11. Sokol Vysočany SUP 13 3 4 6 29:45 10
12. Kotlářka CAHA FC SUP 13 2 5 6 15:27 9
13. Old Fernet Cinda SUP 13 4 1 8 27:48 9

So 13.10.07 08:45 P2 Jožin z bažin FNQB Sedm zbabělých B   (HL4E)
So 13.10.07 10:00 P2 ALT 1.AK Káca FC B   (HL6G)
So 20.10.07 08:45 zzPANK1 Sedm zbabělých B Kareto-Reco   (HL4E)
So 20.10.07 10:00 zzPANK1 Výtržník HFC Senioři Praha A   (HL6F)

10. 12. 07 19:00 P1 Houbaři Betl KFK SUP 13. 1:1 (1:1)
Hezké utkání, hráči s přehledem kontrolovali míč a hlavně, všichni chtěli hrát fotbal. Zasloužená remíza. Martin Franěk, Roman Kučera
Houbaři Betl KFK SUP
Pavel Podskalský – Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Petr Petřík – Jan Brunner, Karel Groš, Antonín Herzog, Jan Kriesman, Josef Krupička, Jiří Mužíček, Ján Valkovič, Josef Zelinka
22. OG 20. Jan Brunner
8. 12. 07 08:45 P3 Žvahov Houbaři 12. 0:2 (0:0)
Slušně hrané a převážně kombinační utkání s několika "tutovkami" na obou stranách. V první půli měli převahu Houbaři, kterou završili krásným gólem patičkou "z první". Ve druhé půli se hra vyrovnala s tlakem Žvahova, avšak rozhodnutí padlo až na konci z nenápadné akce Houbařů. Michal Vrba, Roman Dobiáš
Žvahov Houbaři
Roman Werner – Jaroslav Chlumský, Miloš Cihelka, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Junek, Emil Vitásek, Marek Zeman vs Pavel Podskalský – Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka
32. Stanislav Petroušek
59. Karel Štěpánek
21. 11. 07 20:30 ZAK Sokol Vysočany SUP Houbaři 11. 3:2 (2:1)
Zpočáku jasná převaha Sokola, který zaslouženě získal dvoubrankové vedení. Kvůli nepozornosti obrany v poslední minutě prvního poločasu inkasoval a ve druhém poločase soupeř vyrovnal. Sokol se herně přizpůsobil Houbařům a hra byla náhle vyrovnaná. Nakonec ale domácí rozhodli ve svůj prospěch a i přes závěrečný tlak výsledek udrželi. Antonín Herzog, Miroslav Švarc
Sokol Vysočany SUP Houbaři
Martin Valent – Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Miroslav Plíšek, Bohuslav Rambousek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň vs Pavel Podskalský – Vladimír Drápal, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Jiří Stádník, Karel Štěpánek
42. Miroslav Pětník
17. 11. 07 12:30 zzZARUB Houbaři Valník 10. 1:1 (0:0)
Velmi férově hrané utkání s minimem faulů. Bohužel i s minimem šancí. František Kohák
Houbaři Valník
Pavel Podskalský – Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Jiří Stádník, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Petr Kříž – Jan Frohna, Miroslav Kapoun, Stanislav Roček, Luděk Tobola, Ctirad Veverka, Jaroslav Zahradil
51. Jiří Stádník 34. Jaroslav Zahradil
11. 11. 07 17:30 DEKAN Suprtechno Houbaři 9. 2:1 (2:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil!! David Knirsch, Martin Frencl
Suprtechno Houbaři
Jaroslav Sochor – Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, František Moulík, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček vs Pavel Podskalský – Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka
19. Pavel Gerschon
30. František Moulík
3. Vladimír Ryšavý
31. 10. 07 20:15 P1 Houbaři Cormoran FC SUP 4. 3:3 (1:1)
Cormoran se dostal do vedení z prvního útoku, ale v poločase byl stav nerozhodný, protože Straka v 18.minutě vyrovnal. Po změně stran nejprve otočil skóre Jirouch a když Petroušek zvyšoval na 3:1, zdálo se být rozhodnuto. Cormoran totiž neměl nikoho na střídání. Přesto však našel síly na závěrečný nápor, ve kterém nejprve snížil Heinz a dvě minuty před koncem vyrovnal Vacík. Jaroslav Špryňar, Lukáš Zeman
Houbaři Cormoran FC SUP
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Vladimír Kolařík – Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka
18. Stanislav Straka
40. František Jirouch
52. Stanislav Petroušek
2. František Vomáčka
55. Roman Heinz
58. Jiří Vacík
28. 10. 07 15:00 P3 Houbaři SuperNova L.F.C. 8. 0:0 (0:0)
Pěkné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Bezchybní brankáři však zamezili vstřelení gólu. Libor Beneš, Petr Kadeřábek
Houbaři SuperNova L.F.C.
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Martin Burian, Pavel Čihák, Jan Klatovec, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák
20. 10. 07 11:15 zzPANK1 Rokoska SUP Houbaři 7. 6:0 k.
Houbaři se nesešli v dostatečném počtu. Martin Veselý, Miroslav Sládek
Rokoska SUP Houbaři
Zdeněk Genčev – Petr Chmelař, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Jiří Štědronský vs Vladimír Ryšavý – František Jirouch, Stanislav Petroušek, Stanislav Straka
13. 10. 07 11:15 P2 Houbaři Kotlářka CAHA FC SUP 6. 0:1 (0:1)
Velmi vyrovnaný zápas hraný v klidu z obou stran. Přes velkou snahu se domácím Houbařům nepodařilo vyrovnat. V rozhodujících chvílích podržel Kotlářku brankář. Oldřich Štecha, Petr Höfner
Houbaři Kotlářka CAHA FC SUP
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Jaroslav Kvarda – Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík
20. Jiří Svátek
3. 10. 07 19:15 HRAB2 Felix club super Houbaři 5. 0:2 (0:1)
V poklidu odehrané utkání, ve kterém měli více štěstí Houbaři. Norbert Hrčko, Václav Mladý
Felix club super Houbaři
Miroslav Čačka – Jan Fried, Stanislav Hryzák, Roman Kabelka, Karel Konečný, Luděk Lisý, Milan Musil, Ivo Osladil, Václav Tomášek vs Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka
23. OG
43. Vladimír Drápal
19. 9. 07 17:45 zzPANK1 Čechie 12° SUP Houbaři 3. 4:0 (0:0)
První půle vyrovnaná, po přestávce se prosadili domácí a podle toho zápas skončil. Zdeněk Chlebna
Čechie 12° SUP Houbaři
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Vladimír Drápal, František Jirouch, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek
36. Jiří Odvody
52. Jan Hruška
56. Miloš Svoboda
57. Luděk Koutný
12. 9. 07 19:00 P1 Houbaři Benda 1964 OFC SUP 2. 1:2 (1:1)
Rozhodčí se k zápasu nevyjádřil. Ján Chromek, Václav Karásek
Houbaři Benda 1964 OFC SUP
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Vladimír Drápal, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Karel Štěpánek, Stanislav Straka vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Bohumil Vaňous, Václav Zeman
19. Vladimír Drápal 19., 57. Ladislav Břicháč
5. 9. 07 19:30 DEKAN Old Fernet Cinda SUP Houbaři 1. 0:6 (0:1)
Utkání poklidného průběhu rozhodla střelecká produktivita Houbařů, protože i Cinda měla množství šancí, ale nedokázala je proměnit. Radek Škarda, Jan Severa