Ne 22.4.07 16:15 TEMPO Marná snaha Maverick   (HL6I)
Ne 22.4.07 17:30 TEMPO Atleto Praha Budvarka B   (HL5H)
Ne 22.4.07 18:45 TEMPO Flamengo CR VET Typos - Garda FC   (VL2B)
Pá 1.6.07 17:00 zzJUNI2 Banzai Pod parou   (HL8E)
Pá 1.6.07 18:15 zzJUNI2 Animals Hučák PI FC   (HL5D)
Pá 1.6.07 19:30 zzJUNI2 Bublifuck Kanálpucers PL   (HL6E)

27. 6. 07 18:15 zzJUNI2 Vršáci VET Blesk VK VET A 11. 1:1 (0:0)
Utkání vyrovnaného průběhu a průměrné úrovně. Oba týmy dobře kombinovali, díky nepřesné koncovce však skončil poločas bez branek. Ve druhé půli se Vršáci ujali vedení, ale těsně před koncem Blesk vyrovnal, takže došlo k dělbě bodů.
Vršáci VET Blesk VK VET A
Tomáš Němec – Pavel Dík, Gustav Duras, Vladimír Horák, Karel Jung, JIří Parýzek vs Marek Lorenc – Daniel Dvořák, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Michal Štěpán, Jaroslav Výborný
47. Pavel Dík 59. Daniel Dvořák
17. 6. 07 17:30 DEKAN Blesk VK VET A Traktor humus VET A 10. 4:1 (3:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Hráči Blesku utkání rozhodli již během první půle, kdy si vytvořili rozhodující tříbrankový náskok. Po změně stran hráči hostujícího Traktoru snížili, aby se pak dlouho nemohl nikdo ze zúčastněných trefit až v závěru pečetil výhru Blesku Dvořák.
Blesk VK VET A Traktor humus VET A
Jaroslav Budín – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Mykola Frydrak – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Pavel Špás, Richard Valenta
9. Jindřich Ludmila
24. Jaroslav Výborný
27. František Fencl
59. Daniel Dvořák
36. Tomáš Bouška
3. 6. 07 18:45 DEKAN Blesk VK VET A Tycho de Brahe VET 8. 5:3 (4:0)
Zasloužený výsledek, tým Blesk neměl hráče na střídání a přesto dokázal porazit hráče Tycha de Brahe. Miguel Santiago Lasso Alvear
Blesk VK VET A Tycho de Brahe VET
Jaroslav Budín – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Tomáš Tikal, Jaroslav Výborný vs Bohumil Karafiát – Jiří Bešťák, Jiří Bidovský, Zdeněk Houdek, Tomáš Kořínek, Michal Košťál, Petr Morávek, Jiří Patka, Michal Pína, Antonín Tichý
5., 22., 25., 50. Vladimír Fuka
29. Tomáš Tikal
36. Jiří Bešťák
48. Michal Košťál
54. Petr Morávek
21. 5. 07 19:30 zzNOVOB Rychlé pípy VET Blesk VK VET A 7. 3:2 (2:1)
Hezké utkání, hrané fair-play. Hosté sahali minimálně po remíze.
Rychlé pípy VET Blesk VK VET A
Zdeněk Zárybnický – Miloslav Doležal, Petr Hromas, Martin Mačalík, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Jaroslav Budín – Daniel Dvořák, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Michal Štěpán, Tomáš Tikal, Jaroslav Výborný
3., 15. Libor Viták
58. Karel Vonášek
48 Jan Vorlík
56 Libor Viták
5. Tomáš Tikal
31. Vladimír Fuka
16. 5. 07 20:30 ZAK Blesk VK VET A PFC Kodymka 6. 2:4 (0:3)
Blesk nezachytil "bleskový" nástup Kodymky do zápasu a v závěru už marně dotahoval. Velice slušné utkání z obou stran. Petr Kubík, Petr Žemla
Blesk VK VET A PFC Kodymka
Marek Lorenc – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Tomáš Tikal vs Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Rousek
53. Vladimír Fuka
60. Daniel Dvořák
8., 12. Richard Kejval
9. Radek Adamec
57. Jiří Rousek
9. 5. 07 17:00 zzPANK4 Parta z Jarova VET Blesk VK VET A 5. 6:3 (4:2)
Důraz hráčů Party z Jarova a střelecká forma Dobiáše přehrávala i celkem slušně hrající hosty z Blesku. Blesk zápas do konce nevzdal, ale výsledek je zasloužený. Tomáš Fiala, Filip Šindelář
Parta z Jarova VET Blesk VK VET A
Martin Růžička – Roman Ajchler, Jiří Bukai, Patrik Dobiaš, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Martin Němec, Petr Strouhal, Vlastimil Zezula vs Jaroslav Budín – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
8., 19., 22., 30., 38., 50. Patrik Dobiaš 5. František Fencl
30. Jaroslav Výborný
58. Jindřich Ludmila
2. 5. 07 18:15 zzZARUB VV Vokra VV Blesk VK VET A 9. 6:5 (3:3)
Úvod zápasu patřil Vokře, která se ujala tříbrankového vedení, ale Blesk se vzpamatoval a ještě do poločasu stačil vyrovnat. Druhá půle byla vyrovnaná, oba týmy sahali po vítězství. To se nakonec podařilo vybojovat mladším a běhavějším hráčům Vokry. David Jánský, Vladislav Suchomel
VV Vokra VV Blesk VK VET A
Pavel Vrkoslav – Tomáš Kouřil, Jan Laššák, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Jiří Prokůpek, Rostislav Vavruša vs Jaroslav Budín – František Fencl, Vladimír Fuka, Marek Lorenc, Michal Štěpán, Jaroslav Výborný
46. František Fencl
25. 4. 07 18:15 zzPANK1 Blesk VK VET A Netopýr VFC 4. 6:0 k.
Zápas vyhrál jasně lepší tým.
Blesk VK VET A Netopýr VFC
Jaroslav Budín – Daniel Dvořák, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Michal Štěpán, Jaroslav Výborný vs Michal Puchmajer – Jan Houska, Jiří Křepínský, Miloš Svoboda, Jiří Vajnar, Michal Vejvoda
6. Vladimír Fuka
18. Jaroslav Výborný
40. Daniel Dvořák
16. 4. 07 19:15 ZAK Hloubětínské srdce Blesk VK VET A 3. 5:3 (4:1)
Blesk začal zápas ve čtyřech hráčích v poli a vítězové toho mohli náležitě využít. Za stavu 4:0 přijeli Blesku další hráči a ten začal hrát velmi pěkný fotbal. Hráči Hloubětínského srdce však velmi dobře bránili a občas podnikali nebezpečné brejky. Vzhledem k průběhu utkání nakonec Hloubětínské srdce zaslouženě zvítězilo. Boris Novotný
Hloubětínské srdce Blesk VK VET A
Roman Soukup – David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Jaroslav Výborný – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jaroslav Lojka, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Vladimír Prušák, Michal Štěpán