12. Dřevorubci Modřany S 11 1 1 9 17:43 3

Čt 20.9.07 16:30 zzANG Blaženka spiders Terasy KFC A   (HL5C)
Čt 20.9.07 17:45 zzANG Dvorce Senils Inter Lotyšák VET A   (VL3C)
So 6.10.07 08:45 zzANG Terasy KFC B Santovi Sobi   (HL7B)
So 6.10.07 10:00 zzANG Kehar Club FC Borussia Bubeneč   (HL3C)
So 6.10.07 11:15 zzANG Stará dáma Dvorce SK MPI   (HL3A)
Čt 18.10.07 16:30 zzANG Terasy KFC A Penco FC   (HL5C)

26. 11. 07 18:15 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Dřevorubci Modřany S 11. 6:3 (2:0)
Bezkontaktní zápas, kde nebylo důležité vyhrát, ale zůčastnit se a užít si co nejvíce. Hrálo se ve stylu fair play. Od týmů ze Superveteránské ligy by se týmy z Hanspaulské ligy měly něco přiučit. Radek Matoušek, Petr Matoušek
Supráci Šumavan-Balkán Dřevorubci Modřany S
Karel Kohout – Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Miloš Maršíček, Luboš Poláček, Milan Vondra, Jaroslav Zeman vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Michal Turek, Josef Vilčko, Petr Vorel
12., 25., 35., 52. Miroslav Kotouč
43., 47. Ladislav Linek
45., 52., 53. Petr Vorel
15. 11. 07 18:15 BECH Dřevorubci Modřany S Ortopedie 10. 2:5 (0:4)
Zápas byl rozhodnutý v prvním poločase, kdy mužstvo Ortopedie ovládlo hřiště. V druhém poločase se již jen utkání dohrávalo. Jaroslav Drahota, Václav Leitermann
Dřevorubci Modřany S Ortopedie
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Miroslav Michalec, Michal Turek, Petr Vorel vs Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn
53. Petr Vorel
56. Michal Turek
8., 17. Martin Vyštejn
10. Jiří Balcar
12. Arnošt Bartejs
43. Stanislav Dolejš
8. 11. 07 19:30 DEKAN AGČV/Ajax Dřevorubci Modřany S 2. 5:1 (2:0)
Slušné utkání bez faulů, kde Dřevorubci měli o jednoho hráče méně, což se s ubíhajícím časem projevilo. Petr Pavlata
AGČV/Ajax Dřevorubci Modřany S
Pavel Boček – Luboš Beniak, Ladislav Burian, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev, Jindřich Poláček, Vítězslav Ryšánek vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Josef Kindl, Josef Vilčko, Petr Vorel
21. Luboš Beniak
25., 46. Petr Janoušek
53. Ladislav Burian
57. Jindřich Poláček
58. Petr Vorel
4. 11. 07 15:00 zzANG Dřevorubci Modřany S Nic Moc Boys SUP 8. 2:5 (1:4)
Hráči týmu Nic Moc Boys lépe kombinovali a přesně zakončovali. Utkání se tak vyvinulo jasně v jejich prospěch. Dřevorubcům chyběl větší pohyb a jenom dobrý výkon brankáře je zachránil od vyšší porážky.
Dřevorubci Modřany S Nic Moc Boys SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Josef Kindl, Miroslav Michalec, Karel Šlajch, Josef Vilčko, Petr Vorel vs Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Miloslav Moc, Pavel Naď, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Michal Strohs
25. Petr Fabián
51. Josef Vilčko
11. Pavel Selinger
19., 23. Miloslav Moc
28. Pavel Štochl
48. Jiří Čermák
15. 10. 07 16:30 zzANG Koliba F.C.V. Dřevorubci Modřany S 7. 4:3 (2:3)
Koliba se hned v první minutě ujala vedení po brejku Dražíka. Dřevorubci zaslouženě vyrovnali a přidali ještě dvě rychlé branky. Koliba do poločasu stihla snížit a ve druhém poločase se jí zasluhou vlastního gólu povedlo vyrovnat. Rozhodující branku vstřelil čtvrt hodiny před koncem domácí Tůma.

Brankář hostujícího celku Moucha nám vyhrožoval, že nás bude letos pískat a úmyslně nás poškodí.
Štěpán Minařík, Petr Štípl
Koliba F.C.V. Dřevorubci Modřany S
Zdeněk Dražík – Antonín Alčer, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Jaroslav Matoušek, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Josef Kindl, Miroslav Michalec, Karel Šlajch, Josef Vilčko, Petr Vorel
39. Jarmil Havlíček
8. 10. 07 16:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP 6. 0:2 (0:2)
Kbelák začal výborně, zatlačil domácí do defenzivy a donutil je k chybám, které vedli k brankám v síti Dřevorubců. Poté se hra vyrovnala a po změně stran byli domácí dokonce aktivnější, kopali penaltu, ale trestuhodně ji zahodili. Hostující celek si už pak výhru pohlídal. Michal Petráš
Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP
Petr Vorel – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Kim Thanh Hoang, Josef Kindl, Miroslav Michalec, Ivan Moucha, Josef Vilčko vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Milan Novák, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
4. Jiří Veselý
6. Jiří Pácha
3. 10. 07 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Dřevorubci Modřany S 5. 8:0 (5:0)
Klidné a pohodové utkání úrovně první superveteránské ligy s mnoha pěknými brankami mužstva Kapr tým. Jednoznačný zápas. Jiří Sušický, Jan Krtil
Kapr tým SUP Dřevorubci Modřany S
Milan Švarc – Josef Bartl, Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Karel Volf vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Josef Vilčko, Petr Vorel
4., 35. Josef Bartl
18. Karel Pillmann
21. Josef Trepeš
25., 49., 58. Luboš Svoboda
26. Milan Pristaš
24. 9. 07 17:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Estudiantes 4. 2:0 (0:0)
Dobré utkání, ale v pěti se hrát nedá. Dřevorubci překonali soupeře tím, že měli více hráčů na střídání.
Dřevorubci Modřany S Estudiantes
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Kim Thanh Hoang, Josef Kindl, Miroslav Michalec, Karel Šlajch, Josef Vilčko, Petr Vorel vs Lubomír Kubička – Martin Just, Václav Páv, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
31. Miroslav Michalec
49. Petr Vorel
20 Miroslav Michalec
17. 9. 07 17:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Zelená liška TJ SUP A 3. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání s velkým množstvím gólových příležitostí. Zvítězil tým, který měl více šancí a také více sil v závěru zápasu. Roman Počta, Filip Malý
Dřevorubci Modřany S Zelená liška TJ SUP A
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Kim Thanh Hoang, Josef Kindl, Miroslav Michalec, Josef Vilčko vs Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Jan Koukal, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Jan Slavíček, Libor Sněhota
24. Kim Thanh Hoang 13., 44. Alexandr Kurz
10. 9. 07 18:00 zzANG Orion Praha SK SUP Dřevorubci Modřany S 9. 4:1 (1:0)
Pohledné utkání za stálého deště rozhodlo pár minut na začátku druhého poločasu. Pak už se jenom dohrávalo. Dalibor Svoboda
Orion Praha SK SUP Dřevorubci Modřany S
Vladimír Panýrek – Arnošt Böhm, Jaroslav Dudek, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Vladimír Krigl, Leo Legnavský, Jiří Měsíček, Martin Rozehnal, Vít Štěpánek vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Josef Kindl, Miroslav Michalec, Josef Vilčko, Petr Vorel
8., 31. Vladimír Krigl
34. Miloš Jirák
35. Vít Štěpánek
52. Jarmil Havlíček
6. 9. 07 19:30 DEKAN Dřevorubci Modřany S Tučňáci SUP A 1. 2:2 (1:0)
Zápas rozdílných poločasů. První půle patřila domácím, ale asi od 35. minuty se hra jakoby mávnutím proutku změnila a hosté začali tahat za delší konec. Vyrovnat se jim podařilo ale až v samém závěru.
Dřevorubci Modřany S Tučňáci SUP A
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Miroslav Michalec, Karel Šlajch, Josef Vilčko, Petr Vorel vs Tomáš Kutal – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Pavel Malý, Vladimír Rychtařík