Ne 27.5.07 10:00 DEKAN Višeň SK Síla vůle   (HL6H)
Ne 27.5.07 11:15 DEKAN Imidin Opatov FC Monočlánek FC   (HL6H)
Ne 27.5.07 12:30 DEKAN Demínka A Strašnická šlechta   (HL5G)
Ne 27.5.07 13:45 DEKAN HOFI Adamart Kovárna PC   (HL7K)
Ne 27.5.07 15:00 DEKAN Sunar Marná snaha   (HL6I)
Ne 27.5.07 16:15 DEKAN Suchdol stars RSC C Mord RFC   (HL5H)

27. 6. 07 18:00 ZAK Traktor humus VET A Estudiantes VET A 11. 1:8 (1:5)
Slušně hrané utkání s minimem faulů. Estudiantes byli od začátku lepším a rychlejším týmem, dobře kombinovali a bylo jen otázkou, jakým rozdílem v zápasu zvítězí. David Culek, Jiří Drha
Traktor humus VET A Estudiantes VET A
Aleš Michálek – Lubor Hoďánek, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Pavel Špás, Richard Valenta vs Antonín Herzog – Vlastimil Bartošek, Lubomír Kubička, Martin Pleštil, Martin Průša, Richard Starý, Miroslav Švarc
29. Richard Valenta 6., 13., 15. Vlastimil Bartošek
18., 38. Richard Starý
25., 50. Martin Pleštil
53. Martin Průša
17. 6. 07 17:30 DEKAN Blesk VK VET A Traktor humus VET A 10. 4:1 (3:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Hráči Blesku utkání rozhodli již během první půle, kdy si vytvořili rozhodující tříbrankový náskok. Po změně stran hráči hostujícího Traktoru snížili, aby se pak dlouho nemohl nikdo ze zúčastněných trefit až v závěru pečetil výhru Blesku Dvořák.
Blesk VK VET A Traktor humus VET A
Jaroslav Budín – Daniel Dvořák, František Fencl, Vladimír Fuka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Mykola Frydrak – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Pavel Špás, Richard Valenta
9. Jindřich Ludmila
24. Jaroslav Výborný
27. František Fencl
59. Daniel Dvořák
36. Tomáš Bouška
10. 6. 07 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Vršáci VET 9. 6:0 k.
Tým Vršáků se k utkání nedostavil. Jan Bercha, Jiří Caithaml
Traktor humus VET A Vršáci VET
Aleš Michálek – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Jan Švadlenka, Richard Valenta vs
3. 6. 07 17:30 DEKAN Zlatý tygr Traktor humus VET A 8. 5:3 (1:2)
Pohledné utkání. Tygři měli lepší koncovku a zaslouženě vyhráli. Karel Semirád, Martin Holas
Zlatý tygr Traktor humus VET A
Jiří Rakovan – Petr Bernard , Radomír Jiřík, Vlastimil Kašpar, Dušan Melíšek, Jiří Slavík, Daniel Vališ, Petr Vašek vs Aleš Michálek – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Pavel Špás, Richard Valenta
60. Václav Meisner
23. 5. 07 18:15 zzZARUB VV Vokra VV Traktor humus VET A 7. 3:2 (1:1)
Pohledný zápas dobré úrovně rozhodla branka v závěru. Hráči týmu VV Vokra Vet dvakrát vedli, soupeř ale vždy rychle vyrovnal. Na třetí zásah do své sítě však již hráči týmu Traktor Humus Vet odpovědět nedokázali.
VV Vokra VV Traktor humus VET A
Pavel Vrkoslav – Jan Hanibal, Jan Laššák, Michael Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša vs Aleš Michálek – Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Václav Šedivý, Pavel Špás, Richard Valenta
10., 43. Michael Procházka
56. Jiří Prokůpek
15. Richard Valenta
44. Tomáš Bouška
13. 5. 07 17:30 DEKAN Rychlé pípy VET Traktor humus VET A 5. 0:1 (0:1)
Pohledné a vcelku vyrovnané utkání, ve kterém byl však Traktor přeci jen o něco lepší. Někdy i se štěstím ustál šance Rychlé Pípy a tak si odváží nejtěsnější možné vítězství 1:0. Tomáš Navrátil, Jan Paštika
Rychlé pípy VET Traktor humus VET A
Zdeněk Zárybnický – Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Aleš Michálek – Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Pavel Špás
13 Martin Mačalík 14. Aleš Michálek
6. 5. 07 18:45 DEKAN Traktor humus VET A Tycho de Brahe VET 6. 3:0 (2:0)
Celý zápas se odvíjel od první branky Traktoru. Hráč Švadlenka prodloužil hlavou centr a brankář už neměl šanci. I přesto, že si oba týmy vytvořili hodně gólových šancí, proměňovat se je podařilo pouze vítězi utkání. Karel Bronec, Petr Skýpala
Traktor humus VET A Tycho de Brahe VET
Mykola Frydrak – Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Václav Šedivý, Pavel Špás, Jan Švadlenka, Richard Valenta vs Bohumil Karafiát – Jiří Bešťák, Jiří Bidovský, Zdeněk Houdek, Petr Morávek, Michal Pína, Antonín Tichý, Pavel Živný
2., 34. Jan Švadlenka
20. Jaroslav Havran
25. 4. 07 20:30 ZAK Traktor humus VET A PFC Kodymka 4. 2:3 (0:2)
Velmi slušné a vyrovnané utkání ve kterém se útoky přelévaly z jedné strany na druhou. Kodymka se ujala dvoubrankového vedení, které udržela do poločasu. Druhou půli zahájil náporem Traktor, Kodymka se snažila bránit své vedené. Ve 45. minutě byl vyloučen hráč Škarvada, když za své řeči nejprve viděl žlutou a následně hned červenou kartu. Kodymka však již své vedení uhájila a dokonce jednu branku přidala. Aleš Kvasnička
Traktor humus VET A PFC Kodymka
Aleš Michálek – Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Richard Valenta vs Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jiří Rousek, Jiří Škarvada
52., 59. Richard Valenta 5. Jan Doležal
23., 58. Richard Kejval
45. Jiří Škarvada
22. 4. 07 17:30 DEKAN Parta z Jarova VET Traktor humus VET A 3. 1:1 (1:0)
Rozhodčí komentář neuvedli! Petr Beer, Václav Peterka
Parta z Jarova VET Traktor humus VET A
Martin Růžička – Jiří Bukai, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Petr Strouhal, Vlastimil Zezula vs Aleš Michálek – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Mykola Frydrak, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Pavel Špás, Richard Valenta
12. Tomáš Mitrovský 20 Martin Růžička
23 Petr Strouhal
57. Tomáš Bouška
15. 4. 07 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Netopýr VFC 2. 6:0 k.
Klasická ukázka toho, jak promrhat čas určený ke hře diskuzemi s rozhodčími. Traktor ze svých šancí vytěžil maximum a po zásluze vyhrál. Netopýři byli rychlejším a techničtějším mužstvem, ale po každém dotyku soupeře přestávali hrát a to i ve výhodných pozicích, díky čemuž se nedostávali tolik do zakončení. Martin Král, Petr Brejla
Traktor humus VET A Netopýr VFC
Aleš Michálek – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Mykola Frydrak, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Richard Valenta vs Jan Houska – Pavel Křesťan, Jiří Mácha, Jiří Přibyl, Michal Puchmajer, Miloš Svoboda, Michal Vejvoda
11. Václav Meisner
25. Ivan Baláš
40. Mykola Frydrak
55. Jan Houska 28. Michal Puchmajer
9. 4. 07 17:30 DEKAN Hloubětínské srdce Traktor humus VET A 1. 1:3 (1:1)
V prvním poločase byla lepší Hloubětínská srdce, která vstřelila oba góly. Bohužel jeden z nich do vlastní branky. Po přestávce již kraloval Traktor humus, který si neohroženě dokráčel pro vítězství. František Hnátek, Milan Novák
Hloubětínské srdce Traktor humus VET A
Josef Trepeš – Jan Bartl, David Klinger, Josef Kwolek, Jiří Melč, Jiří Pejcha, Karel Pillmann, Luboš Svoboda, Richard Urban vs Aleš Michálek – Ivan Baláš, Tomáš Bouška, Mykola Frydrak, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Martin Michálek, Petr Mládek, Vladimír Rožánek, Pavel Špás, Richard Valenta