12. Dřevorubci Modřany S 11 1 1 9 17:43 3

Ne 23.9.07 13:45 zzJUNI1 Stříbrný hroch B Eskadra smrti   (HL8O)
Ne 23.9.07 15:00 zzJUNI1 Malvazinky 1.FC Poštmistři A   (HL8N)
Ne 9.12.07 10:00 zzHAGI4 S.N.F. B Drsný šrouby   (HL5G)
Ne 9.12.07 11:15 zzHAGI4 Cosmo Hagibor FC Višeň SK   (HL6H)
Ne 9.12.07 12:30 zzHAGI4 Sturm JM Beerchester United   (HL7J)

26. 11. 07 19:00 P2 Ortopedie Estudiantes 11. 9:2 (4:1)
Hráno za chumelenice. Rozhodla fyzická únava hostů, kteří neměli hráče na střídání. Luboš Lichtenberk, Josef Čáslavský
Ortopedie Estudiantes
Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Karel Pecold – Martin Just, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
13., 21., 26., 49., 54. Miloš Vaněk
23., 31. Arnošt Bartejs
46. Martin Vyštejn
60. Blahoslav Dolenský
18. OG
44. Miroslav Švarc
15. 11. 07 18:15 BECH Dřevorubci Modřany S Ortopedie 10. 2:5 (0:4)
Zápas byl rozhodnutý v prvním poločase, kdy mužstvo Ortopedie ovládlo hřiště. V druhém poločase se již jen utkání dohrávalo. Jaroslav Drahota, Václav Leitermann
Dřevorubci Modřany S Ortopedie
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Miroslav Michalec, Michal Turek, Petr Vorel vs Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn
53. Petr Vorel
56. Michal Turek
8., 17. Martin Vyštejn
10. Jiří Balcar
12. Arnošt Bartejs
43. Stanislav Dolejš
6. 11. 07 18:15 BECH Ortopedie Kbelák FC SUP 2. 4:1 (1:1)
Zápas odehrán ve vysokém tempu. První poločas byl vyrovnaný, v tom druhém se projevila větší vůle po vítězství v podání Ortopedie. Daniel Veselý, Martin Pác
Ortopedie Kbelák FC SUP
Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
8., 46., 48. Miroslav Vondráček
54. Jiří Balcar
10. Jiří Linc
31. 10. 07 17:00 BECH Tučňáci SUP A Ortopedie 8. 2:2 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nedostavili! Po dohodě pískali náhradní rozhodčí Arnošt a Hrdý. První poločas se hrál za mírné a druhý již za výrazné převahy Ortopedie. Její hráči však neproměnili žádnou ze šancí. Naopak v samotném závěru Tučňáci skórovali díky dalekonosnému nákopu brankáře, který se podílel přihrávkou už na jejich prvním gólu.
Tučňáci SUP A Ortopedie
Tomáš Kutal – Arnošt Barták, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Dušan Malý, Pavel Malý, Vladimír Rychtařík vs Stanislav Velíšek – Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
15. Arnošt Barták
59. Tomáš Kutal
3., 17. Miloš Vaněk
18. 10. 07 19:30 HANSP Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán 7. 2:2 (1:1)
Nervózní a bojovné střetnutí. Obdiv patří všem nastoupivším, za to v jakém tempu byli schopni utkání odehrát. Radek Kopal, Aleš Komárek
Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán
Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Karel Kohout – Miroslav Kotouč, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Jiří Listík, Luboš Poláček, Jan Vaněk, Milan Vondra, Jaroslav Zeman
56. Luboš Poláček
9. 10. 07 17:00 zzTKSPA Zelená liška TJ SUP A Ortopedie 6. 4:2 (1:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu zvládl lépe domácí tým a to zejména díky individuálním chybám na straně soupeře. Miloš Zapadlo, Jakub Jirásek
Zelená liška TJ SUP A Ortopedie
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Jaroslav Jačka, Jan Koukal, Alexandr Kurz, Karel Prokop vs Stanislav Velíšek – Arnošt Bartejs, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
26. Jaroslav Budín
37., 46., 59. Jaroslav Jačka
11. Miroslav Vlček
53. Martin Vyštejn
2. 10. 07 17:00 zzBALK Orion Praha SK SUP Ortopedie 5. 3:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas přinesl mnoho pěkných akcí, při kterých byli úspěšnější hráči Orionu, ale Ortopedie na konci ztrátu mohutně dotáhla. Vladimír Šišma, Vojtěch Hromíř
Orion Praha SK SUP Ortopedie
Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Jaroslav Dudek, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Leo Legnavský, Zdeněk Srba, Vít Štěpánek, Milan Světel vs Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
16. Milan Světel
34., 37. Zdeněk Srba
12., 59. Bohumil Sitta
38. Miloš Vaněk
25. 9. 07 18:15 zzTKSPA Ortopedie Nic Moc Boys SUP 4. 1:4 (1:1)
Po vyrovnané první půli se mužstvo NMB v půli druhé rozehrálo k lepšímu výkonu a zaslouženě zvítězilo. Martin Šašek, Miroslav Stoklásek
Ortopedie Nic Moc Boys SUP
Stanislav Velíšek – Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Pavel Naď – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Miroslav Lerche, Miloslav Moc, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Strnad, Michal Strohs
25. Martin Vyštejn 26 Stanislav Velíšek 22., 52. Vladimír Bartl
48., 57. Jiří Čermák
53. Miloslav Moc
19. 9. 07 17:45 zzJUNI1 Koliba F.C.V. Ortopedie 3. 2:1 (0:0)
Koliba slavila úspěch díky svému brankáři. Utkání rozhodly dva výpady do otevřené obrany Ortopedie v závěru utkání.
Koliba F.C.V. Ortopedie
Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Jaroslav Matoušek, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma vs Stanislav Velíšek – Arnošt Bartejs, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn
55. Václav Jozífek
59. Jindřich Tůma
60. Miloš Vaněk
11. 9. 07 20:15 P2 Ortopedie AGČV/Ajax 9. 2:2 (1:1)
Hra odpovídala opravdu SV lize. Neustálé dohady místo hry. Jaroslav Liška, Vojtěch Mráz
Ortopedie AGČV/Ajax
Miroslav Vlček – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Pavel Boček – Ladislav Burian, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Miloslav Lev, Ondřej Pfeffer, Vítězslav Ryšánek
4. Arnošt Bartejs
50. Jiří Balcar
12., 36. Vítězslav Ryšánek
5. 9. 07 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Ortopedie 1. 1:3 (1:1)
Hra měla úroveň SVL. První poločas byl vyrovnaný a skončil remízou. Ve druhém poločase byla Ortopedie lepším mužstvem a vstřelila dvě branky čímž zaslouženě zvítězila. Jan Krtil, Michal Wágner
Kapr tým SUP Ortopedie
Milan Švarc – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn