Čt 19.4.07 17:00 zzPANK2 Pivnice U Zpěváčků V.I.P.   (HL8D)
Čt 19.4.07 18:15 zzPANK2 Kontis 1.FC Real TIDE XXL   (HL5C)
St 9.5.07 20:15 METE1 Desperado VET Vyprahlo FC VET   (VL3A)
Čt 31.5.07 17:00 zzTKSPA Vykutálený prasátka Sunny Days   (HL8D)
Čt 31.5.07 18:15 zzTKSPA Dědci Chluponohé Berušky FC   (HL8D)
Čt 31.5.07 19:30 zzTKSPA Blaženka spiders Penco FC   (HL5C)

27. 6. 07 18:15 zzZARUB VV Vokra VV Hloubětínské srdce 11. 2:8 (1:5)
Obě mužstva si přišla zahrát fotbal, byť zápas nesl atributy konce sezóny. Ladislav Krämer, Miroslav Kmínek
VV Vokra VV Hloubětínské srdce
Pavel Vrkoslav – Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Rostislav Vavruša vs Roman Soukup – Jan Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš
55. Jiří Melč
17. 6. 07 18:45 DEKAN Hloubětínské srdce Tycho de Brahe VET 10. 2:4 (0:2)
Pohledné utkání dobré úrovně. Hráči týmu Tycho de Brahe začali lépe, do přestávky si vytvořili dvoubrankový náskok. Soupeř se však nevzdal, Hloubětínská srdce zaslouží uznání za bojovnost. Vedoucí celek si však své vedení taktickou hrou pohlídal.
Hloubětínské srdce Tycho de Brahe VET
Roman Soukup – Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Marek Poláček – Jiří Bešťák, Jiří Bidovský, Zdeněk Houdek, Michal Košťál, Petr Morávek, Jiří Patka, Michal Pína
35. Luboš Svoboda
52. Josef Trepeš
15. Zdeněk Houdek
29. Jiří Bidovský
42., 44. Petr Morávek
5. 6. 07 18:00 ZAK Rychlé pípy VET Hloubětínské srdce 9. 2:8 (1:4)
Rychle rozhodnuté utkání ve prospěch Srdcí.
Rychlé pípy VET Hloubětínské srdce
Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Petr Hromas, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Roman Soukup – Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Richard Urban
19. Petr Novotný
55. Jan Spěvák
1., 19., 23., 26., 45. Milan Škoda
40. Richard Urban
41. Josef Kwolek
44. Jiří Pejcha
30. 5. 07 20:30 ZAK Hloubětínské srdce PFC Kodymka 8. 4:2 (2:1)
Od začátku hráči H.srdce dominovali na hřišti, ale hráči Kodymky jim byli zdatní soupeři a bojovali do konce. Milan Starý
Hloubětínské srdce PFC Kodymka
Roman Soukup – Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jiří Rousek, Jiří Škarvada
7. Jiří Pejcha
20. Josef Trepeš
38., 56. Milan Škoda
11., 56. Richard Kejval
21. 5. 07 18:15 zzNKBE Parta z Jarova VET Hloubětínské srdce 7. 3:1 (3:0)
V naprostém klidu hrané utkání se na konci prvního poločasu zlomilo pro domácí a druhý poločas se dohrál pod taktovkou Party z Jarova. Richard Týnský
Parta z Jarova VET Hloubětínské srdce
Martin Růžička – Jiří Bukai, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Petr Strouhal, Vlastimil Zezula vs Roman Soukup – Jan Bartl, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Luboš Svoboda, Josef Trepeš
20. Tomáš Mitrovský
25. Petr Mitrovský
27. Jiří Bukai
45 Petr Strouhal
48 Jiří Bukai
38. Jiří Melč
15. 5. 07 19:30 zzTKSPA Hloubětínské srdce Netopýr VFC 6. 6:0 k.
Utkání ukončeno po prvním poločase, z důvodu nedostatku hráčů VFC Netopýr (zranění).
Jednoznačná převaha domácích, způsobené převahou jednoho hráče v poli.
David Pokorný
Hloubětínské srdce Netopýr VFC
Roman Soukup – Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Petr Kočí – Jan Houska, Jiří Křepínský, Jiří Vajnar, Michal Vejvoda
8., 16., 23., 25., 26., 28. Milan Škoda
11. Jiří Pejcha
7. 5. 07 18:00 ZAK Hloubětínské srdce Zlatý tygr 5. 0:2 (0:1)
Oboustranně korektně hrané utkání. Ze začátku zcela vyrovnané. po změně stran získávali převahu vítězové a po několika velkých šancích své zasloužené vítězství pojistili. Boris Novotný
Hloubětínské srdce Zlatý tygr
Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Richard Urban vs Dušan Melíšek – Petr Bernard , Jiří Fuchs, Vlastimil Kašpar, Kostas Maceridis, Zdeněk Pirochta, Michal Štancl, Petr Vašek
25., 51. Petr Vašek
25. 4. 07 19:00 P1 Estudiantes VET A Hloubětínské srdce 4. 0:6 (0:4)
Jednoznačné a zasloužené vítězství pro hosty.
Estudiantes VET A Hloubětínské srdce
Miroslav Švarc – Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Antonín Pustějovský, Pavel Toman, Petr Walter, Petr Wiesner vs Roman Soukup – Jan Bartl, David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Richard Urban
6., 24. David Klinger
24. Milan Škoda
30. Richard Urban
51. Jiří Melč
60. Jiří Pejcha
26. Jiří Melč
16. 4. 07 19:15 ZAK Hloubětínské srdce Blesk VK VET A 3. 5:3 (4:1)
Blesk začal zápas ve čtyřech hráčích v poli a vítězové toho mohli náležitě využít. Za stavu 4:0 přijeli Blesku další hráči a ten začal hrát velmi pěkný fotbal. Hráči Hloubětínského srdce však velmi dobře bránili a občas podnikali nebezpečné brejky. Vzhledem k průběhu utkání nakonec Hloubětínské srdce zaslouženě zvítězilo. Boris Novotný
Hloubětínské srdce Blesk VK VET A
Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Jaroslav Výborný – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jaroslav Lojka, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Michal Štěpán