11. Sokol Vysočany SUP 13 3 4 6 29:45 10
12. Kotlářka CAHA FC SUP 13 2 5 6 15:27 9
13. Old Fernet Cinda SUP 13 4 1 8 27:48 9

Ne 23.9.07 16:15 zzRIEG Tankista Orange Samson Žižkov 1.FC   (HL8M)
Ne 23.9.07 17:30 zzRIEG Kanonýři Strážci Pomeranče   (HL8N)
Ne 9.12.07 15:00 DEKAN PRKA Black angels 1.FC   (HL7I)
Ne 9.12.07 16:15 DEKAN Sebranka FC VET FC Střešovice   (VL4A)

10. 12. 07 18:00 HRAB2 Kotlářka CAHA FC SUP Žvahov 13. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém Kotlářce docházely ke konci síly a mohla být ráda za bod. Tomáš Seifert, Jaroslav Lefler
Kotlářka CAHA FC SUP Žvahov
Zdeněk Václavík – Karel Máchal, František Měchura, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Jiří Vaněček vs Ivan Virág – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Petr Junek, Miroslav Šišák, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman
10. Jaroslav Řezníček
18. František Měchura
40. Jaroslav Chlumský
55. Stanislav Urban
8. 12. 07 08:45 P3 Žvahov Houbaři 12. 0:2 (0:0)
Slušně hrané a převážně kombinační utkání s několika "tutovkami" na obou stranách. V první půli měli převahu Houbaři, kterou završili krásným gólem patičkou "z první". Ve druhé půli se hra vyrovnala s tlakem Žvahova, avšak rozhodnutí padlo až na konci z nenápadné akce Houbařů. Michal Vrba, Roman Dobiáš
Žvahov Houbaři
Roman Werner – Jaroslav Chlumský, Miloš Cihelka, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Junek, Emil Vitásek, Marek Zeman vs Pavel Podskalský – Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka
32. Stanislav Petroušek
59. Karel Štěpánek
19. 11. 07 19:15 HRAB3 Felix club super Žvahov 11. 0:2 (0:2)
Žvahov, ač bez brankáře na jehož postu se hráči střídali, dokázal bez problémů ubránit svůj rychle získaný náskok. Poklidné a férové utkání, které byla radost pískat. Filip Krutský, Jiří Studený
Felix club super Žvahov
Miroslav Čačka – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Milan Musil, Ivo Osladil, František Šťasta vs Roman Werner – Miloš Cihelka, Josef Glaser, Petr Junek, Miroslav Šišák, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Marek Zeman
3. Josef Glaser
13. Miroslav Šišák
15. 11. 07 18:00 ZAK Žvahov Sokol Vysočany SUP 10. 2:6 (1:4)
Hosté dokázali 100% proměňovat své šance a to rozhodlo o jejich výhře. Pavel Chuděj, Ladislav Jacko
Žvahov Sokol Vysočany SUP
Jaroslav Chlumský – Miloš Cihelka, Petr Duda, Petr Junek, Miroslav Šišák, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Martin Valent – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Bohuslav Rambousek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň
24., 57. Roman Werner 7., 12., 14., 28. Miroslav Sirotek
42. Petr Hrabal
52. Václav Hanzlík
8. 11. 07 20:45 DEKAN Cormoran FC SUP Žvahov 9. 3:4 (1:3)
Utkání hrané ve velice slušném tempu s maximálním nasazením všech hráčů. Na konci poločasu zbytečně vyhecované. Po půli jsme viděli pěkný, rychlý fotbal. Petr Pavlata, Jaroslav Lukeš
Cormoran FC SUP Žvahov
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Miloš Cihelka, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Junek, Emil Vitásek, Roman Werner
26. Roman Heinz
32. Zdeněk Sahula
49. Daniel Los
30 Vladimír Kolařík 11., 19. Petr Junek
20., 35. Jaroslav Chlumský
20. Josef Glaser
23. 10. 07 18:15 BECH Žvahov Valník 8. 3:5 (2:3)
Oboustranně útočný fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Jiří Landa, Milan Kvajsar
Žvahov Valník
Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Miloš Cihelka, Josef Glaser, Miroslav Šišák, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner vs Petr Kříž – Jan Halouska, Miroslav Kapoun, Stanislav Roček, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Ctirad Veverka, Jaroslav Zahradil
22., 24. Jaroslav Chlumský
59. Josef Glaser
1., 19., 58. Jan Halouska
9. Lubomír Smolík
36. Jaroslav Zahradil
16. 10. 07 18:15 zzNOVOB Čechie 12° SUP Žvahov 7. 5:0 (2:0)
Hezké utkání hrané bez faulů s množstvím šancí na obou stranách. Druhý poločas měla převahu domácí Čechie, která během první minuty dala 2 góly. Hosté se snažili do konce utkání alespoň o vstřelení gólu, což se jim nepodařilo. Miroslav Hyža
Čechie 12° SUP Žvahov
Zdeněk Kuttler – Pavel Dlouhý, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Jaroslav Chlumský – Miloš Cihelka, Josef Glaser, Petr Junek, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner
11. OG
23. Jiří Štróbl
42. Miroslav Trnka
43. Jiří Odvody
59. Luděk Koutný
8. 10. 07 18:00 HRAB1 Žvahov Suprtechno 6. 1:4 (0:1)
Hosté byli sehranější a lehce převyšovali svého soupeře. Jinak pohledné a vcelku vyrovnané utkání. Ota Járka, Petr Štěpán
Žvahov Suprtechno
Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Miloš Cihelka, Petr Junek, Miroslav Šišák, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner vs František Moulík – Karel Anděra, Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Bohumil Mauer, Zdeněk Polanský, Petr Řezníček, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček, Jiří Zach
39. Stanislav Urban 29., 31. Jiří Šipoš
40. Jaroslav Kotalík
48. Zdeněk Polanský
3. 10. 07 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Žvahov 5. 0:2 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřili! Karel Štáf
Benda 1964 OFC SUP Žvahov
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Jiří Kosina, Bohumil Vaňous, Petr Vaňous, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Miloš Cihelka, Josef Glaser, Petr Junek, Miroslav Šišák, Emil Vitásek, Roman Werner
58. Roman Werner
27. 9. 07 20:15 P3 Žvahov SuperNova L.F.C. 4. 0:3 (0:0)
Velice slušně a férově hrané utkání se šancemi na obou stranách. Vyhrál tým, který proměnil šance. Pavel Fligl, Milan Mazáč
Žvahov SuperNova L.F.C.
Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Miloš Cihelka, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Junek, Jaroslav Vávra, Emil Vitásek, Roman Werner vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Martin Burian, Karel Chobot, Pavel Čihák, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Václav Žák
36. Martin Burian
37. Karel Chobot
55. Vladimír Anev
17. 9. 07 20:45 DEKAN Old Fernet Cinda SUP Žvahov 3. 2:6 (0:2)
Oboustranně technické utkání. Ladislav Šrám, Pavel Jančárek
Old Fernet Cinda SUP Žvahov
Vladimír Zúber – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Petr Junek, Miroslav Šišák, Jaroslav Vávra, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner
40. Vít Hujer
56. Vladimír Kuneš
1. Roman Werner
29., 45. Petr Duda
36. Petr Junek
58., 60. Jaroslav Chlumský
11. 9. 07 18:00 zzBALK Žvahov Rokoska SUP 2. 1:1 (0:1)
Pohledné utkání, ve kterém se Žvahovu podařilo vyrovnat deset vteřin před koncem. Václav Kovařík, Jiří Měsíček
Žvahov Rokoska SUP
Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Petr Junek, Miroslav Šišák, Stanislav Urban, Jaroslav Vávra, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Jiří Štědronský
60. Jaroslav Chlumský 16. František Kašpar
3. 9. 07 19:00 P1 Betl KFK SUP Žvahov 1. 1:1 (1:0)
Hosté byli fotbalovější, ale zbytečně inkasovali po rohovém kopu. Betl se ještě více zatáhl do obrany a v čele s vynikajícím gólmanem Petříkem jen odolával útočným atakům Žvahova. Hosté se nakonec v závěru dočkali zaslouženého vyrovnaní. Děkuji oboum celkům za slušně hrané utkání. Petr Mašek, Tomáš Flekač
Betl KFK SUP Žvahov
Petr Petřík – Jiří Doležal, Karel Groš, Antonín Herzog, Pavel Keprta, Jan Kriesman, Jiří Mužíček, Jiří Prokop vs Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Petr Junek, Miroslav Šišák, Jaroslav Vávra, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner