fernet Cinda SUP 7. 2:3 (0:1)
Felix hrál v první půli oslaben, přesto se statečně držel a pouze jednou inkasoval. Po poločase se již hrálo v plném počtu na obou stranách. Zápas byl vyrovnaný, odpovídající úrovni Superveteránské ligy. Zvítězilo šťastnější mužstvo. Štěpán Chládek, Josef Miltner
Felix club super Old Fernet Cinda SUP
Miroslav Čačka – Jan Fried, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil vs Vladimír Zúber – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka
37., 55. Milan Musil 11. Tomáš Průcha
34., 50. Vladimír Kuneš
48. Vladimír Kuneš
10. 10. 07 19:30 DEKAN Old Fernet Cinda SUP Cormoran FC SUP 6. 4:6 (2:2)
V prvním poločase nastoupili domácí pouze v 5 lidech, ale paradoxně se jim dařilo lépe, než když dorazil šestý hráč. Cormoran ač oslaben o vyloučeného hráče přehrál v druhém poločase Cindu a rozhodl tak o svém vítězství. Juraj Borovský, Martin Anger
Old Fernet Cinda SUP Cormoran FC SUP
Vladimír Zúber – Ondřej Grafnetter, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha vs Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka
19. František Vomáčka
2. 10. 07 17:00 zzNOVOB Čechie 12° SUP Old Fernet Cinda SUP 5. 4:2 (2:1)
Velmi pohledné utkání, hrané bez faulů. Čechie zúročila svoji herní převahu a zvítězila o dva góly. Miroslav Hyža
Čechie 12° SUP Old Fernet Cinda SUP
Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Vladimír Gistr – Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Vladimír Zúber
2. Zdeněk Kuttler
21., 34. Jiří Odvody
52. Luděk Koutný
15. Miroslav Kouble
53. Tomáš Průcha
26. 9. 07 19:00 P2 Old Fernet Cinda SUP Benda 1964 OFC SUP 4. 0:5 (0:1)
Jasný výsledek, ale pouze proto, že Cinda hrála vyrovnaně jen ve středu hřiště. Tým Benda lépe zúročil šance a také měl více štěstí. David Hylas
Old Fernet Cinda SUP Benda 1964 OFC SUP
Vladimír Gistr – Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vladimír Kuneš, Jiří Novák, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Jiří Kosina, Bohumil Vaňous, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
29., 43. Jiří Kosina
33., 47. Václav Zeman
35. Ladislav Břicháč
17. 9. 07 20:45 DEKAN Old Fernet Cinda SUP Žvahov 3. 2:6 (0:2)
Oboustranně technické utkání. Ladislav Šrám, Pavel Jančárek
Old Fernet Cinda SUP Žvahov
Vladimír Zúber – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Petr Junek, Miroslav Šišák, Jaroslav Vávra, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner
40. Vít Hujer
56. Vladimír Kuneš
1. Roman Werner
29., 45. Petr Duda
36. Petr Junek
58., 60. Jaroslav Chlumský
10. 9. 07 19:00 P1 Betl KFK SUP Old Fernet Cinda SUP 2. 4:4 (1:3)
V prvním poločase se dostali do vedení hráči Fernetu, ale po změně stran jakoby jim došly síly a Betl zaslouženě vyrovnal. Pavel Řezáč, Ivan Jurčík
Betl KFK SUP Old Fernet Cinda SUP
Petr Petřík – Jiří Doležal, Antonín Herzog, Pavel Keprta, Jan Kriesman, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Josef Zelinka vs Vladimír Zúber – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka
16., 51. Jiří Mužíček
55. Antonín Herzog
58. Pavel Keprta
6., 50. Miroslav Kouble
9. Tomáš Průcha
18. Eduard Krčmář
5. 9. 07 19:30 DEKAN Old Fernet Cinda SUP Houbaři 1. 0:6 (0:1)
Utkání poklidného průběhu rozhodla střelecká produktivita Houbařů, protože i Cinda měla množství šancí, ale nedokázala je proměnit. Radek Škarda, Jan Severa
Old Fernet Cinda SUP Houbaři
Vladimír Zúber – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha vs Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek