11. Sokol Vysočany SUP 13 3 4 6 29:45 10
12. Kotlářka CAHA FC SUP 13 2 5 6 15:27 9
13. Old Fernet Cinda SUP 13 4 1 8 27:48 9

Po 3.9.07 18:00 HRAB2 Sbohemka Socra FC AFK Karlín   (HL7A)
Po 3.9.07 19:15 HRAB2 JUDr. Brouk Pytlík Popel Praha FC   (HL8B)
Po 3.9.07 20:30 HRAB2 Felix club VŠSK MFF UK D   (HL5A)
So 17.11.07 13:45 zzZARUB Beton FC Komtupapa   (HL6G)
So 17.11.07 15:00 zzZARUB Literpool United TotalHam   (HL8M)

10. 12. 07 19:00 P2 SuperNova L.F.C. Cormoran FC SUP 13. 1:5 (0:3)
Jasná záležitost v podání Cormoranu. Poměrně pěkný chodivý fotbálek. Hosté si vypracovali potřebný náskok a nechali SuperNovu hrát. Ta se nakonec dočkala čestného úspěchu, když se výstavní trefou prosadil Žák.
SuperNova L.F.C. Cormoran FC SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Martin Burian, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Václav Žák vs Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka
55. Václav Žák 3., 50. František Vomáčka
9., 30., 40. Roman Heinz
6. 12. 07 20:15 P3 Cormoran FC SUP Rokoska SUP 12. 2:4 (0:1)
Pěkné utkání, které mělo šťávu až do posledních vteřin. Richard Papež
Cormoran FC SUP Rokoska SUP
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Petr Pleva, Jiří Štědronský
36. Daniel Los
48. Josef Kurka
26. OG
33., 40., 46. Petr Pleva
22. 11. 07 18:00 ZAK Kotlářka CAHA FC SUP Cormoran FC SUP 11. 2:2 (0:0)
Po bezbrankovém poločase se do hry nejdříve dostali hráči Cormoránu vstřelením dvou slepených gólů. Kotlářka se ale oklepala a srovnala výsledek na konečnou remízu.
Kotlářka CAHA FC SUP Cormoran FC SUP
Zdeněk Václavík – Karel Máchal, František Měchura, Miroslav Miketa, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Jiří Vaněček vs Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka
51. Miroslav Miketa
57. Jiří Vaněček
45. Zdeněk Sahula
46. Roman Heinz
14. 11. 07 19:15 HRAB3 Cormoran FC SUP Felix club super 10. 5:0 (4:0)
Jednoznačné utkání, které vyhrál lepší tým. David Šindler, Marek Sikora
Cormoran FC SUP Felix club super
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, František Šťasta
8., 30., 51. Josef Kurka
14. Jiří Vacík
23. Roman Heinz
8. 11. 07 20:45 DEKAN Cormoran FC SUP Žvahov 9. 3:4 (1:3)
Utkání hrané ve velice slušném tempu s maximálním nasazením všech hráčů. Na konci poločasu zbytečně vyhecované. Po půli jsme viděli pěkný, rychlý fotbal. Petr Pavlata, Jaroslav Lukeš
Cormoran FC SUP Žvahov
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Miloš Cihelka, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Junek, Emil Vitásek, Roman Werner
26. Roman Heinz
32. Zdeněk Sahula
49. Daniel Los
30 Vladimír Kolařík 11., 19. Petr Junek
20., 35. Jaroslav Chlumský
20. Josef Glaser
31. 10. 07 20:15 P1 Houbaři Cormoran FC SUP 4. 3:3 (1:1)
Cormoran se dostal do vedení z prvního útoku, ale v poločase byl stav nerozhodný, protože Straka v 18.minutě vyrovnal. Po změně stran nejprve otočil skóre Jirouch a když Petroušek zvyšoval na 3:1, zdálo se být rozhodnuto. Cormoran totiž neměl nikoho na střídání. Přesto však našel síly na závěrečný nápor, ve kterém nejprve snížil Heinz a dvě minuty před koncem vyrovnal Vacík. Jaroslav Špryňar, Lukáš Zeman
Houbaři Cormoran FC SUP
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Vladimír Kolařík – Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka
18. Stanislav Straka
40. František Jirouch
52. Stanislav Petroušek
2. František Vomáčka
55. Roman Heinz
58. Jiří Vacík
24. 10. 07 19:15 HRAB2 Čechie 12° SUP Cormoran FC SUP 8. 0:10 (0:4)
Čechie byla zjevně pomalejší a nebyla Cormoránovi vážnějším soupeřem. Klidně a velmi slušně vedené utkání. Hráč Trnka po utkání neoficiálně oznámil konec své fotbalové kariéry zdrcen výsledkem.
Čechie 12° SUP Cormoran FC SUP
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík
2., 42., 50., 54. Roman Heinz
20., 23., 29., 31. Josef Kurka
37. Jiří Vacík
59. Daniel Los
17. 10. 07 20:15 P2 Cormoran FC SUP Benda 1964 OFC SUP 7. 5:3 (1:2)
První polovina zápasu byla velice vyrovnaná, ale po odpískání druhé poloviny Cormoráni zabojovali a i bez střídání zvítězili. Michal Krystín, Jaroslav Hudec
Cormoran FC SUP Benda 1964 OFC SUP
Jaroslav Tvrz – Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Vacík vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Jiří Kosina, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
21. Jiří Vacík
35., 44., 51., 58. Josef Kurka
10., 26. Josef Brejška
33. Ladislav Břicháč
10. 10. 07 19:30 DEKAN Old Fernet Cinda SUP Cormoran FC SUP 6. 4:6 (2:2)
V prvním poločase nastoupili domácí pouze v 5 lidech, ale paradoxně se jim dařilo lépe, než když dorazil šestý hráč. Cormoran ač oslaben o vyloučeného hráče přehrál v druhém poločase Cindu a rozhodl tak o svém vítězství. Juraj Borovský, Martin Anger
Old Fernet Cinda SUP Cormoran FC SUP
Vladimír Zúber – Ondřej Grafnetter, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha vs Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka