11. Sokol Vysočany SUP 13 3 4 6 29:45 10
12. Kotlářka CAHA FC SUP 13 2 5 6 15:27 9
13. Old Fernet Cinda SUP 13 4 1 8 27:48 9

Pá 21.9.07 18:00 ZAK Hell´s boys Růžoví delfínci 97,2   (HL4C)
Pá 21.9.07 19:15 ZAK Efficenza AC Těžká demence   (HL6E)
Pá 21.9.07 20:30 ZAK Credit Praha FC Torpédo Hulín FC   (HL6E)
St 31.10.07 18:00 ZAK Katovna Žižkov Zlatý tygr   (VL1A)
St 31.10.07 19:15 ZAK Cvrčci FC GFC Regent A   (HL3B)
St 31.10.07 20:30 ZAK Klokan club Perón V Javorák   (VL1A)

10. 12. 07 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Old Fernet Cinda SUP 13. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání. Bod by si zasloužily oba týmy, jenže v poslední minutě rozhodl nejlepší hráč hostí o vítězství Fernetu. Ladislav Kovács, Petr Žižka
Sokol Vysočany SUP Old Fernet Cinda SUP
Michal Háva – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Bohuslav Rambousek, Jan Šuráň vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Richard Vladyka
9. Václav Hanzlík
15. Petr Hrabal
28., 60. Miroslav Kouble
47. Vladimír Kuneš
6. 12. 07 18:00 ZAK Betl KFK SUP Sokol Vysočany SUP 12. 3:2 (2:0)
Utkání začalo ve velmi vlažném tempu, když Betl hrál ve čtyřech v poli, jelikož střelec Keprta si spletl začátek zápasu. Hned jakmile přišel, vstřelil dvě branky a až do poločasu zůstala iniciativa na kopačkách Betlu. Po změně stran Sokol zlepšil hru a dokonce se mu podařilo vyrovnat. Jenže Betl šel záhy znovu do vedení, které už v dramatické koncovce udržel.
Betl KFK SUP Sokol Vysočany SUP
Petr Petřík – Karel Groš, Antonín Herzog, Pavel Keprta, Josef Krupička, Jiří Mužíček vs Martin Valent – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Miroslav Sirotek
19., 21. Pavel Keprta
50. Karel Groš
31. Petr Hrabal
47. Miroslav Sirotek
21. 11. 07 20:30 ZAK Sokol Vysočany SUP Houbaři 11. 3:2 (2:1)
Zpočáku jasná převaha Sokola, který zaslouženě získal dvoubrankové vedení. Kvůli nepozornosti obrany v poslední minutě prvního poločasu inkasoval a ve druhém poločase soupeř vyrovnal. Sokol se herně přizpůsobil Houbařům a hra byla náhle vyrovnaná. Nakonec ale domácí rozhodli ve svůj prospěch a i přes závěrečný tlak výsledek udrželi. Antonín Herzog, Miroslav Švarc
Sokol Vysočany SUP Houbaři
Martin Valent – Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Bohuslav Rambousek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň vs Pavel Podskalský – Vladimír Drápal, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Jiří Stádník, Karel Štěpánek
42. Miroslav Pětník
15. 11. 07 18:00 ZAK Žvahov Sokol Vysočany SUP 10. 2:6 (1:4)
Hosté dokázali 100% proměňovat své šance a to rozhodlo o jejich výhře. Pavel Chuděj, Ladislav Jacko
Žvahov Sokol Vysočany SUP
Jaroslav Chlumský – Miloš Cihelka, Petr Duda, Petr Junek, Miroslav Šišák, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Martin Valent – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Bohuslav Rambousek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň
24., 57. Roman Werner 7., 12., 14., 28. Miroslav Sirotek
42. Petr Hrabal
52. Václav Hanzlík
8. 11. 07 18:00 ZAK Valník Sokol Vysočany SUP 9. 3:3 (2:3)
Klidné a vyrovnané utkání, které skončilo remízou. Martin Kubec, Petr Řehoř
Valník Sokol Vysočany SUP
Petr Kříž – Jan Frohna, Jan Halouska, Josef Kouba, Stanislav Roček, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Ctirad Veverka, Jaroslav Zahradil vs Martin Valent – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Jan Šuráň
3., 9. Jan Halouska
52. Jaroslav Zahradil
4. Karel Chládek
5. Petr Hrabal
16. Jan Šuráň
25. 10. 07 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Suprtechno 8. 2:3 (1:2)
Celkem vyrovnané utkání plné šťastných gólů a o jeden takový byl nakonec šťastnější vítězný tým. Martin Votava, David Davídek
Sokol Vysočany SUP Suprtechno
Martin Valent – Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Bohuslav Rambousek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Vojtěch Vidman vs František Moulík – Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček
30. Jan Šuráň
19., 42. Jiří Šipoš
21. Pavel Gerschon
18. 10. 07 18:00 ZAK SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP 7. 1:2 (0:2)
Domácí se ve druhé půli snažili dotáhnout dvoubrankový náskok soupeře, ale kontaktní gól přišel příliš pozdě.
SuperNova L.F.C. Sokol Vysočany SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Klatovec, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák vs Jindřich Hlaváček – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Vratislav Kracman, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Martin Valent, Vojtěch Vidman
60. Pavel Rajský 6. Václav Hanzlík
18. Karel Chládek
11. 10. 07 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Rokoska SUP 6. 2:2 (1:1)
V prvním poločase měli více ze hry domácí, Rokosku však podržel brankář a ta se tak ujala nakonec sama vedení. Sokol záhy vyrovnal z penalty. V druhém dějství tlačili hosté, chvíli po přestávce šli do vedení, ale další šance už využít nedokázali, za což je stihl trest v podobě vyrovnaní minutu před koncem. Hrál se pěkný a slušný fotbal.
Sokol Vysočany SUP Rokoska SUP
Martin Valent – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Jindřich Hlaváček, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Bohuslav Rambousek, Miroslav Sirotek, Vojtěch Vidman vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Bohumil Hybeš, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Jiří Štědronský
19. Miroslav Sirotek
59. Václav Hanzlík
16. František Kašpar
34. Jiří Štědronský
4. 10. 07 18:00 ZAK Kotlářka CAHA FC SUP Sokol Vysočany SUP 5. 0:0 (0:0)
Sokol měl po celý zápas převahu. Kotlářce však výborně zachytal brankář. Ve 48. minutě dokonce skórovala, ovšem po faulu na brankáře Vysočan, takže gól nebyl uznán a oba týmy byly nakonec s remízou spokojeny. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák
Kotlářka CAHA FC SUP Sokol Vysočany SUP
Jaroslav Kvarda – Petr Krejčí, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík vs Martin Valent – Karel Chládek, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Vojtěch Vidman
24. 9. 07 19:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Felix club super 4. 2:6 (0:4)
Musilova paráda, tak lze nazvat a konstatovat tento zápas. Pět gólů v řadě se často nevidí. Vítězové působili fotbalovějším dojmem a zaslouženě zvítězili. David Motl, Jakub Motl
Sokol Vysočany SUP Felix club super
Jindřich Hlaváček – Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Jan Šuráň, Martin Valent vs Milan Musil – Miroslav Čačka, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Ivo Osladil
35. Miroslav Plíšek
47. Jan Šuráň
2., 19., 25., 30., 53. Milan Musil
57. Karel Konečný
20. 9. 07 18:00 ZAK Cormoran FC SUP Sokol Vysočany SUP 3. 14:3 (6:0)
Sokol připomínal spíše lazaret, začal ve čtyřech a ani po doplnění v 11. minutě nedokázal čelit pěkným kombinačním akcím Cormoranu. Hráno velmi slušně. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák
Cormoran FC SUP Sokol Vysočany SUP
Jaroslav Tvrz – Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Jindřich Hlaváček – Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Bohuslav Rambousek, Jan Šuráň, Martin Valent
58. Jan Šuráň
13. 9. 07 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Čechie 12° SUP 2. 0:4 (0:2)
Jednoznačné vítězství Čechie, od debaklu zachránil Sokol brankář Valent a zatažená vysočanská obrana. Otakar Vitásek
Sokol Vysočany SUP Čechie 12° SUP
Martin Valent – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Pavel Psotta, Bohuslav Rambousek vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luděk Koutný, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
40 Václav Hanzlík 3. František Novotný
13., 51. Miroslav Trnka
58. Jiří Odvody
6. 9. 07 18:00 ZAK Benda 1964 OFC SUP Sokol Vysočany SUP 1. 2:2 (1:1)
V poklidném a slušně hraném utkání měl zpočátku územní převahu Sokol, příliš brankových šancí si však nevytvářel a jeho vedoucí gól byl velmi šťastný, když Kracman z vlastní poloviny hřiště vrátil míč odkopnutý od branky soupeře, jehož gólman se už nestačil vrátit. Benda vyrovnal v poslední vteřině poločasu - už se ani nerozehrávalo z půlky. Po změně stran si vypracoval převahu Benda, brankář Valent se blýskl několika vynikajícímy zákroky, nakonec však kapituloval po střele zblízka zcela neobsazeného Kosiny. Benda se snažil soupeře dorazit, 5 min. před koncem však Šuráň krásnou střelou z dálky vymetl šibenici, takže zápas nakonec skončil zaslouženou remízou. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák