Ne 13.4.08 16:15 zzRIEG Hardly Athletic Samson Žižkov 1.FC   (HL8O)
Ne 13.4.08 17:30 zzRIEG Beach attack 90210 Vozovna Hloubětín A   (HL8O)
Ne 27.4.08 17:30 zzRIEG M16 AC FC Samson Žižkov 1.FC   (HL8O)
Ne 27.4.08 18:45 zzRIEG FC Praha 07 Beach attack 90210   (HL8O)
Ne 25.5.08 17:30 zzRIEG Vozovna Hloubětín A Samson Žižkov 1.FC   (HL8O)
Ne 25.5.08 18:45 zzRIEG Beach attack 90210 M16 AC FC   (HL8O)

23. 6. 08 17:00 DEKAN Ortopedie Zelená liška TJ SUP A 13. 11:4 (7:1)
Utkání průměrné úrovně a jednoznačného průběhu, především v první půli. Ortopedie soupeře převyšovala v rychlosti a díky přesnému zakončení rozhodla o vítězství už do přestávky. Po změně stran Zelená liška zlepšila kombinaci a vyrovnala hru. Ortopedie trochu polevila, ale měla už nahráno.
Ortopedie Zelená liška TJ SUP A
Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Jaroslav Jačka, Jan Koukal, Libor Sněhota
49., 54. Jaroslav Budín
10. 6. 08 19:00 P1 Ortopedie Betl KFK SUP 11. 2:1 (1:0)
Hosté neměli nikoho na střídání, což se po chvíli projevilo na jejich pohybu. Ortopedie byla celé utkání lepší, měla spoustu šancí, ale skvělý Petřík držel Betl nad vodou. Ve druhé půli Betl dokonce po ojedinělém protiútoku vyrovnal, domácí však ještě stihli strhnout vítězství na svou stranu.
Ortopedie Betl KFK SUP
Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Petr Petřík – Jan Chleboun, Karel Groš, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Josef Zelinka
11. Stanislav Dolejš
57. Miloš Vaněk
53. Jan Chleboun
4. 6. 08 17:00 zzNOVOB Koliba F.C.V. Ortopedie 10. 1:4 (0:2)
Průběh utkání odpovídal úrovni SV 1.A. Pěkné akce na obou stranách, s lepší koncovkou mužstva Ortopedie.
Koliba F.C.V. Ortopedie
Miroslav Kos – Antonín Alčer, František Bárta, Josef Čápek, Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Karel Kušnír, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Pavel Soukup, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
43. František Bárta 5. Jiří Balcar
9. Miloš Vaněk
31., 56. Martin Vyštejn
27. 5. 08 18:15 zzNKBE Ortopedie Kbelák FC SUP 9. 1:0 (1:0)
Hosté byli po všech stránkách aktivnější. Kromě fotbalové i v řečnění a to jak do vlastních řad, tak i směrem k prothráčům a rozhodčímu. O vítězi rozhodla už 4.minuta kdy si dezorientovaný Novotný vstřelil po standardní situaci vlastní branku.
Ortopedie Kbelák FC SUP
Jiří Pavlík – Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Kamil Kyral – Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
4. OG 56. Jiří Veselý
22. 5. 08 17:00 zzTKSPA Tučňáci SUP A Ortopedie 8. 0:4 (0:1)
Zápas na malém hřišti, hraný ohleduplně od obou mužstev. Ze hry měla více Ortopedie, Tučňáci však stále hrozili z brejků. Ortopedie zvítězila naprosto zaslouženě. Martin Havlíček, Patrik Kolen
Tučňáci SUP A Ortopedie
Vratislav Arnošt – Arnošt Barták, Pavel Bílek, Tomáš Kutal, Stanislav Lehocký, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
12. OG
36. Miloš Vaněk
41., 59. Martin Vyštejn
13. 5. 08 19:30 BECH Ortopedie Estudiantes 7. 6:0 (3:0)
Velmi slušně hrané utkání. Ortopedi byli téměř ve všech soubojích rychlejší i důraznější, velmi dobře kombinovali. Estudiantes si určitě zasloužili góla, ale Ortopedí brankář byl proti. Kromě 6 gólů trefili domácí asi 4 tyče. Utkání pomohl super terén a počasí. Jaroslav Tomeš, Michal Blažek
Ortopedie Estudiantes
Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Václav Král – Martin Just, Lubomír Kubička, Karel Pecold, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman
2., 6. Arnošt Bartejs
21., 60. Miroslav Vondráček
44. Miloš Vaněk
60. Martin Vyštejn
6. 5. 08 20:15 P2 Čechie 12° SUP Ortopedie 6. 1:4 (1:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. První měl vyrovnaný průběh, domácí se chvíli před přestávkou ujali vedení. Druhý poločas patřil soupeři - zpřesnil zakončení, brzy vyrovnal a v závěrečné čtvrtnodině přidal další tři branky.
Čechie 12° SUP Ortopedie
Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
29. Luděk Koutný 33. Miloš Vaněk
45. Miroslav Vlček
49. Arnošt Bartejs
59. Martin Vyštejn
31. Jiří Pavlík
29. 4. 08 20:45 zzNOVOB Orion Praha SK SUP Ortopedie 5. 1:4 (0:1)
Super zápas. Vynikající úroveň. Jiří Sušický
Orion Praha SK SUP Ortopedie
Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Miloslav Kolpek, Jiří Měsíček, Jan Nesvorný, Rudolf Piršel, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba, Vít Štěpánek vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
54. Miloš Jirák 22., 60. Jiří Balcar
46., 53. Martin Vyštejn
23. 4. 08 17:00 HANSP Ortopedie AGČV/Ajax 4. 3:0 (1:0)
Utkání bylo sehráno v dobrém tempu. Tým Ortopedie vyhrál zaslouženě. David Juřík, Filip Novák
Ortopedie AGČV/Ajax
Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Pavel Boček – Luboš Beniak, Jaroslav Červenka, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Ondřej Pfeffer, Fridolín Špatenka
19. Miroslav Vlček
41. Jiří Balcar
49. Miroslav Vondráček
16. 4. 08 18:00 HRAB2 Suprtechno Ortopedie 3. 0:2 (0:0)
Pohledné utkání poklidného průběhu. Rozhodla výstavní střela z dálky, která se odrazila od břevna do sítě. Po bezbrankovém prvním poločase se Ortopedie ujala vedení, které v závěru pojistila již zmíněnou ranou z dálky.
Suprtechno Ortopedie
František Moulík – Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Petr Řezníček, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
34. Martin Vyštejn
59. Karel Vyšata
59. Miroslav Vlček
9. 4. 08 19:30 DEKAN Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán 2. 2:9 (0:5)
Šumavan od první minuty nedal soupeři žádnou šanci a odvezl si zaslouženou vysokou výhru.
Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán
Stanislav Velíšek – Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn vs Karel Kohout – Jaroslav Kletečka, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Jiří Vajnar, Milan Vondra, Jaroslav Zeman
34., 56. Miloš Vaněk 5., 8., 15., 50., 51. Miroslav Kotouč
6., 42. Ladislav Linek
20. Jaroslav Zeman
31. Jaroslav Kletečka
3. 4. 08 19:15 ZAK Cormoran FC SUP Ortopedie 1. 2:2 (0:2)
Utkání, v němž nechybělo vůbec nic, hlavně bojovnost a nasazení. V první půli byl tým Ortopedie výrazně lepší, což potvrdil dvěma brankami. Ve druhé půli neproměnil několik jasných gólových šancí a na to doplatil, když během chvilky srovnali Cormorani na 2:2. Karel Votruba, Petr Vacek
Cormoran FC SUP Ortopedie
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Stanislav Velíšek – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn