Ne 20.4.08 17:30 zzRIEG Samson Žižkov 1.FC Letňany BD   (HL8O)
Ne 20.4.08 18:45 zzRIEG Beach attack 90210 Buzuluk Úvaly FC   (HL8O)
Ne 25.5.08 17:30 zzHAGI3 Buzuluk Úvaly FC Letňany BD   (HL8O)
Ne 25.5.08 18:45 zzHAGI3 Team Sme moc   (HL8Q)
Ne 8.6.08 15:00 zzJUNI1 Disco Dream Okouni   (HL8P)
Ne 8.6.08 16:15 zzJUNI1 Vozovna Hloubětín A Tornádo Labuť PM   (HL8O)

23. 6. 08 18:00 HRAB1 Suprtechno Čechie 12° SUP 13. 0:3 (0:0)
Celkem zajímavé utkání, ve kterém za delší konec tahali hosté, nicméně své vítězství stvrdili až v posledních pěti minutách. Domácím nelze upřít snahu, ale bez přesných přihrávek se dá ohrozit branka soupeře jen těžko.
Suprtechno Čechie 12° SUP
František Moulík – Karel Anděra, Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Zdeněk Polanský, Petr Řezníček, Miroslav Vlček vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
37. OG
55. Luděk Koutný
60. Karel Bednář
18. 6. 08 19:30 zzNKBE Čechie 12° SUP Kbelák FC SUP 12. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém bylo trochu nervozity, hlavně ze strany Kbeláku a Čechie si zasloužila víc než remízu. Jiří Dědourek, Martin Koula
Čechie 12° SUP Kbelák FC SUP
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Jan Thienel – Miroslav Hulín, Milan Novák, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
2. Luděk Koutný
59. Jan Hruška
9. Oldřich Passler
49. Jiří Veselý
9. 6. 08 18:15 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Čechie 12° SUP 11. 3:0 (0:0)
Velmi pěkné utkání, kdy oba týmy zaslouží obdiv za to, jak ve vedru dokáží i v pokročilejším věku mistrně kombinovat v plném pohybu. Utkání rozhodlo snad jen o trošku větší nasazení Šumavanu. Eduard Unger, Robert Nachtman
Supráci Šumavan-Balkán Čechie 12° SUP
Karel Kohout – Ladislav Adamec, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Miloš Maršíček, Jiří Vajnar, Jaroslav Zeman vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Miroslav Trnka
40. Jiří Vajnar
45. Miroslav Kotouč
50. Karel Kohout
3. 6. 08 18:15 zzJUNI1 Čechie 12° SUP Tučňáci SUP A 10. 0:1 (0:1)
Na těžkém terénu se hrál těžky zápas. Balon odskakoval a hráči byi znechuceni. Šťastnější byli nakone Tučňáci, kteří si přeci jen vyhověli o trochu víc.
Čechie 12° SUP Tučňáci SUP A
Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Tomáš Kutal – Vratislav Arnošt, Pavel Bílek, Jiří Hroník, Ivan Kutal, Stanislav Lehocký, Pavel Malý, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík
11. Stanislav Lehocký
28. 5. 08 18:15 DEKAN Cormoran FC SUP Čechie 12° SUP 9. 0:6 (0:1)
Zpočátku vyrovnané utkání s jednoznačnm závěrem  a vysokým vítězstvím Čechie. V prvním poločase hráči týmu Cormorán dobře bránili, soupeř se prosadil jen jednou chvilku před přestávkou. Po přestávce hráči Čechie zpřesnili zakončení, především autor hattricku Trnka Miroslav.
Cormoran FC SUP Čechie 12° SUP
Václav Kautský – Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
27., 48., 58. Miroslav Trnka
35. Ladislav Košťál
43., 59. Karel Bednář
19. 5. 08 20:15 P3 Čechie 12° SUP Estudiantes 8. 6:1 (2:1)
Utkání probíhalo v přátelském duchu, bez emocí, a proto to byl oku lahodící fotbal. Nakonec domácí zaslouženě vyhráli. Tomáš Havlín, Vladimír Hádek
Čechie 12° SUP Estudiantes
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Václav Král – Lubomír Kubička, Petr Kytka, Karel Pecold, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
14. Karel Bednář
24., 32., 50. Miroslav Trnka
37. Jiří Odvody
47. Ladislav Košťál
11. Karel Petržílka
14. 5. 08 20:15 P3 Zelená liška TJ SUP A Čechie 12° SUP 7. 5:0 (0:0)
První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém převzala otěže zápasu do svých rukou Liška.
Zelená liška TJ SUP A Čechie 12° SUP
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Jaroslav Jačka, Jan Koukal, Alexandr Kurz, Libor Sněhota vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
31. Jaroslav Budín
36. Jaroslav Jačka
44., 54. Alexandr Kurz
52. Libor Sněhota
6. 5. 08 20:15 P2 Čechie 12° SUP Ortopedie 6. 1:4 (1:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. První měl vyrovnaný průběh, domácí se chvíli před přestávkou ujali vedení. Druhý poločas patřil soupeři - zpřesnil zakončení, brzy vyrovnal a v závěrečné čtvrtnodině přidal další tři branky.
Čechie 12° SUP Ortopedie
Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Stanislav Dolejš, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Karel Vyšata, Martin Vyštejn
29. Luděk Koutný 33. Miloš Vaněk
45. Miroslav Vlček
49. Arnošt Bartejs
59. Martin Vyštejn
31. Jiří Pavlík
29. 4. 08 18:15 zzBALK Nic Moc Boys SUP Čechie 12° SUP 5. 2:0 (1:0)
Herně naprosto vyrovnaný zápas rozhodl střelec Čermák. Čechie hrála prakticky bez útoku a celý zápas neohrozila branku soupeře. Zápas ovlivnil mokrý terén, mnoho hráčů nedokázalo přihrát nebo zpracovat míč. Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán
Nic Moc Boys SUP Čechie 12° SUP
Bohuslav Pavlík – Jiří Čermák, Petr Karoch, Miloslav Moc, Pavel Naď, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Pavel Strnad, Michal Strohs vs Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
15., 58. Jiří Čermák
22. 4. 08 17:00 zzJUNI1 Čechie 12° SUP Orion Praha SK SUP 4. 1:1 (1:1)
Nadávali na rozhodčí. Jiří Thür
Čechie 12° SUP Orion Praha SK SUP
František Novotný – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Milan Fanta, Pavel Karas, Miloslav Kolpek, Jiří Měsíček, Jan Nesvorný, Rudolf Piršel, Martin Rozehnal, Zdeněk Srba
18. Miroslav Trnka 9. Pavel Karas
14. 4. 08 19:00 P1 Betl KFK SUP Čechie 12° SUP 3. 0:0 (0:0)
Hezký fotbal v duchu fair play. Mnoho šancí na obou stranách nevyužilo ani jedno mužstvo. Dělení bodů je spravedlivé.
Betl KFK SUP Čechie 12° SUP
Petr Petřík – Karel Groš, Antonín Herzog, Pavel Keprta, Josef Krupička, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Lubomír Štorek vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
9. 4. 08 17:00 HANSP Čechie 12° SUP AGČV/Ajax 2. 3:1 (2:1)
Poklidné utkání dobré úrovně. AGČV/Ajax se sice ujali vedení, ale potom se prosazovali pouze střelci Čechie, kteří do přestávky otočili vývoj utkání. Po změně stran přidali pojistku a bylo hotovo.
Čechie 12° SUP AGČV/Ajax
Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Pavel Boček – Luboš Beniak, Jaroslav Červenka, Karel Dvořák, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Ondřej Pfeffer, Jindřich Poláček, Vítězslav Ryšánek, Fridolín Špatenka
18., 43. Jan Hruška
28. Miroslav Trnka
11. Milan Jirásek
4. 4. 08 19:30 STOD Koliba F.C.V. Čechie 12° SUP 1. 2:3 (2:2)
Utkání hrané v poklidném tepmu, plné nepřesností, ale bez faulů. Utkání by spíše slušela remíza. Josef Datko, Martin Dudek
Koliba F.C.V. Čechie 12° SUP
Miroslav Kos – František Bárta, Josef Čápek, Zdeněk Dražík, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Karel Kušnír, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Luděk Štěpánek – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, Jiří Odvody, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka