12. Dřevorubci Modřany S 11 1 1 9 17:43 3

Út 11.9.07 16:45 zzBALK VSK MFF UK Praha A Pašáci   (HL4B)
Út 11.9.07 18:00 zzBALK Žvahov Rokoska SUP   (SVL2A)
Ne 23.9.07 16:15 zzPODVI Bagr 1.FC Kucí vopálení SK   (HL8Q)
Ne 23.9.07 17:30 zzPODVI pRagga Urquell Rumové pralinky FC   (HL8P)
Ne 28.10.07 12:30 P1 S.T.R.U.P. South Stars   (HL5B)
Ne 28.10.07 13:45 P1 Black angels 1.FC VET Old boys Bohemia Chips   (VL4A)

26. 11. 07 19:15 HRAB1 Orion Praha SK SUP Kapr tým SUP 11. 2:1 (1:0)
Tým Orion zkouloval "kapříky" a sněhulácká torza rozhodčích se mohla oklepat a utíkat pro termosky s čajíkem. Jiří Uher, Jaroslav Krejčí
Orion Praha SK SUP Kapr tým SUP
Vojtěch Engelmann – Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Jiří Měsíček, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba, Milan Světel vs Milan Švarc – Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Luboš Svoboda, Karel Volf
29., 38. Václav Mornštejn 50. Milan Pristaš
12. 11. 07 20:15 P3 Estudiantes Orion Praha SK SUP 10. 2:8 (1:2)
První poločas byl herně vyrovnaný, v tom druhém hosté zvýšili aktivitu a navíc bezpečně proměňovali své šance. Hráno slušně. Vlastimil Krkoška, Pavel Poustecký
Estudiantes Orion Praha SK SUP
Karel Pecold – Martin Just, Lubomír Kubička, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda vs Vojtěch Engelmann – Jaroslav Dudek, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Vladimír Krigl, Jiří Měsíček, Václav Mornštejn, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba, Milan Světel
23. Karel Petržílka
57. Martin Just
9., 25., 52., 54. Václav Mornštejn
31., 47. Jaroslav Dudek
38., 53. Martin Rozehnal
10. 11. 07 10:00 STOD Orion Praha SK SUP Koliba F.C.V. 2. 1:4 (1:1)
Pěkné a svižné utkání. Orion doplatil na neproměňování šancí. Za stavu 1:1 neproměnil několik šancí a poté sám inkasoval. Pravidlo nedáš dostaneš dnes platilo minimálně ve třech případech. Nakonec zasloužená výhra Koliby. Kamil Kohout, Ladislav Neumar
Orion Praha SK SUP Koliba F.C.V.
Vojtěch Engelmann – Jaroslav Dudek, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Leo Legnavský, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba, Vít Štěpánek, Milan Světel vs Miroslav Kos – Antonín Alčer, Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Miroslav Mikulík, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma
9. Martin Rozehnal 18. Václav Jozífek
39. Miroslav Mikulík
45. Jindřich Tůma
51. Vladimír Karban
30. 10. 07 18:15 HANSP AGČV/Ajax Orion Praha SK SUP 8. 1:4 (0:2)
V poli celkem vyrovnaný zápas, ale koncovka Orionu byla daleko účinější. Jinak se hrálo čistě a ohleduplně. Tomáš Mládek, Jan Kroj
AGČV/Ajax Orion Praha SK SUP
Vítězslav Ryšánek – Luboš Beniak, Ladislav Burian, Zdeněk Havlík, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev, Jindřich Poláček, Fridolín Špatenka vs Vojtěch Engelmann – Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Vladimír Panýrek, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba, Vít Štěpánek, Milan Světel
56. Luboš Beniak 6., 35. Martin Rozehnal
21. Vít Štěpánek
46. Milan Světel
20. 10. 07 15:00 DEKAN Orion Praha SK SUP Tučňáci SUP A 7. 2:7 (0:5)
Tučnáci byli lepším týmem. Hře Orionu chyběla myšlenka. Filip Boubín, Jiří Němec
Orion Praha SK SUP Tučňáci SUP A
Milan Světel – Arnošt Böhm, Jaroslav Dudek, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Leo Legnavský, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Martin Rozehnal, Vít Štěpánek vs Tomáš Kutal – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Dušan Malý, Pavel Malý, Vladimír Rychtařík
42., 54. Martin Rozehnal 1., 48. Arnošt Barták
3., 14., 29. Dušan Malý
13., 43. Stanislav Lehocký
8. 10. 07 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Orion Praha SK SUP 6. 5:3 (4:0)
Pohledné utkání s převahou Šumavanu, který v závěru zvolnil tempo a Orion snížil na konečných 3:5. Zdeněk Fiala, Karel Chaloupka
Supráci Šumavan-Balkán Orion Praha SK SUP
Karel Kohout – Miroslav Kotouč, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Milan Vondra, Jaroslav Zeman vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Vladimír Panýrek, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba, Vít Štěpánek
59. Zdeněk Srba
2. 10. 07 17:00 zzBALK Orion Praha SK SUP Ortopedie 5. 3:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas přinesl mnoho pěkných akcí, při kterých byli úspěšnější hráči Orionu, ale Ortopedie na konci ztrátu mohutně dotáhla. Vladimír Šišma, Vojtěch Hromíř
Orion Praha SK SUP Ortopedie
Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Jaroslav Dudek, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Leo Legnavský, Zdeněk Srba, Vít Štěpánek, Milan Světel vs Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
16. Milan Světel
34., 37. Zdeněk Srba
12., 59. Bohumil Sitta
38. Miloš Vaněk
25. 9. 07 16:30 zzBALK Zelená liška TJ SUP A Orion Praha SK SUP 4. 2:2 (2:1)
Zelená liška byla techničtějším týmem a po většinu zápasu ovládala hru, ale bohužel neproměnila řadu šancí. Petr Deršák, Jan Tumpach
Zelená liška TJ SUP A Orion Praha SK SUP
Jaroslav Budín – Jan Koukal, Alexandr Kurz, Miroslav Myšák, Petr Šimek, Jan Slavíček, Libor Sněhota vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba, Vít Štěpánek, Milan Světel
8. Alexandr Kurz
20. OG
24. Zdeněk Srba
58. Martin Rozehnal
18. 9. 07 16:30 zzBALK Nic Moc Boys SUP Orion Praha SK SUP 3. 2:0 (1:0)
Velmi pěkné utkání, v němž měla obě mužstva jediný cíl, bavit se fotbalem. A bylo opravdu naco koukat. Klobouk dolů. Jan Goll
Nic Moc Boys SUP Orion Praha SK SUP
Pavel Naď – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Aleš Leger, Miroslav Lerche, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Pavel Strnad, Michal Strohs vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Jiří Měsíček, Václav Mornštejn, Martin Rozehnal, Vít Štěpánek, Milan Světel
28. Pavel Štochl
60. Jiří Čermák
10. 9. 07 18:00 zzANG Orion Praha SK SUP Dřevorubci Modřany S 9. 4:1 (1:0)
Pohledné utkání za stálého deště rozhodlo pár minut na začátku druhého poločasu. Pak už se jenom dohrávalo. Dalibor Svoboda
Orion Praha SK SUP Dřevorubci Modřany S
Vladimír Panýrek – Arnošt Böhm, Jaroslav Dudek, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Vladimír Krigl, Leo Legnavský, Jiří Měsíček, Martin Rozehnal, Vít Štěpánek vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Josef Kindl, Miroslav Michalec, Josef Vilčko, Petr Vorel
8., 31. Vladimír Krigl
34. Miloš Jirák
35. Vít Štěpánek
52. Jarmil Havlíček
4. 9. 07 17:00 zzBALK Kbelák FC SUP Orion Praha SK SUP 1. 2:1 (0:0)
1. půle bez šancí vstřelit branku, až druhá půle začala být fotbalovější. Kbelák otevřel skóre a poté si brankář Kbeláku nepochopitelně hodil míč z rohu do branky. Ve 49.minutě domácí proměnili penaltu po vysoké noze spoluhráče. Po penaltě byl zápas velmi nervózní a vyhecovaný ze stranky Orionu. Milan Énok, Lubomír Řádek
Kbelák FC SUP Orion Praha SK SUP
Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Oldřich Passler, Jiří Veselý, Luboš Vlk vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Vladimír Krigl, Leo Legnavský, Jiří Měsíček, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba