St 12.9.07 16:45 zzNKBE Útlum Lucky team   (HL6C)
St 12.9.07 18:00 zzNKBE Parta z Jarova VET Hloubětínské srdce   (VL2B)
Út 18.9.07 16:30 zzPODVI Perpetis Petrohradská BFK B   (HL8E)
Út 18.9.07 17:45 zzPODVI Prokaryota FZ PRKA   (HL7I)

26. 11. 07 18:00 ZAK Nic Moc Boys SUP Kbelák FC SUP 11. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas. Větší štěstí na straně Boys. Jaroslav Příbrský, Marek Four
Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Aleš Leger, Pavel Naď, Miroslav Pospíšil, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Pavel Strnad, Michal Strohs vs Josef Roušal – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
14. Vladimír Bartl
52. Aleš Leger
45. Jiří Veselý
17. 11. 07 11:15 STOD Kbelák FC SUP Koliba F.C.V. 10. 0:2 (0:2)
Domácí byli celé utkání jasně lepší, ale fotbal je o gólech. Mohlo by se hrát klidně do půlnoci a Kbelák by černobílou kouli do branky prostě nedovalil, neboť ve svatyni Koliby exceloval brankář Kos.
Kbelák FC SUP Koliba F.C.V.
Boris Novotný – Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Miroslav Kos – Antonín Alčer, Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Václav Jozífek, Karel Kušnír, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma
18. Václav Jozífek
28. Miroslav Mikulík
6. 11. 07 18:15 BECH Ortopedie Kbelák FC SUP 2. 4:1 (1:1)
Zápas odehrán ve vysokém tempu. První poločas byl vyrovnaný, v tom druhém se projevila větší vůle po vítězství v podání Ortopedie. Daniel Veselý, Martin Pác
Ortopedie Kbelák FC SUP
Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Bohumil Sitta, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
8., 46., 48. Miroslav Vondráček
54. Jiří Balcar
10. Jiří Linc
31. 10. 07 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Kbelák FC SUP 8. 1:0 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavili! Po dohodě pískal Pavel Bočan z mužstva Killing power. Celý zápas byl slušný a s velkým nasazením z obou stran. Šance byly také vyrovnané a zápasu by slušela remíza. Jediná branka padla z pokutového kopu za hraní rukou v pokutovém území.
Kapr tým SUP Kbelák FC SUP
Milan Švarc – Jiří Melč, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Karel Volf vs Boris Novotný – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý, Luboš Vlk
55. Luboš Svoboda
15. 10. 07 20:15 P1 Kbelák FC SUP Estudiantes 7. 1:3 (0:2)
Hosté vytěžili z minima příležitostí tři branky, ač převážnou část utkání byli pod tlakem, ke konci přímo drtivým. Kbelák ale nedokázal zakončovat a proto prohrál. Robin Náse, Ivan Kovařík
Kbelák FC SUP Estudiantes
Miloslav Špaček – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý, Luboš Vlk vs Karel Pecold – Lubomír Kubička, Petr Kytka, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
37. Jiří Veselý 18. Karel Petržílka
26., 39. Miroslav Švarc
8. 10. 07 16:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP 6. 0:2 (0:2)
Kbelák začal výborně, zatlačil domácí do defenzivy a donutil je k chybám, které vedli k brankám v síti Dřevorubců. Poté se hra vyrovnala a po změně stran byli domácí dokonce aktivnější, kopali penaltu, ale trestuhodně ji zahodili. Hostující celek si už pak výhru pohlídal. Michal Petráš
Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP
Petr Vorel – Dušan Bruncko, Petr Fabián, Jarmil Havlíček, Kim Thanh Hoang, Josef Kindl, Miroslav Michalec, Ivan Moucha, Josef Vilčko vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Milan Novák, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
4. Jiří Veselý
6. Jiří Pácha
6. 10. 07 13:45 zzNKBE Kbelák FC SUP AGČV/Ajax 5. 1:1 (1:1)
Kvalitní utkání skončilo zaslouženou remízou. Hrálo se slušně a korektně. František Svoboda, Luděk Hnátek
Kbelák FC SUP AGČV/Ajax
Josef Roušal – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Milan Novák, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Pavel Boček – Ladislav Burian, Zdeněk Havlík, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Pavel Jirsa, Miloslav Lev, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček
27. Jiří Veselý 5. Ladislav Burian
26. 9. 07 19:00 P3 Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP 4. 2:3 (1:3)
Utkání hrané krásně a vyrovnaně, které rozhodl dvěma zásahy Novotný. Zápas proběhl v duchu fair play. Milan Kříž, Petr Kučera
Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP
Tomáš Kutal – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Dušan Malý, Pavel Malý, Vladimír Rychtařík vs Miloslav Špaček – Tomáš Hudec, Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Luboš Vlk
5. Dušan Malý
42. Arnošt Barták
9. Luboš Vlk
15., 18. Boris Novotný
17. 9. 07 17:00 ARIT Kbelák FC SUP Supráci Šumavan-Balkán 3. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodla jediná úspěšná střela Šumavanu. Tomáš Vais, Michal Juna
Kbelák FC SUP Supráci Šumavan-Balkán
Kamil Kyral – Jiří Březina, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Oldřich Passler, Luboš Vlk vs Karel Kohout – Miroslav Kotouč, Jiří Kůrka, Ladislav Linek, Jiří Listík, Luboš Poláček, Jaroslav Zeman
24. Miroslav Kotouč
11. 9. 07 18:00 zzNKBE Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A 9. 3:0 (1:0)
Vyrovnané, pohledné utkání, které prakticky rozhodla polovlastní branka v 29.minutě. Po autovém vhazování a následné teči, její uznání natolik rozhodilo tým Zelené lišky a zvláště pak bratry Budíny, že minimálně 15 minut ze druhé půle diskutovali mezi sebou a nekoncentrovali se na hru. Toho Kbelák bezezbytku využil k jistému vítězství. Karel Bureš, Daniel Los
Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A
Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Boris Novotný, Oldřich Passler vs Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Jan Koukal, Alexandr Kurz, Karel Prokop
29. Miroslav Hulín
44. Tomáš Hudec
52. Miroslav Brabec
4. 9. 07 17:00 zzBALK Kbelák FC SUP Orion Praha SK SUP 1. 2:1 (0:0)
1. půle bez šancí vstřelit branku, až druhá půle začala být fotbalovější. Kbelák otevřel skóre a poté si brankář Kbeláku nepochopitelně hodil míč z rohu do branky. Ve 49.minutě domácí proměnili penaltu po vysoké noze spoluhráče. Po penaltě byl zápas velmi nervózní a vyhecovaný ze stranky Orionu. Milan Énok, Lubomír Řádek
Kbelák FC SUP Orion Praha SK SUP
Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Tomáš Hudec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Milan Novák, Oldřich Passler, Jiří Veselý, Luboš Vlk vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Vladimír Krigl, Leo Legnavský, Jiří Měsíček, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba